reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Kasiek, a ja podziwiam Twoja mamę. Gotować codziennie na tyle osób toż to praca na cały etat!
U mnie cukrzyca odwołana, ale zanim to się stało piekę kilka rzeczy z bloga słodziutka mamusia. To oczywiście kompromis i jak ktoś może wszystko to nie doceni, ale dla osoby przetrenowanej dieta cukrYcowa to będą prawdziwe rarytasy. Chociaż muffinki amarantusowe zjadło mi dziecko prawie wszystkie, więc nie było chyba tak źle.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Blondie, ja poczułam w pierwszej ciąży w 17tyg, a jak to powiedział mój gin wtedy :D "ma pani delikatne powłoki brzuszne" - "chciał pan powiedzieć tłuszcz?" :D więc Ty jesteś szczuplejsza, to może i wcześniej coś wyczujesz :D

Beciaczek, u nas jak będzie dziewczynka, to też Hanutka <3

ZdechłaKura, powodzenia :*
 
Zdechla kura- powodzenia :)
Ja w 1 ciąży ruchy poczułam ok 20 tyg. Lekarz mi powiedział, że przy pierwszym dziecku często jest to w połowie ciąży i tak było. A byłam chuda jak patyk.
W 2 ciąży ok 16tc i teraz podobnie :)
Mnie od wieczora męczy migrena i tak do teraz :(.
 
Mnie też migrena dopadła.
Leżę i cierpię, a synkowi chyba zęby idą, bo od wczoraj jest strasznie marudny. Co chwilę ryczy z byle powodu lub bez widocznego powodu.

Ja miałam przezierność 2,2, gdy dziecko miało 7 cm. 12 t i 3 d (wg usg parę dni starsze).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Vivid ale super a chciałabyś dziewczynkę czy liczysz na chłopca ? Oczywiście pomijając ze najważniejsze ze ma byc zdrowe ?

Ja mam z tym imieniem lekki problem bo mój motocykl ( Honda) cały czas mowie na nia Hanka i troszkę to imie kojarzy mi sie z moja maszyna ale maż innego imienia nie dopuścił wiec przystałam na nie :)
Ale moja przyjaciółka juz zapowiedziała ze jak Hania bedzie duża to ona jej powie ze nosi imie po pierwszym motocyklu mamusi :) hehe mój maż wyedy sie piekli ( jest wielkim przeciwnikiem jazdy na motocyklu)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynkę bym chciała, bo rozbójnika już mam :) Ale biorę co będzie :) Naprawdę najważniejsze to zdrowie.

Fajnie znać genezę imienia :D O mnie mama mówiła, że dziadek (jej tata) opowiadał kawał, że leży chłop w szpitalu, dostał bułkę z makiem i je, nagle zaczyna się dusić, przybiega pielęgniarka, a on: "Mak dusi, mak dusi", na co ona: "Magdusi??" i niby stąd jestem Magda, choć nie wiem czy to prawda :)

Ja nigdy, ani razu w moim życiu nie jechałam na motocyklu. Mój mąż sobie wymarzył kupić stary motocykl i wyremontować i kupił w 2011 MZ-ETZ 150... i stoi, bo nie ma kiedy sie wziąć za niego. Coś tam podłubał w pierwszym roku, a później już było wykańczanie mieszkania, potem bobas i tym sposobem zaraz wejdziemy w 2017 :D
 
reklama
Do góry