reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Moja cera również tragedia, pryszcz obok pryszcza [emoji35] Ale za to włosy się mniej przetłuszczają. Wczesniej musialam myc praktycznie codziennie, a teraz 3-4 dni spoko :-)
Wróciliśmy niedawno z Tesco, kupiłam 5-pak body z długim rękawem, rozmiar 3-6 miesięcy, bo te Newborn takie jakieś malutkie się wydają.

Macie jakieś doświadczenie z rozmiarówką w Tesco? :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z Was ma ciążę bezobjawowa? Przepraszam że tak wyskakuje,ale bardzo mi pomożecie...
 
Cześć!
Hurra, wstalam jakieś 10 minut temu. :) Cudownie. :) Moje dziecko bezpowrotnie zagarnelo poduszkę, więc chyba pokopytkuję do sklepów i rozejrzę się za drugą. Ciekawe, o której T.dziś wstanie? W normalne dni przedszkolne nie idzie go.obudzić. W weekend 6.00 rano już szaleje i mam się z nim bawić.. ;)
 
Ja tez objawowa wiec przykro mi. A w ogóle to spać dziś nie mogę ;/od 4 się kręcę ale może to dlatego że jestem chora ;( stan podgoraczkowy, gardło boli jak cholera i katar. Lecę do lekarza po zwolnienie, nie mam zamiaru się męczyć w robocie. Miłego dnia mamuśki
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z Was ma ciążę bezobjawowa? Przepraszam że tak wyskakuje,ale bardzo mi pomożecie...
Moja przyjaciółka miała bezobjawową. Okresy miała nieregularne to się nie przejmowała, była dosyć puszysta i łożysko miała na przedniej ścianie to ruchów też nie bardzo czuła. Zorientowała się dosyć późno, nawet bardzo późno. Była w ciężkim szoku, bo myślała, że brak okresu to menopauza. To była jej czwarta ciąża.

Blondie teraz już powoli cera mi się normuje, ale wczesniej wyskakiwaly mi strasznie bolące i duże pryszcze

Witam z rana. P mnie obudził jak do pracy się szykował, zaraz jadę badania na tarczycę zrobić. Znowu pobieranie krwi [emoji20]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry