reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Pauline, to może poprawili skład, bo ja pamiętam że się długo wchłaniał. To zrobię drugie podejście.
Jagi, jest tylko reklamowana :-). Tak jak Johnson&Johnson. Tej marki nie ma chyba nic z dobrym skladem. Albo Nivea: da się coś znaleźć, ale wiekszosc kiepska. Przerażające, bo dopóki się w to nie wglebic to ma się zupełnie inny obraz rzeczywistości.
A jest tam analiza balsamu do prania dzidziuś?
Ja lubię jak w analizie jest napisane czemu produkty mają negatywną opinię, bo się wtedy uczę na co zwracać uwagę.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pauline, to może poprawili skład, bo ja pamiętam że się długo wchłaniał. To zrobię drugie podejście.
Jagi, jest tylko reklamowana :-). Tak jak Johnson&Johnson. Tej marki nie ma chyba nic z dobrym skladem. Albo Nivea: da się coś znaleźć, ale wiekszosc kiepska. Przerażające, bo dopóki się w to nie wglebic to ma się zupełnie inny obraz rzeczywistości.
A jest tam analiza balsamu do prania dzidziuś?
Ja lubię jak w analizie jest napisane czemu produkty mają negatywną opinię, bo się wtedy uczę na co zwracać uwagę.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak sa podane kryteria ale nie udalo mi sie skopiowac(jakos ciezko mi w telefonie)
Dzidzusia nie widzialam ale zaraz sprawdze.
Jakbym miala sprawdzac sklad w sklepie kazdego kosmetyku to bym chyba spedzila tam weekend:(
Szkoda ze na wszystkim nas oszukują producenci:(


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja teraz nie idę do sklepu bez odrobienia wcześniej lekcji. Zobaczycie co będzie jak zaczniemy kupować filtry na słońce. W kremach od pierwszego dnia życia bywają substancje przenikacjace do krwi! Nikt tego nie kontroluje :-(.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tam wszystko córce prałam w kapsułkach z vizira bądź ariela i nie miała żadnego uczulenia.
Niektóry patrzeli jak na dziwną dlaczego nie w proszkach dla dzieci a teraz pluja sobie w brode bo nie mogą oduczyć dzieci bo zaraz wysypki i inne pierdoły.
 
Hej dziewczyny ja musiałam chyba oczyścić umysł po tym że kolejna majówka od nas odeszła bardzo mi przykro a jak to przeczytałam to wieczorem i następny dzień rano jak się podtarłam to miałam jakby taki ciemniejszy cień myślałam że zwariuję.... To było dwa razy tylko na prawdę nic dużego albo to moja psychika a teraz przeczytałam Mayllah w 13 tyg tworzy się łożysko a ja właśnie w piątek skończyłam 13:)

Dziewczyny gratuluję kolejnych udanych wizyt:) Po prostu serce mi rośnie:)
Zadechła kura wow dwie identyczne księżniczki ale cudownie a braciszek dżentelmen jak się patrzy:)

W ogóle chyba rok 2017 albo ten maj to same dziewczynki jak ten rok to kto urodził to chłopak:p
Jagi zdrówka mam nadzieje że szybko się wyliżesz:)
Rukmini a wiesz że ja w sierpniu sobie coś z piersi wycisnęłam takiego siarowatego aż koleżance mówiłam że dziwnie ale nie wiedziałam że się udało teraz już nic nie mam. Ja w ogóle Domi wykramiłam rok i 4 miesiące jedną piersią na początku dostałam zapalenia 41 stopni gorączki wypożyczaliśmy taki profesjonalny laktator ale już z tej co było zapalenie wcale nie chciała.

Ja nie wiem ile przytyłam w domu się nie ważę bo albo waga do dup... albo krzywa podłoga co przesunę inna waga co miesiąc waży mnie ginka więc to będę liczyła.

Też się niczym nie smaruję ale chyba zacznę jak polecacie to już zaczęłam 14 tydzień pierwszego listopada zrobię sobie kolejne zdjęcie jak rosnę. Robiłam co miesiąc a teraz chyba będę częściej a co mi szkodzi szybko kolejnej ciąży nie będzie nie chce nic z tej stracić:)

Ja w ogóle zaraz kolejna wizyta w środę jadę do Warszawy odebrać w końcu wyniki z tej toxo a 9 mam wizytę u ginki:)
Ja USG mam na każdej wizycie bo ona po prostu musi widzieć co tam u dzieciaczka a 3 razy opisuje dokładnie:)

Witam nowe mamy w ogóle.

No i tyle napisałam że nikomu nie będzie chciało się czytać:)
2-3 tygodnie i mam nadzieję, że już przeprowadzimy się do naszego mieszkanka:)
 
Pauline, to może poprawili skład, bo ja pamiętam że się długo wchłaniał. To zrobię drugie podejście.
Jagi, jest tylko reklamowana :-). Tak jak Johnson&Johnson. Tej marki nie ma chyba nic z dobrym skladem. Albo Nivea: da się coś znaleźć, ale wiekszosc kiepska. Przerażające, bo dopóki się w to nie wglebic to ma się zupełnie inny obraz rzeczywistości.
A jest tam analiza balsamu do prania dzidziuś?
Ja lubię jak w analizie jest napisane czemu produkty mają negatywną opinię, bo się wtedy uczę na co zwracać uwagę.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja sie zdziwilam bo nalozylam go za duzo i myslalam ze bedzie sie wieki wchlaniac a tu niespodzianka [emoji4] skora jest przyjemna w dotyku a nie klejaca. Mialam kupic tez oliwke z tej serii ale sroka odradza. Kupilam jedynie ten balsam i masc na brodawki i z obydwu jestem zadowolona [emoji4]

 
Pinky sky ja przeczytalam [emoji3]
No ja teraz nie idę do sklepu bez odrobienia wcześniej lekcji. Zobaczycie co będzie jak zaczniemy kupować filtry na słońce. W kremach od pierwszego dnia życia bywają substancje przenikacjace do krwi! Nikt tego nie kontroluje :-(.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sobie przejrzałam wczoraj wieczorem blog sroki i fanpage czytaj sklad i porobilam zdjecia co od tej pory bede kupowac [emoji3] co do proszku. Ja uzywam plynu do prania spee do skory wrażliwej, nie wiem czy jest dostepny w polsce. Nie jest typowy dla dzieci ale jak sklad będzie ok to bede w nim prac [emoji3]

 
reklama
Pauline, dobrze że mi zwróciłaś uwagę na te oliwke. Dwa lata temu miała najlepsze oceny, ale ten olej sosjowy to jakaś nowa sprawa. Ale za to widzę fajny krem do masażu którego wtedy nie było. Jak skończę oliwke po dziecku która teraz wykańczam to go wypróbuję.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry