reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Za to dzisiaj dokucza mi taki ból nad prawym pośladkiem w okolicach dołu pleców, że ledwo chodzę :( Boli mnie to już od kilku tygodni, ale na zasadzie, że jak nic nie robiłam to nie bolało i do tej pory nawet jak już pobolewało, to nie było to szczególnie dokuczliwe. Dzisiaj natomiast ból promieniuje w dół prawej nogi :( Na pewno nie jest to nerka, bo za nisko. Znajoma powiedziała, że może być zapalenie nerwu, bo jak w środku wszystko rośnie, to gdzieś może uciskać. Nie mam pojęcia co o tym myśleć, kompletnie się na tym nie znam i przed ciążą nigdy mnie w tym miejscu nie bolało. Czy ma któraś z Was podobne doświadczenia? Chyba będę musiała zadzwonić do lekarza w ostateczności :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mnie tak czasami boli ale nie aż tak żebym nie mogła chodzić. Może to rwa kulszowa .
 
reklama
Kupuję dzieciom oryginalne buty. Starszy to jest w takim wieku , że sam wybiera. A mlodszemu kupuję w clarks . Bardzo podobają mi się ich buty, są z dobrych materiałów . A to że są indywidualnie dopasowane do dziecka to super sprawa. Jedne dzieci mają wysokie podbicie , inne szeroką lub wąska stopę . A buty muszą dobrze trzymać i sa dopasowane indywidualnie. Np mój mały ma 5G na jesień a na lato miał 4,5 F bo to cieszy but i trzyma inaczej stopę .
Ja tez w raz z początkiem 4mc cierpię na bóle głowy , migreny itp.
Ja tez zrobię te kotleciki ziemniaczane lubię je w wersji kotletow rybnych-wszystko to samo tylko jeszcze dodaje się rybkę do fałszu , pycha :)

Ps. Właśnie weszłam na stronę clarks w pl i trochę się zdziwiłam . Czy w Polsce jest tylko nr rozmiar buta ? Bo normalnie przy zakupie mierzą stopkę i jest nr i literka określająca rodzaj stopy indywidualne np f, g, b itp czyli szczupła, szeroka, wysokie podpięcie itp
 
Ostatnia edycja:
to normalnie mogę sobie zrobić?

Też kocham ziemniaki! ten kotlet brzmi super, szczególnie z tym sosikiem.
Ale ja jutro zrobię zupę krem brokułową z prażonymi pestkami dyni a na drugie coś z kaszą muszę wykombinować. Za mało jem kasz.
I widziałam dzisiaj fajny przepis na deser. Melko kokosowe z bananami i mango :) Oglądałam dziś na jakiś kanale "mamo ugotuj mi to" czy coś takiego, fajne przepisy.
Tak ja robilam w pn.Wysle Ci na priv foto mojego wyniku:)Czas oczekiwania od 2-8 dni.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, które biorą femibion natal2, bierzecie dodatkowo wit d3? bo nie wiem co mam zrobić, lekarka kazała brać witd3 ale nie wiem czy wzięła pod uwagę fakt, że łykam femibion ;)
Mnie nic dodatkowego lekarz nie kazał brać, dobrze się odżywiać i brać femibion:) ale jak czytam bo magnezie i d3 to przyzna ze sama sie zastanawiam

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie. :)
z dzidzią wszystko dobrze :) ręce za głowie sobie położył i podskakiwał jak lekarz próbował go zmierzyć, Go bo prosiłam żeby zerknoł i nie podlega wątpliwości ze to mały mężczyzna. :)
lekarz pokazał mi ujecie jak młody rozłożył nogi i zwisa mi dzyndzelek i mówi to nie 3 noga proszę mi wierzyć :) ale zgapiłam się i zapomniałam mu powiedzieć żeby zrobił zdjecie tego ujecia
pytałam o bóle głowy bo też mnie męcza i mówie ze apap nie zawsze pomaga to powiedział ze najlepiej zebym poszła do neurologa.
 
Jestem po wizycie. :)
z dzidzią wszystko dobrze :) ręce za głowie sobie położył i podskakiwał jak lekarz próbował go zmierzyć, Go bo prosiłam żeby zerknoł i nie podlega wątpliwości ze to mały mężczyzna. :)
lekarz pokazał mi ujecie jak młody rozłożył nogi i zwisa mi dzyndzelek i mówi to nie 3 noga proszę mi wierzyć :) ale zgapiłam się i zapomniałam mu powiedzieć żeby zrobił zdjecie tego ujecia
pytałam o bóle głowy bo też mnie męcza i mówie ze apap nie zawsze pomaga to powiedział ze najlepiej zebym poszła do neurologa.
Ach :) grattuluje :) super, ze wszystko dobrze :) ja jutro ide. Ale sie stresuje
 
Ale nam sie tutaj krakowski klan robi ;) ja tez z Krakowa
Uwielbiam gołąbki :) sama ich nie ogarniam ale moja mama przyjeżdża do mnie pod koniec miesiąca i obiecała zrobić :)
U mnie prawie 14 tydzień i tez czasem jeszcze wymiotuje tyle ze moze to głupie ale lubie to bo wiem ze z Hania wszystko dobrze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry