reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Też mam odwrotnie.
W pierwszej ciąży dopiero pod koniec miałam zaparcia.


Dziewczyny, czy znacie jakąś książkę, w której by były porady, jak sobie radzić ze złością, agresją ?
Strasznie mnie wszystko wkurza, a najbardziej mój 1,5 roczny syn.
Szlag mnie trafia, a muszę udawać, że jest ok. Nie mogę wyjść na chwilę z domu, bo muszę z nim non stop być. Nie mogę klnąć, ani rzucać talerzami.. Ani nawet zrobić sobie drinka... Im dłużej się hamuję, tym większą złość czuję i tym łatwiej mnie wyprowadza z równowagi...
Hormony ciążowe robią swoje.
Nie wiem, jak sobie radzić, żeby nie zwariować i jego nie krzywdzić.. [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

"Mój złośnik. Czyli jak nauczyć dzieci mądrego radzenia sobie ze złością"


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jagi doszedl mail, dziękuję [emoji8] fajna ta dieta, normalne produkty a nie jakies wymyslne [emoji16]

Ja sobie obiecalam ze zrobie porzadek ze zdjeciami, mam strasznie zawalony komputer i telefon fotkami. Chcialam kupic dysk zewnętrzny i zabezpieczyc sobie, mam bardzo dużo cennych zdjęc i nie chcialabym ich stracic. Najtańszy dysk dobrej firmy ponad 200 zl [emoji52] nie kupilam, nici z moich porzadkow [emoji39]

 
Też mam odwrotnie.
W pierwszej ciąży dopiero pod koniec miałam zaparcia.


Dziewczyny, czy znacie jakąś książkę, w której by były porady, jak sobie radzić ze złością, agresją ?
Strasznie mnie wszystko wkurza, a najbardziej mój 1,5 roczny syn.
Szlag mnie trafia, a muszę udawać, że jest ok. Nie mogę wyjść na chwilę z domu, bo muszę z nim non stop być. Nie mogę klnąć, ani rzucać talerzami.. Ani nawet zrobić sobie drinka... Im dłużej się hamuję, tym większą złość czuję i tym łatwiej mnie wyprowadza z równowagi...
Hormony ciążowe robią swoje.
Nie wiem, jak sobie radzić, żeby nie zwariować i jego nie krzywdzić.. [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Sorki, doczytałam, że to Ty chcesz się nauczyć :D Dla dorosłych niestety nic nie kojarzę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi doszedl mail, dziękuję [emoji8] fajna ta dieta, normalne produkty a nie jakies wymyslne [emoji16]

Ja sobie obiecalam ze zrobie porzadek ze zdjeciami, mam strasznie zawalony komputer i telefon fotkami. Chcialam kupic dysk zewnętrzny i zabezpieczyc sobie, mam bardzo dużo cennych zdjęc i nie chcialabym ich stracic. Najtańszy dysk dobrej firmy ponad 200 zl [emoji52] nie kupilam, nici z moich porzadkow [emoji39]

Ja tez jej powiedzialam ze nie dam rady szukac czegos wymyslnego czy malin za 20 zl za 30 dag nie kupię.Na dodatek z folii:/
Ja od poczatku wszystkie zdjecia wywoluje.Zbieram na dysk i po pol roku wywoluje do albumu.Mamy chyba z 25 albumow z zdjeciami.Ale jak jest promocja w foto joker da sie przezyc.
Zima siadamy i wspolnie ogladamy.Ubaw co nie miara:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mam odwrotnie.
W pierwszej ciąży dopiero pod koniec miałam zaparcia.


Dziewczyny, czy znacie jakąś książkę, w której by były porady, jak sobie radzić ze złością, agresją ?
Strasznie mnie wszystko wkurza, a najbardziej mój 1,5 roczny syn.
Szlag mnie trafia, a muszę udawać, że jest ok. Nie mogę wyjść na chwilę z domu, bo muszę z nim non stop być. Nie mogę klnąć, ani rzucać talerzami.. Ani nawet zrobić sobie drinka... Im dłużej się hamuję, tym większą złość czuję i tym łatwiej mnie wyprowadza z równowagi...
Hormony ciążowe robią swoje.
Nie wiem, jak sobie radzić, żeby nie zwariować i jego nie krzywdzić.. [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Swoją drogą, mam podobnie. To znaczy nie wkurza mnie to, że siedzę w domu ani dziecko (bo go nie mam), ale mam problem z wyrażaniem złości i jak tylko coś idzie nie po mojej myśli albo czuję, że tracę nad czymś kontrolę, to tak jak piszesz - mam ochotę rzucać talerzami. Myślę, że pierwszy krok to uświadomić sobie ten moment, gdy ta negatywna "fala" nadchodzi i wtedy powiedzieć sobie "jestem wściekła", policzyć do 10 i zastanowić się co nam da to, że się zezłościmy? Prawdopodobnie nic pozytywnego. Natomiast opanowanie tej złości prędzej przyniesie nam satysfakcję. Mi uświadomienie sobie kiedy i dlaczego jestem zła trochę pomaga, ale pod warunkiem, że wyczuję właśnie ten moment. Wiem, że to brzmi dość zawile, ale gdy się już wkurzę, to nie ma rady i im bardziej się złoszczę tym bardziej mnie to negatywnie nakręca.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja chyba jestem jedyną osobą, która nie ma zaparć, a wręcz odwrotnie - na pierwszą dwójkę często muszę wstać już o 5:00.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O matko zazdroszczę. .od samego początku mam problem z zaparciami..staram się więcej pić bo ogólnie mało pilam zawsze.w razie czego kupiłam tez czopki glixerynowe jakby już kiedyś była totalnie masakra.dajcie koniecznie znać co stosujecie na zaparcia

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uff to ten duomox nie taki straszny.A teraz co moge zrobic?Wzielam i trudno wtedy.Musialam komus zaufac.Gin potwierdzil ze moge brać.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak duomox to amoksycylina,na spokojnie można w ciąży i podczas karmienia piersią brać.to jest też jeden z pierwszych antybiotyków które potem się u dzieci stosuje.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jej powiedzialam ze nie dam rady szukac czegos wymyslnego czy malin za 20 zl za 30 dag nie kupię.Na dodatek z folii:/
Ja od poczatku wszystkie zdjecia wywoluje.Zbieram na dysk i po pol roku wywoluje do albumu.Mamy chyba z 25 albumow z zdjeciami.Ale jak jest promocja w foto joker da sie przezyc.
Zima siadamy i wspolnie ogladamy.Ubaw co nie miara:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego bardzo mi sie podoba ta dieta, jest tyle zdrowych tanich i łatwodostępnych produktów, niektore diety chyba polegaja na tym że schudniesz dzieki temu ze sie nabiegasz po sklepach szukajac produktów [emoji39]


Ja tez wywoluje, ale wybieram tylko część bo mialabym 200 albumów jakbym miała wszystko wywołać. Mam 30 tysięcy zdjęc na kompie [emoji39] jak będzie jakas promocja to sobie kupie ten dysk bo 200 zl nie dam za kawalek plastiku [emoji39]

 
reklama
Dlatego bardzo mi sie podoba ta dieta, jest tyle zdrowych tanich i łatwodostępnych produktów, niektore diety chyba polegaja na tym że schudniesz dzieki temu ze sie nabiegasz po sklepach szukajac produktów [emoji39]


Ja tez wywoluje, ale wybieram tylko część bo mialabym 200 albumów jakbym miała wszystko wywołać. Mam 30 tysięcy zdjęc na kompie [emoji39] jak będzie jakas promocja to sobie kupie ten dysk bo 200 zl nie dam za kawalek plastiku [emoji39]

Teraz przy swietach moga byc promocje na takie dyski:)

Ja tez wywoluje te naj,naj bo wiadomo czasami pare razy podobne ujecie:)
Duzo mamy z wakacji i imprez,uroczystosci corki,swieta,kazde ur.
Ja potem te plytki przechowuje rowniez.

Tak duomox to amoksycylina,na spokojnie można w ciąży i podczas karmienia piersią brać.to jest też jeden z pierwszych antybiotyków które potem się u dzieci stosuje.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry