reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
My już po lekarzach. Skierowanie do logopedy wzięte. Wizyta u alergologa umówiona przy okazji lekarka zuze przebadała i spłynęło na oskrzela i dostała antybiotyk. Dobrze że ja dziś mam więcej niż ostatnio energii to pozalatwialam wszystko bez cierpień. Zaraz też ogarne dom po weekendzie, porobie pranie i relax.

Co do zakupów ciążowych ubrań. U mnie zlikwidowali hm mama i zostało mi tylko kupowanie przez internet i szczerze muszę pokupowac sobie bluzki ciążowe, jakieś dwa swetry , leginsy ciążowe. Nie chcę kupować zwykłych bluzek bo te co mam mnie Cisna w brzuchu i już mało która jest wygodna a tunik jako takich nie nosiłam więc nie mam. Czekają mnie większe zakupy.

A włosy ok, mam wrażenie ze szybciej mi urosły i muszę podciąć i nałożyć świeża farbę ale to już na początku grudnia.
W ogóle czuję się w skórze ok , każdy mówi że ładnie wyglądam, no chyba że wymiotuje to gęba czerwona od popękanych naczynek ....i wtedy jest strasznie.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam windowsa i moge pomarzyć o aplikacji... już w pierwszej ciąży ubolewałam.
Ja pytałam mojego o płeć, ale on niestety na tym etapie nie podejmuje się wróżenia. Choć może sam coś próbuje wypatrzyć, ale nic nie mówi.
Ja też lubię do ludzi jakoś wyglądać. W domu zdarza się, że jak siedzę cały dzień to nawet włosów nie rozczeszę, tylko jak były związane, tak są :)

Jak u Was z wypadaniem włosów po pierwszej ciąży? Ja gdzieś zaczęłam się sypać 2mce po porodzie i do tej pory gdzieś 1/4 ubyła... Ma-sa-kra. Wiązałam gumkę ciasno na 3x, a teraz na 4x i jeszcze luz się robi... Przed myciem, po myciu, po suszeniu dywan włosów, pod prysznicem to samo, na szczotce to samo. Z długich ścięłam rok temu na boba, żeby nie wynosić po każdym myciu brązowej kuli włosów. A dalej to samo... Mam właśnie jakieś badania zlecone z krwi i w przyszłym tyg zrobię przy okazji kłucia do gina. Miałam takie gęste, a teraz wyglądam jak pudelek z odrastającymi...
Ja myślałam ze w ciazy nie będą wypadać a dopiero po.a tu masakra-16t.c. a włosy wypadają garściami. .

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic bardzo ważnego.
Po prostu potrzebna mi konkretna czapka w konkretnym rozmiarze. Ze sklepu okaidi (czy jakoś tak). Byłam właśnie w galerii Mokotów i nie było.. [emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Rzadko tam bywam, bo zawsze jest tłok. Ale będę musiała pojechać zwrócić jedna bluzkę, tylko to dopiero jak wrócę z delegacji, po 22.11. Dam znać to powiesz czy jeszcze aktualne.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po usg. Jednak robił mi inny lekarz i prześle wyniki bezposrednio do mojego. Powiedział, ze jest super i mam się wreszcie cieszyć ciążą [emoji4]

Vivid jak robisz sos marchewkowy?

St17 mnie też tak mówili, a już wyszło teraz, że nie ma co ich słuchać. Mam nadzieję, że u ciebie bedzie inaczej

Dostałyście kasę z ZUSu? Mnie niby od 17 zus płaci, a jeszcze nic nie dostałam

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czekam jeszcze na kasę z zusu za L4 od 13.09!!A jest 14.11



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rzadko tam bywam, bo zawsze jest tłok. Ale będę musiała pojechać zwrócić jedna bluzkę, tylko to dopiero jak wrócę z delegacji, po 22.11. Dam znać to powiesz czy jeszcze aktualne.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki.
22.11 mam wizytę u lekarza w Babce, więc i tak będę.
Ale wcześniej sobie podjadę. Dziś wieczorem lub jutro ok południa. [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak się zastanawiam jak wyglądają wasze brzuszki? Musicie ubierać już ciążowe rzeczy? Pytam bo po mnie jeszcze nic nie widac..... Na wadze mam pół kilograma na plusie. 15tc. Nie wiem czy sie martwić czy cieszyć....
 
Dziewczyny czy ktoras ma problemy z niskim ciśnieniem? Ja całe życie mam dość niskie. Zwykle 100/60. A teraz mam jeszcze niższe. Jak na złość u gina mialam zawsze książkowe. Ale kupilam sobie ciśnieniomierz bo mam ciagle zawroty i bole glowy. Dzis moje ciśnienie 85/55 a kawe juz wypilam...

 
reklama
Dziewczyny czy ktoras ma problemy z niskim ciśnieniem? Ja całe życie mam dość niskie. Zwykle 100/60. A teraz mam jeszcze niższe. Jak na złość u gina mialam zawsze książkowe. Ale kupilam sobie ciśnieniomierz bo mam ciagle zawroty i bole glowy. Dzis moje ciśnienie 85/55 a kawe juz wypilam...


Ja mam zawsze dość dobre ciśnienie w okolicach 110/70. A u gina? Jak zobaczyłam cyferki, to prawie padłam, bo nigdy w życiu nie miałam tak wysokiego - 143/77! Więc udowodnić u ginekologa, że w rzeczywistości masz niższe ciśnienie chyba nie będzie łatwo, oni mają jakieś "specjalne" zawyżające ciśnieniomierze :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry