reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziękuję dziewczyny. Araya, więc wiesz o czym piszę. Ja nigdy nie sprawiałam takich problemów i dobre stopnie przynosiłam, więc trudno mi jest to zrozumieć. A znasz może jakąś dobrą książkę o postępowaniu z nastolatkami?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam bardzo fajna i mogę ją polecić " Jak mówić żeby dzieci nas sluchaly jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły " fajnie napisana i mnóstwo scenek w formie komiksu.
 
1478597780-go5b05.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tylko loginy.


Zdiagnozowaną ma nadpobudliwość psychoruchową? jeżeli tak, to powinien uczęszczać na terapię - i Wy jako rodzice też aby dowiedzieć się jak postępować z synem i jakich metod używać. Tutaj przydaje się metoda behawioralna, stosowanie pozytywnego wzmocnienia. Można zrobić listę rzeczy do zrobienia i punktować, punkty wymieniać na coś atrakcyjnego dla niego. I tak jak pisały dziewczyny, nie dać się, nie wybuchać, to dla nastolatka ogromna satysfakcja. Moja córka, mimo iż ma 10 lat więc dopiero wchodzi w okres nastoletni już ma trudne okresy, zawsze je miała, była bardzo nerwowa- oj co my z nią przeszliśmy jak się złościła. Nie potrafi zapanować nad emocjami, jak się złości to wybucha i ważne jest to aby nie wybuchać razem z dzieckiem a wyciszać, przytulić, mówić cicho i bardzo spokojnie, czasami jak jest "szał" zostawić. Moje dziecko po takich napadach złości zazwyczaj nie wie co się stało....przychodzi, przeprasza, ale nie wie co zrobiła źle. Nie ma rzadniej diagnozy, ale jak Wy macie to terapia powinna być wdrożona.
Tylko, że w poradni PPP nie mają miejsc. Zawsze są w pierwszeństwie dzieci z innymi problemami. Tylko byłam na warsztatach jak chodził do zerówki. Chodzi do psychologa na terenie szkoły (szkoła z oddziałami integracyjnymi) i w tamtym roku opowiadał pani psycholog historyjke jak macocha obciela głowę dziecku i jej to zilustrował. Pani była w szoku, ale okazało się, że pani im wtedy taką bajkę czytała a on wziął dosłownie.
W poradni zdrowia psychicznego też ciągle nas zbywaja. Wiem jak ważna jest terapia u dzieci z ADHD.
Punkty ma za oceny i dbanie o porządek w pokoju, bo to chcę od Niego wyegzekwować. Zbiera na naprawe komputera.
Zawsze były z nim problemy, ale teraz to on przegina. Zawsze miał szacunek do mnie a teraz przestał liczyć się z kimkolwiek. I nigdy nie potrafi przyznać się do błędu a to mnie wkurza. Wychowujęgo razem z jego ojczymem. Ojca problemy przerosły, nie chce się z nim widywać, nawet alimentów nie chce płacić.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, nie wiem która pisała o problemach z zelazem. Na quchenne inspiracje pojawił się właśnie o tym post. Okazuje się, że buraki wcale nie są takie mega. Powinnyśmy nabyć amarantusa, pestki dyni , otręby pszenne i sezam.

Ja biorę femibion 2 plus witaminę d3 mimo że te tabletki już ją zawierają, bo zmieniły się normy dla ciężarnych oraz dwa razy dziennie magnez.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nic nie biore tylko kwas foliowy moj gin twierdzi ze do 18 tyg nie trzeba jak wyniki sa w porządku.


Ale sie wyspalam. Spalam do 10.30 [emoji39]

 
Ja tez lykam kwas foliowy tylko i wit D3 jak nie zapomne, czasem mam skeroze jesli chodzi o tabletki , a czasem je zwracalam :/
Ja mam wizyte dopiero 16, moje genetyczne mi przepadly jak lezalam w szpitalu, ale jestem dobrej mysli, tam przeziernosc zmiezyli, wiec mysle ze bedzie dobrze.
Czy macie dziwne sny? ja mam prawie codziennie o dzieciach malych, niemowletach, ale zawsze cos dziwnego, na deskorolce zamiast we wozku, albo ze ktos mi porwal maluszka, albo jeszcze cos innego ....

Dadzi, wiadomosc wyslana :)
 
Potwierdzę tylko loginy hasła im nie potrzebne na tej podstawie dadzą nam dostęp:) Chyba że któraś jako logowania używa np. emaila ale myslę że wszystkie używają nicku do loginu
 
reklama
Ja tez lykam kwas foliowy tylko i wit D3 jak nie zapomne, czasem mam skeroze jesli chodzi o tabletki , a czasem je zwracalam :/
Ja mam wizyte dopiero 16, moje genetyczne mi przepadly jak lezalam w szpitalu, ale jestem dobrej mysli, tam przeziernosc zmiezyli, wiec mysle ze bedzie dobrze.
Czy macie dziwne sny? ja mam prawie codziennie o dzieciach malych, niemowletach, ale zawsze cos dziwnego, na deskorolce zamiast we wozku, albo ze ktos mi porwal maluszka, albo jeszcze cos innego ....

Dadzi, wiadomosc wyslana :)
Ja mam bardzo dziwne i realistyczne sny, ale nie zawsze z udziałem dzieci. Po prostu śni mi się coś, co nieraz po przebudzeniu wydaje mi się prawdą :)
 
Do góry