reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

No to podobnie jak moja pięciolatka hahah, jak jej powiedziałam to oznamiła, że odda dziecku podkładkę na sedes[emoji14]Później przetrawiła temat, był czas że codziennie całowała brzuch, teraz jest spokój. Od czasu do czas usobie rozmawiamy jak to będzie z rodzeństwem. Starsza to już wie o co kaman, już na jedną siostrę czekała ;) O to jak się dziecko wzięło w brzuchu nie pytały ale pytały jak wyjdzie[emoji14]Obydwie były zniesmaczone, że dołem....Ale mamo! tam się siusia! fuu! hahah


No tak, w sumie jesteś chora, więc myśli, że na zwolnieniu chorobowym[emoji14]Nie dziwie się, że teściowej nie chcecie powiedzieć. Współczuje.
Z moją teściową na początku nie mogłam się dogadać, ale to przez to że razem mieszkaliśmy. Były spięcia. Teraz jest już ok, ale nie mamy takiego kontaktu, że to siebie dzwonimy. Jak widzimy się na imieninach, świętach czy niedzielnym obiedzie to jest miło i sympatycznie. Z ciąży ucieszyła się bardzo. Mamę też mam oczywiście kochaną, chodź nasze relacje nigdy nie były mocne, ale wiem, że mogę na nią liczyć.

Jagi współczuje nocy, ja też nie spałam. Jak wstałam siku o 2.30 tam przewalałam się do 5 i w rezultacie zaspałam. Obudziłam się o 7.30 a córka na 8 do szkoły. Dała radę, mamy 3 minuty do szkoły[emoji14]Łukasz mój teżnie mógł spać, więc w nocy się śmialiśmy, że mamy teraz trening przed nocnymi karmieniami[emoji14]
Muszę kupić sobie tą poduchę do spania. Nie wygodnie mi już.

Myślę, że bardzo dużo osób nas sobie czyta. Może faktycznie to prywatne forum? czy nie chcecie?
Dadzi najgorsze jest to ze ona mojej pierwszej corce obrzydzi rodzenstwo takimi tekstami:(Za chwile mamy impreze za impreza i bedzie ja czesciej widywac wiec okazja na docinki bedzie:(

Moj tez przed 8 zabral mala do szkoly bo lało a ze ma do szkoly az 5 minut to nie musiala ciagac tego ciezkiego plecaka.Dobry tatus:)

Ja dzisiaj chyba pojade po ta poduszke bo juz nie daje rady.
Czemu nie mozemy spac?Wysoki progesteron?Hormony?A gdzie dalej?Kopniaki?Uciski na pecherz?
W nocy sie juz poryczalam z bezsilnosci[emoji24]

Ja tez myslalam juz o zamknietym.
Juz ten czas kiedy te mamy co mialy dolaczyc dolaczyly[emoji4]

Jade dzisiaj z reklamacja jeansow do pepe jeans-pewnie nie uwzglednia ale sprobuje.Przetarly sie po 2msc :(



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klocilabym sie :p moja mama najlepsza :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Możesz sie klocic ile chcesz ale moja jest najlepsza [emoji39]


Ja juz po wizycie. Wszystko jest ok [emoji3] mialo nie byc usg ale dzidzia uciekala od detektora wiec gin stwierdził ze na usg szybciej [emoji3] wiec widzialam przez chwilę moje maleństwo, stwierdzil ze nadal widzi chlopca ale potwierdzi dopiero na polowkowym 2 grudnka [emoji4] wyniki pappy tez dobre, nie dostałam ich do reki ale powiedział ze ryzyko nawet mniejsze niz na moj wiek wyszlo, wiec dzis mam dobry dzien [emoji2]

