reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Właśnie odebrałam wyniki moczu i wyszły mi ciała ketonowe obecne. Nie jakoś dużo 15 mg, ale one świadczą o źle prowadzonej cukrzycy lub o tym, że się chudnie. I to i to jest prawda. Miałam brzydką glukoze, na granicy cukrzycy i miałam przejść na dietę cukrzycowa. Bardzo się staram jej przestrzegać ale w efekcie ubocznym schudłam 1,5 kg w ciągu 2,5 tygodnia. Ma któraś jakąś wiedzę na ten temat? Napisałam SMS do gina, ale pewnie odpisze po dyżurze.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też miałam dwie wizyty temu 15mg ciał ketonowych, ale gin powiedzial, ze nic sie nie dzieje. A jak internistce wspomniałam, to powiedziała, że za mało piję. A to prawda. Tylko glukoze jak robiłam miałam w połowie widełek
 
Tak, tylko loginy :)

A dziewczyny przyjmujecie jakieś witaminy w 2 trymestrze? Lekarz mi powiedział, ze nie musze, a ja sie zdziwiłam, bo myślałam, ze jakas kontynuacje Femibionu będę miała czy cos takiego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pierwszą ciążę jechałam na Femibion Natal 2 i wyniki miała wzorowe do samego konca, aż położna pytała co biorę :D Wczoraj przyszła do mnie dostawa z Gemini i mam już zapas do końca ciąży :)
 
ja też biorę femibion a wyniki mam raczej słabe :p no ale może się poprawią za miesiąc ;)

z tym utrzymaniem męskiej ciąży to prawda. Żeńskie plemniki są silniejsze, żywsze i szybsze więc para która ma jakieś kłopoty zapłodnieniowe ;) może nie dać rady urodzić chłopaka. Ja mam dwie córki, jedną ciążę poroniłam, może to była ta męska właśnie. Teraz nie wiem jeszcze co będzie, ale czuje, że dziewczynka. A kurde, śniło mi się w nocy, że chłopak, byłam na usg i mi pokazała babka siusiaka! byłam taaaaka szczęśliwa :)

W Warszawie nie pada, w Warszawie sypie na maxa, ale rozpuszcza się bo jest na plusie. Ja lubię śnieg, szczególnie jak pada a ja jestem w domu :p
 
Byłam dzisiaj na usg prenatalnym, mam jakoś niedosyt..z dzidzia wszystko ok, poza za szybko bijacym sercem 174 ud/min. Jak u was z tętnem? Dziecko kolejny raz źle się ustawilo i ciężko było je zbadać..ale jakoś się udało. Tak czy inaczej jakoś mi źle..do tego jestem przeziebiona ;(
 
Pobudka o 5 :( oczywiście mój syn wstaje do pracy na poranną zmianę . Od razu poranne rozczarowanie Trump został prezydentem :(
Marzę o tym żeby spadł śnieg, ❄ . Ostatnio był 3 lata temu przez 15 min zanim stopniał . To moje życzenie świąteczne :) .
Ola przerabiam 4ry 4ki razem. Ale uważam , że jak wychodzą 3ki (tzw zęby oczne) to dopiero jest ból dla dziecka :(. My jesteśmy po 2ch górnych trójkach , aż strach myśleć o 2 następnych :(.
 
Byłam dzisiaj na usg prenatalnym, mam jakoś niedosyt..z dzidzia wszystko ok, poza za szybko bijacym sercem 174 ud/min. Jak u was z tętnem? Dziecko kolejny raz źle się ustawilo i ciężko było je zbadać..ale jakoś się udało. Tak czy inaczej jakoś mi źle..do tego jestem przeziebiona ;(
Najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok. Dużo dziewczyn pisze, że dziecko ma podwyższone tętno, a lekarz coś mówił?

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Pobudka o 5 :( oczywiście mój syn wstaje do pracy na poranną zmianę . Od razu poranne rozczarowanie Trump został prezydentem :(
Marzę o tym żeby spadł śnieg, ❄ . Ostatnio był 3 lata temu przez 15 min zanim stopniał . To moje życzenie świąteczne :) .
Ola przerabiam 4ry 4ki razem. Ale uważam , że jak wychodzą 3ki (tzw zęby oczne) to dopiero jest ból dla dziecka :(. My jesteśmy po 2ch górnych trójkach , aż strach myśleć o 2 następnych :(.

serio, Trump?? świat schodzi na psy!

ząbkowanie to trudny temat...
 
Do góry