reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej,
Wlasnie skonczylam pierwsza partie bombek decoupage. Bola Mnie plecy i ogolnie padam.

Ps. Tez macie Taka Wstretna Cere? Ja Mam Porazke. JakbY Tego Bylo Malo, W ciagu Dnia przetluszczaja Mi Sie Wlosy. wrrr :(
 
reklama
Ja miałam problemy z cerą przez całe życie. A od 3 lat jest idealna.
Az przestałam się malować na codzień. Wcześniej nawet pobiegać szłam w pokładzie, bo było mi wstyd się ludziom pokazać.
W tej ciąży wyskoczył mi jeden mikroskopijny pryszczyk i zaraz zniknął. [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez kiepska cera i strasznie blada jestem na twarzy :)

Taka glodna sie zrobilam ze musialam zjesc :( i ciagle pije a obiecalam sobie ze na noc tyle nie bede ale coz zrobic jak pragnienie silniejsze :)
 
reklama
Dziękuję za przyjęcie :) ja juz jestem po usg genetycznym wszystko jest dobrze :) od paru dni przeszły mi mdłości które mocno dawały mi w kość na poczatku ciąży :) dzidzie juz często czuje w brzuchu jak szaleje :) za mną ciężki weekend ponieważ całe dnie spędzałam na uczelni na szczęście to już ostatni rok :)
 
Do góry