reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Asiu, a moze wlasnie to przez brak ojca te problemy ? wiesz ja bylam tez wychowywana przez ojczyma odkad skonczylAm 7 lat i tez nie moglam sie z nim dogadac, wiecznie sie klocilismy, z jednej strony probowalam go zadowolic ocenami, ale jemu zawsze bylo malo, czemu 4 a nie 5. czulam zlosc bo sie staralam, moze nie bylam agresywna, ale zbuntowana i pyskowalam... a tak naprawde chcialam zeby byl dla mnie ojcem,zeby byl ze mnie dumny, zebym czula ze mnie kochal, ale nigdy tego nie poczualam .... za jego zycia.
 
reklama
Asia a może warto poszukać jakiejś pomocy prywatnie? wiem, że państwowe ośrodki pomocy mają do w du...
Może to też być taki wiek, że syn ma wszystko gdzieś,

Ja mam problemy z żelazem. Dostałam rozpiskę od lekarza produktów bogatych w żelazo.
 
Asiu, a moze wlasnie to przez brak ojca te problemy ? wiesz ja bylam tez wychowywana przez ojczyma odkad skonczylAm 7 lat i tez nie moglam sie z nim dogadac, wiecznie sie klocilismy, z jednej strony probowalam go zadowolic ocenami, ale jemu zawsze bylo malo, czemu 4 a nie 5. czulam zlosc bo sie staralam, moze nie bylam agresywna, ale zbuntowana i pyskowalam... a tak naprawde chcialam zeby byl dla mnie ojcem,zeby byl ze mnie dumny, zebym czula ze mnie kochal, ale nigdy tego nie poczualam .... za jego zycia.
On nie ma takich wymagań dla syna. Jeżeli chodzi o naukę to w sumie go to nie interesuje. Drażni go tylko jak syn źle traktuje mnie i młodszego syna. Traktuje go jak własne dziecko, ale nie pozwala też sobie wchodzić na głowę.
Jak zachowuje się dobrze to go za to nagradza czasem z nim spedzonym. Wspólnie też filmy oglądają. Sam czasem zabiega o kontakt z nim. I tu problem siedzi tylko w małym.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia a może warto poszukać jakiejś pomocy prywatnie? wiem, że państwowe ośrodki pomocy mają do w du...
Może to też być taki wiek, że syn ma wszystko gdzieś,

Ja mam problemy z żelazem. Dostałam rozpiskę od lekarza produktów bogatych w żelazo.
Dadzi pochwal sie ta lista. Ja ciagle wcinam salate bo tez mi żelazo spadlo [emoji39]

 
reklama
dadzi podesłałabyś mi na priv zdjęcie tej listy ? Mój Gin powiedział tylko żeby pic sok z buraków a ja tego nie przełknę ☹️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Przykładowo:
-sok z pokrzywy,
-natka pietruszki,
-po prostu ciemnozielone warzywa liściaste, np. jarmuż,
-sezam,
-pestki dyni,
-fasola,
-kasza jaglana,
-wątróbka,
-śledzie,
-chuda wołowina,
-melasa.

Ważne jest, aby wszystkie produkty łączyć z produktami bogatymi w witaminę C - inaczej żelazo się nie wchłania. Co do buraków, to mają one działanie krwiotwórcze i dobrze rozprowadzają tlen w naszym organizmie, ale jeśli o samo żelazo chodzi, to rzeczywiście za wiele go nie dostarczą. Ja czasami piję sok z buraków, nie jest taki zły :) Np. wrzucam do wyciskarki jednego buraka, dwie marchewki i jedno jabłko i taki sok jest w smaku słodziutki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry