reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja mam plus 2. Przez tą chorobę schudłam 1.5 kg bo nie chce mi sie jeść wogole i mdli mnie cały czas. Staram się coś wcisnąć :) wogole dzisiaj znowu obudziłam się z gorączką [emoji48] jeszcze dwa dni mam brac antybiotyk a później zobaczymy. Już mam dosyć tej choroby.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie.Dostalam zdjęcie profilu buzi.Jak narazie lekarz potwierdza jak na prenatalnych że dziewczynka i nic nie urosło między nogami:)
Mama niska witam D3 więc przepisał witaminę 3000jednostek na dzień.
Szyjka ok mierzył przez usg.
Cytologia wyniki też ok.
Nie podał mi wymiarów.
Waga ok,ciśnienie ok.
Długo badał i zapytał mnie kiedy mam prenatalne i u kogo i kto wcześniej robił....Myślałam że zejdę na zawał tymi pytaniami...sami rozumiecie.
Obrócił ekran widziałam jak spokojnie sobie leżała:)



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie.Dostalam zdjęcie profilu buzi.Jak narazie lekarz potwierdza jak na prenatalnych że dziewczynka i nic nie urosło między nogami:)
Mama niska witam D3 więc przepisał witaminę 3000jednostek na dzień.
Szyjka ok mierzył przez usg.
Cytologia wyniki też ok.
Nie podał mi wymiarów.
Waga ok,ciśnienie ok.
Długo badał i zapytał mnie kiedy mam prenatalne i u kogo i kto wcześniej robił....Myślałam że zejdę na zawał tymi pytaniami...sami rozumiecie.
Obrócił ekran widziałam jak spokojnie sobie leżała:)



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A tak dla porowania zapytam. Ile mm ma Twoją szyjka ?
 
Ja mam plus 2. Przez tą chorobę schudłam 1.5 kg bo nie chce mi sie jeść wogole i mdli mnie cały czas. Staram się coś wcisnąć :) wogole dzisiaj znowu obudziłam się z gorączką [emoji48] jeszcze dwa dni mam brac antybiotyk a później zobaczymy. Już mam dosyć tej choroby.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Widziałam na zdj w zakładce brzuszki- ale masz mięśnie brzucha[emoji4]mmmm..to normalne że jeszcze u ciebie nie widac ciąży jak masz taki świetny brzuch![emoji4] a może to była beatka10123..W każdym razie zazdroszczę brzucha mega!!
Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, które mają skierowania na badania prenatalne, czy na tych skierowaniach obok pieczątki placówki jest jeszcze jakiś kod? Bo mi karza ten kod w placówce od lekarza uzupełnić a lekarz będzie dopiero 22.11 a wtedy mam wizytę u ortodonty i nie da rady żebym w godzinach szczytu przyjechała przez centrum stolicy i jeszcze zdążyła na ta wizytę :-/. Pojadę chyba bez tego kodu ze skierowaniem, jak nie przyjmą to pójdę wtedy prywatnie!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez nie mialam tego kodu na pieczatce. Pojechalam bez prosto na badanie. Sami sobie zlalezli :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry