reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny a jak sie odczuwa pierwsze ruchy dziecka? Od paru dni czuje tak jakby mnie coś laskotalo pod skora kilka cm pod pepkiem i sie zastanawiam czy to dzidzia [emoji3]

 
reklama
Zwykle sie mówi, jakby ryba ogonem merdala w brzuchu lub jakby bąbelki. Ja to czuje tak jak sobie wyobrażam. Lekkie napieranie czegos maleńkiego. Potem się przesuwa, jakby wyciągało. Jak kilka razy się powtórzy, to będziesz wiedziała, ze to to :)
 
Zwykle sie mówi, jakby ryba ogonem merdala w brzuchu lub jakby bąbelki. Ja to czuje tak jak sobie wyobrażam. Lekkie napieranie czegos maleńkiego. Potem się przesuwa, jakby wyciągało. Jak kilka razy się powtórzy, to będziesz wiedziała, ze to to :)
To ja ostatnio przed spaniem czułam takie merdanie w brzuszku. I też się napaliłam, że to Dzidzi. Ale chyba za wczesnie jeszcze u mnie
 
Z tego co patrzę to chyba rzeczywiście w porządku z wymiarami dzidziusia.
14t4d, długość malucha 8,2 cm, 150 ud/min, przeziernosc 1,3 mm
A jaka u Was była?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam w 12t2d prenatalne. Długość była niecałe 6 cm, 146 ud/min, przeziernosc też 1,3[emoji5] z pierwszym synkiem miałam też identyczna przeziernosc.
 
Myślę ze to dzidzia, jelita tez daja o sobie znać ale w wielu miejscach i bardziej intensywnie [emoji39] a to smyranie jest w jednym miejscu i baardzo delikatne.

 
Ja tez lubie gotować ale z racji tego ze w ciazy nic mi nie smakuje to ostatnio z tym kiepsko :)

Zgaga jest straszna ale narazie miałam chyba raz czy dwa opukac :)

Ja dzisiaj juz po wizycie Hania znowu urosła i ma juz 9 cm :)
Ale łożysko jest na przedniej ścianie niestety wiec ja na ruchy jeszcze spooooro poczekam buuuu ;( przykro mi i pewnie wogole beda jakos słabsze a tak sie cieszyłam na kopniaki :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli u mnie wyniki naprawdę sa w porządku :). Chyba doszłam do momentu w którym przestaje sie tylko zamartwiać, a wierze, ze wszystko sie uda i w maju zostanę mama :).
Ja z tego co zrozumiałam na dzisiejszym badaniu to łożysko chyba tez mam na przedniej ścianie, czyli jeszcze długo nie poczuje ruchów maluszka :(.

A co do zgagi, to odpukać do tej pory jeszcze nigdy w życiu mi sie nie przydarzyła, ciekawe, czy pozniej w ciąży bedzie. Z tego co piszecie to mam nadzieje, ze mnie całkowicie ominie :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry