reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
dziewczyny a propos zelaza, to jak lezalam w szpitalu, to polozna cos mowila, ze jak sie bierze magnes, to sie zelazo gorzej wchlania.. i te dziewczyny ktore braly magnes , bo juz mialy skurcze, to mialy kiepska hemoglobine mimo brania zelaza w tabletkach i jakiegos buraka w tabletakch czy cos :/
 
dziewczyny a propos zelaza, to jak lezalam w szpitalu, to polozna cos mowila, ze jak sie bierze magnes, to sie zelazo gorzej wchlania.. i te dziewczyny ktore braly magnes , bo juz mialy skurcze, to mialy kiepska hemoglobine mimo brania zelaza w tabletkach i jakiegos buraka w tabletakch czy cos :/
 
Anusiak, to teraz zaciskamy kciukasy i trzymamy do wyników!

Mayllah, to ciekawe co piszesz. Mnie gin faszeruje magnezem, w poprzedniej ciąży też. Wyniki miałam i mam w porządku, ale oczywiście to o niczym nie świadczy. To żelazo z tabletek ma niestety bardzo niska wchlanialnosc, trzeba kombinować z jedzeniem.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anusiak, a sam moment uklucia, nie podskoczylas? Czy przy podciaganiu plynu? Miałaś zabieg ambulatoryjnie? Po jakim czasie pozwolono Ci wstać? Jakieś zalecenia na potem? Miałaś znieczulenie miejscowe czy kłucie od razu, bez lignokainy?
Ja czekam na przyszły tydzień :(
 
On nie ma takich wymagań dla syna. Jeżeli chodzi o naukę to w sumie go to nie interesuje. Drażni go tylko jak syn źle traktuje mnie i młodszego syna. Traktuje go jak własne dziecko, ale nie pozwala też sobie wchodzić na głowę.
Jak zachowuje się dobrze to go za to nagradza czasem z nim spedzonym. Wspólnie też filmy oglądają. Sam czasem zabiega o kontakt z nim. I tu problem siedzi tylko w małym.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

no rozumiem, cos go gryzie tylko co ?
Kurcze szkoda, ze zadnej pomocy ze strony specjalistow, sama nie wiem, co Ci poradzic, bo ile mozna rozmawiac jak efektow zadnych... a moze psycholog taki zwykly?
 
Boże, jak ja się źle czuję. Zjadłam śniadanie, coś posprzatalam, wzielam prysznic i mam mega mdłości, duszno mi, wietrze mieszkanie. Już wisiałam nad muszlą z nadzieją, że zwymiotuje i mi ulży, a tylko mnie naciąga. :(

Hej juz po amnio.teraz czekanie na wyniki.nie było tak źle troszkę bolało,taki dyskomfort ale sprawnie poszlo.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki za wyniki. Na pewnl będą dobre!! Teraz odpoczywaj dużo i nie forsuj się.
 
reklama
Do góry