reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Trzymam kciuki za prenatalne dziewczyny. [emoji8]

Ja dostalam ochrzan od lekarza za przybieranie na wadze upps, 3 kilo na plus. 56 kilo w ubraniu i butach [emoji39] w domu mam kilo mniej jak sie ważę.

3 kg od wizyty do wizyty?W jakim okresie?
Mi kazal sie wazyc w domu rano po.siku bo wie ze wazenie np.o 19 nie ma sensu.Ale wage w gabinecie ma bo trzeba.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Janka trzymam kciuki bardzo mocno. Który masz dzisiaj tydzień i dzień ciąży. Mamy termin ten sam, a ja mam dopiero za poltora tygodnia prenatalne i nie wiem czy nie za późno

Beatajak13 trzymam kciuki za dobre wyniki

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Jutro bedzie 11t4d.. Troche wczesnie, ale lekarka u ktorej chcialam zrobic idzie potem na 2 tyg na urlop. Ide z mezem.. Zobaczymy czy go wpuszcza.

Za poltora tygodnia wciaz bedziesz w oknie.. Ja sie martwie, ze za wczesnie.. Eh.. Ogolnie o wszystko sie martwie :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas to samo.
Maz,mama,brat z zona,szef w pracy bo juz nie pracuje i moje dwie przyjaciolki.
Reszta nie wie i dobrze mi z tym jakos Ci powiem[emoji4]

A co to za smutki Cie biorą?Pogoda?Zle samopoczucie?



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Trochę to że nie mam siły. Trochę Wszystkich Świętych, a ja straszny wrazliwiec jestem. No i trochę problemów jest bo szwagierka gwiazdorzy.

P chce jeszcze starszej siostrze powiedzieć, bo ona jest ok, no i jeszcze sąsiadowi, bo też jest super, a cała reszta niech się domyśla
Mam trzy córki :) najstarsza ma 7 lat, srednia 4, a najmłodsza 2,5 :)
Super, ja mam córkę i syna. Teraz P chce znowu córkę, mówi, że syn może być następny. Zawsze chcieliśmy mieć 4 dzieciaków

Moja Mama się cieszy umiarkowanie, u starszego brata bratowa ma problemy z zajściem w ciąże i przez to mama średnio się cieszy bo my mamy juz Tymka... Tesciowa nie wie, ja jej nie powiem a Maż nie ma z Nią żadnej więzi wiec nie spieszy się do kontaktu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No i Tymek będzie miał rodzeństwo. To jest wasze życie i wasze decyzje. A bratu i bratowej trzeba życzyć jak najlepiej

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
To nie jest zle:)
Chcesz moja rozpiske?Fajne dania,pelnowartosciowe.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Jagi06, a czy ja mogłabym prosić rozpiske? Nie mam w ogoke pomysłu co i jak jeść, ciągnie mnie cały czas do słodkiego, boje się ze będę wyglądać jak wieloryb, nie dość ze teraz nie należę do najszczuplejszych to Jeszcze się roztyje na dobre w ciąży. Mój mail m-blaszczyk88@wp.pl
 
Ja tego nie moge powiedziec o moim tacie.Niby był ale..... jak mysle o zmarlych to najpierw przychodza dziadkowie (rodzice mojej mamy)cudowne dziecinstwo miałam z dziadkami[emoji4]Kazdemu dziecku zycze takich dziadkow i babc[emoji4]Strasznie mi ich brakuje[emoji45]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziadków też miałam wspaniałych. Długo się nimi opiekowalismy w chorobie, mimo, że było ciężko dziękuję za każdą chwilę która z nami byli. Ciężkie to życie i te wspomnienia radosna, a jednocześnie bolą

Trzymam kciuki za prenatalne dziewczyny. [emoji8]

Ja dostalam ochrzan od lekarza za przybieranie na wadze upps, 3 kilo na plus. 56 kilo w ubraniu i butach [emoji39] w domu mam kilo mniej jak sie ważę.

Ja tak z małym przybieralam. Trzy tygodnie-trzy kilo no i skończyło się na 40 na plusie. No ale naprawdę się pilnowalam. Teraz za to co wizyta to mniej ważne

Jutro bedzie 11t4d.. Troche wczesnie, ale lekarka u ktorej chcialam zrobic idzie potem na 2 tyg na urlop. Ide z mezem.. Zobaczymy czy go wpuszcza.

Za poltora tygodnia wciaz bedziesz w oknie.. Ja sie martwie, ze za wczesnie.. Eh.. Ogolnie o wszystko sie martwie :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

A to mnie gin wyliczył, że jutro zaczynam 12 tydzień. Zreszta to tylko trzy dni roznicy. Ja też o wszystko się martwię, no i doczekać się nie mogę wizyty. Ech całkiem inna ta moja ciąża od poprzednich


Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Jagi06, a czy ja mogłabym prosić rozpiske? Nie mam w ogoke pomysłu co i jak jeść, ciągnie mnie cały czas do słodkiego, boje się ze będę wyglądać jak wieloryb, nie dość ze teraz nie należę do najszczuplejszych to Jeszcze się roztyje na dobre w ciąży. Mój mail m-blaszczyk88@wp.pl
Jasne.Zaraz Ci wysle i daj cynka czy doszlo.
PS.mam bardzo dobre wyniki krwi i moczu takze jest ok:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży chudłam cały czas [emoji52] nic nie przytyłam a po porodzie od razu zeszło ze mnie 13 kg. Po ciąży ważyłam 15 kg mniej niż przed [emoji854] niestety potem nadrobiłam. Teraz waga stoi w miejscu póki co


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry