reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Oj widze ze co niektóre faktycznie ciężkie noce maja ;( strasznie współczuje ja dzisiaj w nocy dwa razy siku a potem juz o 7 wiec juz sie nie liczy do nocnych eskapad ;)

Co do stresu przed badaniowego to tez juz mnie zaczyna dopadać tymbardziej ze we wtorek mam prenatalne boje sie strasznie ;( tak długo sie staraliśmy o dzidzie tak jest w tej ciazy pod górkę ze modlę sie zeby było wszystko dobrze z dzieckiem.

Ja pierniczki lubie jedynie ozdabiać można sie wtedy wykazać artystycznie ale do do jedzenia to potem nie ma kto jeść bo pomimo ze jestem łasych to za piernikami nie przepadam.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W czwartek badanie prenatalne, boje się bo mnie lekarz nastraszyl.. dziecku bije serduszko szybciej niż powinno, niby wiele kobiet tak miało ale lekarz miał taką minę jak mi to mówił, że się wystraszyłam :(
 
Witam nowe forumowiczki :)
Ja dziś wyspana pomimo pobudki na butlę małego . Szukamy nowego mieszkania z ogrodem dla dzieci i stwierdziłam , że wraz z przeprowadzką trzeba zakupić większy materac . Mamy duży podwójny ale chce największy King size :) . Młody przychodzi w nocy i zagrania sporą część mojej strony. Nie da się wyrzucić jak będzie dzidzia. Mąż stwierdził , że nie ma problemu :). U mnie zimno, rano tylko 2 na plusie za to słonecznie. Maly choruje od tyg wiec niestety siedzimy w domu . On z nudów dostaje wariacji a ja razem z nim. Znowu zapowiada się długi dzień sam na sam ;)
 
Ostatnia edycja:
Nowe Mamy, Witajcie:)
Angela - W Ktorym Tyg. Bylas Ostatnio Na Usg? I Jak Szybko Bilo Serduszko? Na Poczatku Bije Szybciej.
Atya - Domek Z Ogrodkiem. . . super :) o Zazdroszcze Slonca. U Nas Od Rana Deszcz
 
Nie bylo mnie doslownie kilka dni na forum, a mialam do nadrobienia KILKADZIESIAT stron :D Jestescie niemozliwe :D Ale to dobrze :)

Dolaczam sie do stresow tego tygodnia z prenatalnymi - ja mam we wtorek - rano pobieram krew, a wieczorem usg. Tez strasznie sie martwie - choruje od samego poczatku ciazy i mam obawy, czy nie szkodze malenstwu... zreszta tyle naczytalam sie o NT, ze sni mi sie po nocach :(

angeeelaxd takich lekarzy to rozstrzeliwac powinni. jaki sens ma straszenie kobiety w ciazy, mogl poczekac do prenatalnych i wtedy sie wypowiadac...

Ja odpukac spie po nocach, tez wstaje na siusiu, ale zastanawia mnie, czy gdyby np od 20 nic nie pic to czy to by zapobieglo wstawaniu... jak zombiak sie czuje po nockach ;)

Zazdroszcze Wam pierwszych ruchow, ja jeszcze troche poczekam ;) bede wytrwala :D

Jutro wracam do pracy po 2 miesiacach l4 z malutenka przerwa... wracam na 3 tygodnie, a i tak nie wiem, czy dobrze robie i mam obawy...

przewijal sie temat zamkniecia watku - mysle, ze to swietny pomysl :) moim skromnym zdaniem mamy, ktore sa w ciazy tak jak my i podczytuja to zlo nie jest. bardziej mam w glowie osoby, ktore w ciazy nie sa, a ktore dowiedzialy sie przypadkiem o nas tutaj i nas sobie podczytuja ;)

witam nowe mamusie :)
 
ja staram się nie pić przed snem dużo, mi pomaga, zazwyczaj wstaje raz siku ok 4, jak opije się herbaty wstaje częściej...U mnie macica poszła ciut w górę chyba, bo już nie latam do wc co 5 minut.

Wróciłam do domu, dzisiaj miałam tylko seminarium. Jem śniadanko, ogarniam się i lecimy na chrzciny.
 
Witam się i ja, i 7 pobudka. A dziś w nocy wstawalam chyba 3 razy siusiu. Męczące to jest nie dość że córka się budzi na piciu to jeszcze i ja bo latam do łazienki.
My wrzucamy córeczce do łóżeczka kubeczek avent 360 i ona się sama obsługuje jak ma ochotę. Nic się nie wylewa, a rano zwykle jest pusty. Może tobie też pomoże to wyeliminować choć trochę nocnego wstawania? Nie wiem w jakim wieku masz córeczkę, ale moja radziła sobie już jak miała rok.


Ja już od kilku tygodni w nocy nie wstaje na siku i jak dziecko czegoś nie wymyśli to przysypiam te swoje 8 godzin bez których jestem zombie. Więc współczuję Wam tej bezsenności okropnie.



Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ZdechłaKura
Piernik świąteczny
1/2kg miodu, 2 szkl cukru 25dag smalcu podgrzać niemal do wrzenia i ostudzić
Do schlodzonej masy dodać 1kg mąki pszennej, 3jaja, 3łyżeczki sody oczyszczonej wymieszanej w 1/2 szkl mleka, 1/2 łyżeczki soli, 2-3 przyprawy korzenne, garść skórki pomarańczowej. Wyrabiać ręką.
Ja przykrywam ściereczką i odstawiam na dwa tygodnie w chłodne miejsce, ale można piec odrazu. Długo leżą i są pyszne. Ja robię z dwóch porcji to wychodzi mi piernik z trzech blatów przekładany drzemem i mnóstwo pierniczków

Witam nowe mamy

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Poćwiczyłam dziś całe 20 min hihi a ledwo żyję . Wychodzi przestój I trymestru. Ledwo dałam radę ;) . I pomyśleć że jeszcze w sierpniu biegałam kilka razy w tyg po 8 km. Tęsknię za tym :) . A Wy cwiczycie , robicie coś ? Czy tylko ja taki leniuch :)
 
Do góry