reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Czasami ktoś ma gorszy dzień a wiadomo w ciąży hormony szaleją :)
Dziewczyna jakie macie objawy na dzień dzisiejszy ?? :)

U mnie zamiast lepiej to gorzej.. Weszlam juz w 12 tydzien a z kibelkiem sie nie rozstaje :( dodatkowo chyba zaczynam miec hemoroidy bo po wyproznieniu mam krew taka zywa na papierze.. Ale cale szczescie ze to stamtad ta krew.. Dodatkowo potwornie boli mnie glowa :(
 
U mnie zamiast lepiej to gorzej.. Weszlam juz w 12 tydzien a z kibelkiem sie nie rozstaje :( dodatkowo chyba zaczynam miec hemoroidy bo po wyproznieniu mam krew taka zywa na papierze.. Ale cale szczescie ze to stamtad ta krew.. Dodatkowo potwornie boli mnie glowa :(

Dużo masz tej krwi?
Ja mam krew ale z nosa niestety pojawia się, ogólnie nie mogę wejść po schodach bo ledwo idę i mam zawroty głowy :(
Ogólnie mam tyle śliny że już chyba ze 100 razy się nią prawie dusze i jak kaszle to niestety boli brzuch.

Sorki za literówkę ;)
 
A tak jakoś ruszyło, gdy się nowe forumki przyznały, że po cichu od dawna nas czytają..
Zrobiło się nieswojo. [emoji12]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja na początku też napisałam, że czytalam już jakiś czas :D
Mi niby to, ze jest otwarte nie przeszkadza, a z drugiej strony wrzucamy tu zdjecia naszych Maluszków, brzuszków czy opisujemy historie życia codziennego. Trochę średnio, gdy czyta to, kto chce. :)

Tylko mnie nie omijajcie w prywatnym wątku :)
 
Nieduzo, ale nie sa to krople tylko jedno podtarcie papierem. Nic mnie nie boli narazie w tych okolicach, moze wszystko przez to ze malo pije ale ostatnio potrafie nawet wode zwrocic.

Juz mi sie plakac chce z tego wszystkiego :(
 
I ja chcialam napisac ze nie mam problemu ze spaniem. Przesypiam cale noce, nawet jak sie budze w nocy to nie chce mi sie wstac nA siku i ide spac dalej. Próbuję spac na lewym boku i nawet zaczelo mi się to udawać.
Ale dzisiaj ... od 5 na nogach: najpierw lekarz, zakupy, obiad i do pracy, po pracy posprzątalam trochę w domu i mnie teraz strasznie ciagnie brzuch po bokach. Nie moge się ułożyć na boku bo mam wrazenie jakby moj brzuch ważyl 100 kilo. W każdej pozycji mi niewygodnie [emoji21]

 
I ja chcialam napisac ze nie mam problemu ze spaniem. Przesypiam cale noce, nawet jak sie budze w nocy to nie chce mi sie wstac nA siku i ide spac dalej. Próbuję spac na lewym boku i nawet zaczelo mi się to udawać.
Ale dzisiaj ... od 5 na nogach: najpierw lekarz, zakupy, obiad i do pracy, po pracy posprzątalam trochę w domu i mnie teraz strasznie ciagnie brzuch po bokach. Nie moge się ułożyć na boku bo mam wrazenie jakby moj brzuch ważyl 100 kilo. W każdej pozycji mi niewygodnie [emoji21]


Ja jak wstane na siku to juz po spaniu dzis 2.30 i po spaniu zasnelam dopiero o 7 i spalam do 9 masakra :)

Ciesz sie i korzystaj poki sie da hihi tez bym tak chciala :)

To teraz duzo odpoczynku i jak bedzie Cie meczyc to wez No-spe :)
 
Nieduzo, ale nie sa to krople tylko jedno podtarcie papierem. Nic mnie nie boli narazie w tych okolicach, moze wszystko przez to ze malo pije ale ostatnio potrafie nawet wode zwrocic.

Juz mi sie plakac chce z tego wszystkiego :(

Kiedys musi przejsc faktycznie jak malo pijesz to i z tego moze byc ale nic sie na sile nie da niestety :(
 
reklama
Ja jak wstane na siku to juz po spaniu dzis 2.30 i po spaniu zasnelam dopiero o 7 i spalam do 9 masakra :)

Ciesz sie i korzystaj poki sie da hihi tez bym tak chciala :)

To teraz duzo odpoczynku i jak bedzie Cie meczyc to wez No-spe :)
Ja nigdy nie wstawalam w nocy, ani do toalety, ani pic, ani jeść. Jak spie to śpię [emoji39] nawet jak sie przebudze z jakas potrzeba to moje lenistwo jest wieksze. Nie wazne jak pelny mam pecherz dopóki leżę jest ok, dopiero jak rano wstaje do toalety to mam wrażenie ze mi pecherz rozerwie. Wiem ze to niezdrowe ale tak mam od zawsze [emoji39]

 
Do góry