reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam w poniedziałek :)
Nie mogę dojść do siebie po imprezie, wczoraj walałam się z łóżka na łóżko i dzisiaj do 13 chodzilam jak cień, później sie ogarnęłam i na 14 do dentysty. Super, nic nie bolało, ząbek zrobiony, ale czeka mnie jeszcze 2 wizyty, bo już ponad rok nie bylam na przeglądzie i coś się tam posypało:)
Ale mi dziwnie ze sztywną twarzą, to jest chyba w tym znieczuleniu najgorsze :(

Jeżeli chodzi o ciążowe ubrania, to zamówiłam jedne portki - dresy ciążowe, ale nie wyglądają jak dresy za 20 zł na allegro i okazały się za krótkie. Śmigam w nich po domu, ale ten pas z brzuszka się zsuwa. Chyba, że jestem najedzona, to suuper leży. Serio, są ciążowe rajstopy? Muszę kupić, miałam zwykle, wzielam wieksze, ale tak mnie ściskały pod koniec imprezy, ze szok.
 
reklama
Ja mam zawsze dość dobre ciśnienie w okolicach 110/70. A u gina? Jak zobaczyłam cyferki, to prawie padłam, bo nigdy w życiu nie miałam tak wysokiego - 143/77! Więc udowodnić u ginekologa, że w rzeczywistości masz niższe ciśnienie chyba nie będzie łatwo, oni mają jakieś "specjalne" zawyżające ciśnieniomierze [emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Następnym razem zabiore swoj ciśnieniomierz na wizyte [emoji39] moj gin sam mi kazal kupic sobie ciśnieniomierz i mierzyć w domu...
niby niskie ciśnienie nie jest niebezpieczne jak wysokie ale jak człowiek ciagle ma wrażenie ze zemdleje to nie jest fajnie ...

 
Tez mam niskie cisnienie 90/60 to u mnie norma. Zawroty glowy moze nie od cisnienia tylko ze wzgledu na ciaze moga sie pojawiac. Mój gin pytal czy zawsze mam niskie cisnienie i ze jesli tak to teraz to nie problem
 
Dziewczyny czy ktoras ma problemy z niskim ciśnieniem? Ja całe życie mam dość niskie. Zwykle 100/60. A teraz mam jeszcze niższe. Jak na złość u gina mialam zawsze książkowe. Ale kupilam sobie ciśnieniomierz bo mam ciagle zawroty i bole glowy. Dzis moje ciśnienie 85/55 a kawe juz wypilam...

Moze zacznij prowadzić książeczkę z wpisami dot. Ciśnienia, mierz codziennie, 2-3 razyy dziennie, zapisuj i pokażesz na kolejnej wizycie ginowi. Ja miałam barfzo wysokie i odstawiłam sól, nie całkowicie, ale woecej ziół niż dotychczas daje, to mniej soli potrzebuje i cisnienie sie unormowało. Jedynie puls mam stale wysoki. Ciagle powyzej 90, a czasem powyzej 100.
 
Tak się zastanawiam jak wyglądają wasze brzuszki? Musicie ubierać już ciążowe rzeczy? Pytam bo po mnie jeszcze nic nie widac..... Na wadze mam pół kilograma na plusie. 15tc. Nie wiem czy sie martwić czy cieszyć....
Mamy wątek z naszymi brzuszkami. Mozesz sie tez pochwalic swoim [emoji4]
Tez mam niskie cisnienie 90/60 to u mnie norma. Zawroty glowy moze nie od cisnienia tylko ze wzgledu na ciaze moga sie pojawiac. Mój gin pytal czy zawsze mam niskie cisnienie i ze jesli tak to teraz to nie problem
Niby tak. Ale ja teraz mam nawet niższe niz przed, a i tak mialam dość niskie...

 
Dziewczyny, które mają skierowania na badania prenatalne, czy na tych skierowaniach obok pieczątki placówki jest jeszcze jakiś kod? Bo mi karza ten kod w placówce od lekarza uzupełnić a lekarz będzie dopiero 22.11 a wtedy mam wizytę u ortodonty i nie da rady żebym w godzinach szczytu przyjechała przez centrum stolicy i jeszcze zdążyła na ta wizytę :-/. Pojadę chyba bez tego kodu ze skierowaniem, jak nie przyjmą to pójdę wtedy prywatnie!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moze zacznij prowadzić książeczkę z wpisami dot. Ciśnienia, mierz codziennie, 2-3 razyy dziennie, zapisuj i pokażesz na kolejnej wizycie ginowi. Ja miałam barfzo wysokie i odstawiłam sól, nie całkowicie, ale woecej ziół niż dotychczas daje, to mniej soli potrzebuje i cisnienie sie unormowało. Jedynie puls mam stale wysoki. Ciagle powyzej 90, a czasem powyzej 100.
Dostalam książeczke do ciśnieniomierza wiec bede zapisywac?

A wiesz jaki mialas puls przed ciaza? Ja mialam dość niski zawsze. Ok 60 na minute. Teraz mam ciagle ok 85-90 spoczynkowy, podczas powolnego spaceru dochodzi mi do 120. Ale to normalne w ciazy [emoji4]

 
Dziewczyny czy ktoras ma problemy z niskim ciśnieniem? Ja całe życie mam dość niskie. Zwykle 100/60. A teraz mam jeszcze niższe. Jak na złość u gina mialam zawsze książkowe. Ale kupilam sobie ciśnieniomierz bo mam ciagle zawroty i bole glowy. Dzis moje ciśnienie 85/55 a kawe juz wypilam...

Ja też miewam ciśnienie np 95/56. Nic z tym nie robię i żyje mi się dobrze. Z wiekiem pewnie troszke podrośnie. Nie martw sie chyba zdarza sie to młodym szczupłym kobietom nierzadko[emoji6]
 
reklama
Do góry