reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam dziewczyny. Corcia juz odstwiona do przedszkola , pojechala autobusem. A mnie tak okropnie gardlo boli, trzeba cos wziasc. W nocy tez tak glowa bolala ze brałam tabletkę.
Co do cery u mnie jest tragedia az nie moge na siebie patrzeć. W ciazy z corka mialam idealna cere, mam nadzieje ze teraz na chlopca tak jest
 
reklama
Moja ciąża też bardzo objawowa więc nie pomogę ;)

U mnie cera niby lepsza jeśli chodzi o czoło bo zawsze mam potocznie mówiąc kszkę, Ale za to linia brody to masakra. Porobiły mi się takie duże bolace krosty. Z włosami idziemy w dobra stronę, ale na początku było źle bo nawet po umyciu zaraz wygladaly na przetluszczone.

Ja swoją poduche będę mieć za tydzień,narazie pomagam sobie inna dłuższa z Ikei

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Corcia juz odstwiona do przedszkola , pojechala autobusem. A mnie tak okropnie gardlo boli, trzeba cos wziasc. W nocy tez tak glowa bolala ze brałam tabletkę.
Co do cery u mnie jest tragedia az nie moge na siebie patrzeć. W ciazy z corka mialam idealna cere, mam nadzieje ze teraz na chlopca tak jest
Ja na gardlo dostalam:hasco sept spray,faringosept do ssania,oraz plukankana do gardla+syrop prawoslazowy.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Corcia juz odstwiona do przedszkola , pojechala autobusem. A mnie tak okropnie gardlo boli, trzeba cos wziasc. W nocy tez tak glowa bolala ze brałam tabletkę.
Co do cery u mnie jest tragedia az nie moge na siebie patrzeć. W ciazy z corka mialam idealna cere, mam nadzieje ze teraz na chlopca tak jest
Ja z chłopcami miałam piękną cerę . Zawsze bardzo o nią dbam. Ale teraz od początku jakiś dramat. Cała wysyłana , jakaś kaszka pod skórą masakra . Moja kosmetyczko-kolezanka każe mi czekać z zabiegami do nowego roku aż hormony trochę ustabilizuja się . Ogólnie to moja 3 ciąża i znoszę ja najgorzej :(
 
Blondie ja właśnie wróciłam i jem sniadanie, później inka. Mam nadzieję, że też mi przejdzie

Kasztanek u mnie to samo na lini brody

Aniolek ja i z córką i z synem miałam idealną cerę. Przy tej ciąży dopiero mi coś zaczęło wyskakiwać, ciekawe co będzie, bo objawy też raz na chłopca, raz na dziewczynkę [emoji12]

Pojechałam z małym do laboratorium. Zajelam sobie grzecznie kolejkę i wyobraźcie sobie, że mnie przepuscili, a z 10 osób przed nami. Oczywiście powiedziałam, że mały nie do badania to jedna pani mi powiedziala, że mam iść bo dziecku w kolejce się będzie nudzić :-)

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja cera również tragedia, pryszcz obok pryszcza [emoji35] Ale za to włosy się mniej przetłuszczają. Wczesniej musialam myc praktycznie codziennie, a teraz 3-4 dni spoko :-)
Wróciliśmy niedawno z Tesco, kupiłam 5-pak body z długim rękawem, rozmiar 3-6 miesięcy, bo te Newborn takie jakieś malutkie się wydają.

Macie jakieś doświadczenie z rozmiarówką w Tesco? :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Z rozmiarowka nie pamietam ale z jakoscia bylo super.Teraz tez kupie troche z f&f

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam już cerę ładną, jak przed ciążą, ale na początku powyskakiwało mi trochę bolących krost (broda, policzki, przy łukach brwiowych), mimo że normalnie zdarza mi się to sporadycznie. W ogóle kilka dni przed tym, jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży, wyskoczył mi dziwny pryszczyk nad górną wargą w łuku kupidyna. A jak mi się czasami zdarzały pryszczyki na okres, to wyskakiwał mi jeden pod dolną wargą, w dołku nad brodą. Dlatego myślę, że tamten pryszczyk w łuku kupidyna był zwiastunem ciąży :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry