reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Poćwiczyłam dziś całe 20 min hihi a ledwo żyję . Wychodzi przestój I trymestru. Ledwo dałam radę ;) . I pomyśleć że jeszcze w sierpniu biegałam kilka razy w tyg po 8 km. Tęsknię za tym :) . A Wy cwiczycie , robicie coś ? Czy tylko ja taki leniuch :)
Ja codziennie chodze na kilku kilometrowe spacery, nic więcej[emoji4]


Wczoraj sie obrazilam na meza bo sie zagadal z kolega z pracy i wrócił godzine pozniej niz powinien. A ja sie zamartwialam ze sie coś stalo. Oczywiście zapomniał żonie napisac ze sie spozni [emoji52]
Dzis od rana mnie rozpieszcza [emoji39] wyszedl z psem rano i zrobil mi śniadanie [emoji39] chyba sie jeszcze trochę pozloszcze na niego [emoji23]

 
Poćwiczyłam dziś całe 20 min hihi a ledwo żyję . Wychodzi przestój I trymestru. Ledwo dałam radę ;) . I pomyśleć że jeszcze w sierpniu biegałam kilka razy w tyg po 8 km. Tęsknię za tym :) . A Wy cwiczycie , robicie coś ? Czy tylko ja taki leniuch :)
Ja nie ćwiczę, z resztą kardiolog mi powiedział, że zero wysilku. Za to sporo spaceruje, noszę zakupy, sprzątam i kręcę się calymi dniami, ostatnio coraz więcej w ruchu. :)
 
Witajcie majówki:) chciałabym do Was dołączyć, choć termin porodu mam taki "w rozkroku" między kwietniem a majem (wg om 30.04, wg pierwszego usg 2.05). Mam już 2 synów, którzy marzą o kolejnym bracie (w przeciwieństwie do mamy;))
 
Witam. Śledzę Wasze forum przez kilka dni i postanowilam dolaczyc. Jestem w 15 tygodniu ciąży. Termin mam na 6.05.2017. Dopiero od czterech dni czuje sie lepiej. Meczyly mnie okropne mdlosci i wymioty. Jestem po badaniach prenatalnych. Z malenstwem wszystko dobrze. Plci nie znamy jeszcze. Od 12 tc zmagam sie z cukrzyca ciazowa. Mam juz 15 miesieczna córcie. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie.
 
Witajcie majówki:) chciałabym do Was dołączyć, choć termin porodu mam taki "w rozkroku" między kwietniem a majem (wg om 30.04, wg pierwszego usg 2.05). Mam już 2 synów, którzy marzą o kolejnym bracie (w przeciwieństwie do mamy;))
Witaj :) Lekarz jeszcze nic nie Zdradzil Odnosnie Plci? :)
 
Arya, ja tez przed ciaza sporo biegałam, 8-12 km kilka razy w tygodniu nie było dla mnie problemem. Teraz póki co mam zakaz aktywności, ale dwa razy w tygodniu jeżdżę z psem na dłuższy spacer i te 7 km wolnym krokiem tak mnie meczy, ze szok, pozniej najchętniej bym spała, nogi mnie bolą. Aż sie boje co bedzie jak będę mogła wrócić do jakiś ćwiczeń, a tu zero kondycji :).

Ale Wam dziewczyny zazdroszczę tych ruchów, u mnie 13 tc, ale to dopiero pierwsza ciaza, wiec pewnie sobie sporo jeszcze poczekam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
My wrzucamy córeczce do łóżeczka kubeczek avent 360 i ona się sama obsługuje jak ma ochotę. Nic się nie wylewa, a rano zwykle jest pusty. Może tobie też pomoże to wyeliminować choć trochę nocnego wstawania? Nie wiem w jakim wieku masz córeczkę, ale moja radziła sobie już jak miała rok.



Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

A Twoja corcia pije na leżaco czy na siedząco. Moja ma już 2,5 roku, w dzień pije normalnoe ze szklanki ale w nocy musi z kubeczka niekapka i trzeba jej podać a też bym chciała żeby się oduczyla. A pytam czy na siedząco czy na leżaco bo kiedyś też chcieliśmy jej kupić ten kubeczek ale Pani w sklepie powiedziała że będzie się z niego wylewac.

U mnie z ćwiczeniami ciężko ale długie spacerki są prawie codziennie
 
I na siedząco i na leżąco, jak jej wyjdzie. Kubek zwykle leży a nie stoi na materacu i nic się nie leje. Tylko jak się naleje wody i zakręci to trzeba go potrzasnac do góry nogami nad zlewem , wtedy trochę leci a potem już nie. Może się coś zasysa, nie wiem, to taka nasza domowa magia.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przeczytałam część, wszystkiego teraz nie dam rady, muszę lecieć na seminarium, potem zrywam się z wykładów, mamy dzisiaj chrzciny bratanka mojego.

Bolące ucho- ja kiedyś robiłam tak: na patelnie wsypuje się sól, se dwie trzy łyżki, trzeba ją mocno podgrzać, potem tą sól zawiła się w ściereczkę i to przykłada się do ucha, mi pomagało. Oprócz tego oczywiście olejek kamforowy, ale nie wiem czy w ciąży można no i ewentualnie coś przecibwólowego, jak bardzo męczy weź apap.

Ruchy- dziewczyny, ja wczoraj też je poczułam! jestem na 100% pewna że to dziecko :))) takie bulkgotko-motylki. Trzecia ciąża, zaczęłam 15 tydzień, tak może być ;)

Gosiam- teraz jestem na pedagogice korekcyjnej, wczoraj mieliśmy zajęcia o autyzmie głównie. Ale nie dowiedziałam się w sumie nic nowego co bym już wiedziała, miałam to na specjalnej- odświeżyłam wiedzę. Na następnych zajęciach Asperger i ADHD.

Lecę bo się spóźnię. Miłej niedzieli :)

Dzięki dziewczyny za wszystkie rady :) niestety jest gorzej, mam gorączkę i zaczyna mnie szyja boleć! Właśnie zamówiłam wizytę domową - dzięki Bogu za allianz!! Ciekawe kiedy przyjadą bo napisali w smsów ze w ciągu 8 godzin! Mam nadzieję, że szybciej się ogarną.

Witam wszystkie nowe mamusie :)

Co do niekapków my też wkładaliśmy córce mleczko albo picie do łóżeczka i sama się obsługiwał :) to było genialne rozwiązanie ;)
 
Do góry