reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mam to samo. Najchętniej bym się poryczala i nie wiem czemu. A mąż musiał zostać w pracy i wraca dopiero za godzinę. Jagi pisz jak tylko coś będziesz wiedzieć!
 
reklama
Z maluszkami pracujesz?Mam kolezanke co wlasnie z zlobku pracuje.Maluchy trzeba nosic,jak jeden zasnie,drugi placze.Wraca do domu padnieta.Poczatkinsa trudne bo maluszki nawet takie male bardzo placza na widok obcej cioci

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

z maluszkami taki już nie, to 4 latki, więc nosić nie trzeba, ale 4 latki są "żywe" i rozbrykane. Cały czas trzeba latać, no i boje się o choroby...rok temu koleżanka poroniła bo zaraziła się od dziecka cytomegalią. Teraz ona też jest w ciąży tak jak ja i idziemy na zw.
 
gratulacje!!! Ja zadzwoniłam do ginki bardzo się ucieszyła ale zapisała mnie dopiero na 14.09 więc będzie 6 t 5 d
To pewnie tez juz bedzie serduszko widac :) ja ostatnio zapomniałam okularow a ekran byl dość daleko i prawie nic nie widzialam na usg[emoji14]teraz na szczęście wzielam.

 
dziewczyny, czy też tak macie, jesteście roztargnione? dzisiaj wyszłam z pracy w kapciach, dopiero na przystanku się zorientowałam ;) dobrze, że kapcie to zwykłe adidasy a nie bambosze hahaha
Ja na usg zapiszę się w skończonym 7 tc, tak aby już na bank coś zobaczyć. U mnie ginekolog nie robi usg, daje skierowanie i trzeba się zapisać. No chyba, że ginka powie abym zapisała się już ;)
 
Dadzi, ja mam podobnie. Nie czuję się bezpiecznie kiedy prowadzę samochód, bo widzę że nie uważam tylko jadę odruchowo, automatyzmy mi działają a myślenie nie.
A dwa dni temu córeczka wyleciała do mnie z sali w żłobku na bosaka. Jednym uchem słuchałam pani, która mówiła mi jak mała jadła i spała, a resztka uwagi ubierałam dziecko. Dopiero kiedy Gabi nie chciała iść po schodach do samochodu ogarnęłam się, że na wyjście założyłam jej kapcie. Taka matka.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To chyba te roztargnienie normalne teraz. Mam ten sam problem, niby wszystko kontroluję a jednak nie. Robię głupie rzeczy na szczęście nieszkodliwe. Ot taka bezmyślność zaczęła trochę panować :D. To przez hormony, niedługo minie ;)
 
Pytanie z innej beczki. Moją ciążę test ovulacyjny wykrył wcześniej niż ciążowy. Znam dużo przypadków takich jak mój. Jak było u Was? Czy któraś sprawdzała testem owu i wyszedł pozytywnie??
 
reklama
Do góry