 
Narazie na miesiąc ale następne będzie juz do końca [emoji3] oj nie pamietam jak wrócę do domu to sprawdzę i napiszę. Czuje się dobrze ale obiecałam sobie ze nie będę pracować jak w pierwszej cięży do 36 tygodnia, i porodem za nie całe dwa tygodnie pózniej ... Wstawię tez zdjęcie to poproszę Was żebyście spojrzały czy to faktycznie dziewczynka bo chce pójść na drobne zakupy [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wstawiaj wstawiaj[emoji4]Ja tez w pierwszej do 34 tc a nawet zrezygnowalam z czesci macierzynskiego.Teraz nie ma mowy[emoji4]
A jak czujesz sie wciazy?Bierzesz jakies leki?Gdzie planujesz rodzic?
Napisz cos wiecej o sobie[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jutro rano mam prenatalne. Boje sie strasznie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Janka trzymam kciuki bardzo mocno. Który masz dzisiaj tydzień i dzień ciąży. Mamy termin ten sam, a ja mam dopiero za poltora tygodnia prenatalne i nie wiem czy nie za późno

Beatajak13 trzymam kciuki za dobre wyniki

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Możesz sie klocic ile chcesz ale moja jest najlepsza [emoji39]


Ja juz po wizycie. Wszystko jest ok [emoji3] mialo nie byc usg ale dzidzia uciekala od detektora wiec gin stwierdził ze na usg szybciej [emoji3] wiec widzialam przez chwilę moje maleństwo, stwierdzil ze nadal widzi chlopca ale potwierdzi dopiero na polowkowym 2 grudnka [emoji4] wyniki pappy tez dobre, nie dostałam ich do reki ale powiedział ze ryzyko nawet mniejsze niz na moj wiek wyszlo, wiec dzis mam dobry dzien [emoji2]

Gratulacje [emoji8]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dadzi ja też z mamą nie miałam jakiś super relacji. Ja byłam zawsze tą z rodzeństwa, która nie spełnia oczekiwań. Jak się wprowadziliśmy to najpierw było ciężko i też wiecznie coś było źle. Na ciążę zareagowała o dziwo dobrze, nawet się cieszy i chce pomagać. Często pyta jak się czuje i robi wszystko żeby mnie nie zdenerwowac. Bardzo mi dzięki temu ułożyło



Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
A tata jak?Bylas mlodsza czy starsza z rodzenstwa?
Moj zmarl jak mialam 18lat.
Z mama moge sie poklocic az dym leci ale za chwile pijemy razek kawe.Szybko oczyszczamy atmosfere[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja Mama się cieszy umiarkowanie, u starszego brata bratowa ma problemy z zajściem w ciąże i przez to mama średnio się cieszy bo my mamy juz Tymka... Tesciowa nie wie, ja jej nie powiem a Maż nie ma z Nią żadnej więzi wiec nie spieszy się do kontaktu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak czujesz sie wciazy?Bierzesz jakies leki?Gdzie planujesz rodzic?
Napisz cos wiecej o sobie[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz juz dobrze sie czuje ale jeszcze tydzien temu nie mialam praktycznie na nic siły.... Na szczęscie przeszły nudnosci, bóle głowy i jest coraz lepiej :)
Na razie lekarz kaze brac tylko witaminy i moiw ze wszystko w porzadku jest :)
Jest to moja czwarta ciąza. Dobrze się czuję i mam 28 lat :)
 
Moja Mama się cieszy umiarkowanie, u starszego brata bratowa ma problemy z zajściem w ciąże i przez to mama średnio się cieszy bo my mamy juz Tymka... Tesciowa nie wie, ja jej nie powiem a Maż nie ma z Nią żadnej więzi wiec nie spieszy się do kontaktu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jak reszta rodziny?Juz wiedza?A znajomi?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teraz juz dobrze sie czuje ale jeszcze tydzien temu nie mialam praktycznie na nic siły.... Na szczęscie przeszły nudnosci, bóle głowy i jest coraz lepiej :)
Na razie lekarz kaze brac tylko witaminy i moiw ze wszystko w porzadku jest :)
Jest to moja czwarta ciąza. Dobrze się czuję i mam 28 lat :)
A jaki wiek dzieciakow?
To dobrze ze jest juz lepiej:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry