reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

I czy gdy wybieracie lekarza to patrzyłyście na to czy pracuje w szpitalu?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom

Moja Pani doktor pracuje w szpitalu, ale akurat to nie miało dla mnie znaczenia. Przy pierwszym porodzie nie miało to zupełnie znaczenia. Były ze mną cudowne położne, a moja Pani doktor smacznie spała w swoim domu. [emoji4] Dyżur muał lekarz, którego nie znam i w sumie to nie jestem pewna czy go w ogóle widziałam. Jak Misiaczek się urodził, to przyszedł do niego pediatra, a mną nadal zajmowały się położne.


 
reklama
Witajcie, mnie w nocy obudził straszny ból brzucha, aż zemdlalam, potem zrobiło mi się strasznie gorąco i tak jest do teraz, wystraszyla się strasznie i już nie mogłam zasnąć, na szczęście krwi nie ma,,temperatura w pochwie 37,28 kurcze mam nadzieję że to nic nie zapowiada

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisz co u Ciebie.Jak się czujesz.
Mnie dziś w nocy obudził ból macicy pulsujący , jakby małe skurcze, po 2 minutach ustąpiły . Dziś nic złego się nie dzieje ale się przestraszyłam i zastanawiam się czy nie powiedzieć w pracy o ciąży choć pierwsza wizyta dopiero w poniedziałek. Ale pomyślałam , że jak będą wiedzieć to mnie może trochę oszczędzą i nie będę musiała dźwigać
 
Witajcie, mnie w nocy obudził straszny ból brzucha, aż zemdlalam, potem zrobiło mi się strasznie gorąco i tak jest do teraz, wystraszyla się strasznie i już nie mogłam zasnąć, na szczęście krwi nie ma,,temperatura w pochwie 37,28 kurcze mam nadzieję że to nic nie zapowiada

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisz co u Ciebie.Jak się czujesz.
Mnie dziś w nocy obudził ból macicy pulsujący , jakby małe skurcze, po 2 minutach ustąpiły . Dziś nic złego się nie dzieje ale się przestraszyłam i zastanawiam się czy nie powiedzieć w pracy o ciąży choć pierwsza wizyta dopiero w poniedziałek. Ale pomyślałam , że jak będą wiedzieć to mnie może trochę oszczędzą i nie będę musiała dźwigać
Siedzę w poczekalni, trzymajcie kciuki a najlepiej się módlcie!
trzymam kciuki i ja
 
Hej dziewczynki:)

Oj ja tez jestem roztargniona zapominam ciągle :D:D Wczoraj oczywiście zapomniałam kasy przelać na konto:p Tydzień zastępuje koleżankę w pracy mam nadzieję że nic nie spierniczę:p:p
A tak mi się dzisiaj kręci w głowie że dokumentów pisać nie mogę:p
 
Dziewczyny, potrzebuję rady. Odebrałam wynik progesteronu - 11 dpt 3- dniowych zarodków: 9,57 ng/ml, więc chyba dużo za mało. Mam zadzwonić do lekarza za 1,5h. Da się ten poziom podnieść zanim będzie za późno? Miała któraś z Was takie wartości?
 
Hey babeczki !
Tak Was podglądam od kilku dni i się zastanawiałam czy już dołączyć i myślę co mi szkodzi :) Mam na imię Justyna, mam 27 lat i już byłam w październikówkach 2015. Uła ale były emocje. Chciałabym to powtórzyć :) Dwa dni temu robiłam Betę Hcg i wyszedł mi 3/4 t.c., na wizytę idę dopiero ok 27ego więc wtedy się coś więcej dowiem. Zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci, Kacper urodził się 16.10 w moje urodziny, jestem na macierzyńskim i stwierdziliśmy z mężem , że kiedy jak nie teraz, że tak powiem zrobić swoje :)
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie , smrodek wstał z drzemki, trzeba drugie śniadanie robić :)
Pozdro ! :*
 
reklama
Do góry