reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Witajcie, melduje się już z domu, plamie jeszcze trochę, dostałam luteine dopochwowo i mam dużo leżeć, także będę starała się oszczędzac. Z maluszkiem wszystko dobrze, kosmowka się nie odkleja, ale podobno teraz tworzy się łożysko i czasem z tego powodu występuje plamienie. Buzka

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, melduje się już z domu, plamie jeszcze trochę, dostałam luteine dopochwowo i mam dużo leżeć, także będę starała się oszczędzac. Z maluszkiem wszystko dobrze, kosmowka się nie odkleja, ale podobno teraz tworzy się łożysko i czasem z tego powodu występuje plamienie. Buzka

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj w domu[emoji4]Dokladnie w tym tc tworzy sie lozysko i moga byc plamienia-tez tak mi powidzial gin.
Odpoczywaj i nie dzwigaj:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, melduje się już z domu, plamie jeszcze trochę, dostałam luteine dopochwowo i mam dużo leżeć, także będę starała się oszczędzac. Z maluszkiem wszystko dobrze, kosmowka się nie odkleja, ale podobno teraz tworzy się łożysko i czasem z tego powodu występuje plamienie. Buzka

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mayllah , normalnie spadlas mi z nieba . Super że jesteś już w domu i wszystko ok. Napisałaś , że teraz plamienia mogą wystąpić że względu na łożysko . Ja rano przy podcieraniu miałam nitki krwi w sluzie . I tak pomyślałam , że coś rośnie i dlatego .
Ja mam od wczoraj okropną migrene i nie mogę sobie poradzić . Głowa mi pęka na 10000kawalkow , mały chce jeść , bawić się itp a ja nie mam siły . Nie mogę paracetamolu bo mam uczulenie :( może znacie jakieś sposoby na migrenę? ? ?
Ja miałam 2 usg. Tutaj polówkowe robią 20-22tc i ja mam 19.12 i to jest ostatnie usg :( .

Kasztanek powodzenia na badaniu:)
 
Arya, mi pozwolono wziąć 2 tabletki apapu, miałam w pierwszą noc w szpitalu ogromny ból głowy, też myślałam że pęknie głowa, najgorzej było w pozycji leżącej,wzięłam apap i kompresy z zimnego ręcznika robiłam i pomogło.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya, mi pozwolono wziąć 2 tabletki apapu, miałam w pierwszą noc w szpitalu ogromny ból głowy, też myślałam że pęknie głowa, najgorzej było w pozycji leżącej,wzięłam apap i kompresy z zimnego ręcznika robiłam i pomogło.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuję , apap jest na paracetamolu ale nie mam wyjścia, najwyżej zwrócę :( wszystko lepsze niż ten koszmar :(
 
Dziewczyny w ktorym tc macie umowione II badanie prenatalne i echokardiografie płodu???II badanie mam bezplatne ale za echo 280 zl place.Mam na 20 tydzien ale zastanawiam sie czy nie przesunac na 18,19tc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czekam na list ze szpitala z datą połówkowego, ale lekarz który robił mi usg w 12tc wpisał w karcie, że za 10 tyg, to będzie 22tc więc u mnie raczej wypada po świętach.

Cześć dziewczyny :) dziś mam prenatalne , trochę mam stracha ale jestem szczęśliwa że podejrze maluszka :) dziś bezsenność straszna mnie dopadla, SpAłam 2 godziny tylko w nocy..... padam na twarz

Trzymajcie kciuki proszę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki za wizytę&&&&

Mayllah , normalnie spadlas mi z nieba . Super że jesteś już w domu i wszystko ok. Napisałaś , że teraz plamienia mogą wystąpić że względu na łożysko . Ja rano przy podcieraniu miałam nitki krwi w sluzie . I tak pomyślałam , że coś rośnie i dlatego .
Ja mam od wczoraj okropną migrene i nie mogę sobie poradzić . Głowa mi pęka na 10000kawalkow , mały chce jeść , bawić się itp a ja nie mam siły . Nie mogę paracetamolu bo mam uczulenie :( może znacie jakieś sposoby na migrenę? ? ?
Ja miałam 2 usg. Tutaj polówkowe robią 20-22tc i ja mam 19.12 i to jest ostatnie usg :( .

Kasztanek powodzenia na badaniu:)


U mnie na migrenę działa picie wody (dużo) i szczypta soli himalajskiej na język przy każdej szklance - uzupełnia minerały. Zawsze pomaga i przeciwbólowe nie są potrzebne.
 
reklama
Mayllah - wreszcie w domu. :) mimo, że trzeba się oszczędzać i więcej leżeć, to i tak o niebo przyjemniej niz w szpitalu.

Dziewczyny, byłam na lumpexie, wygrzebałam 2 ciążowe bluzki. Jedna na teraz, druga na duży brzuszek :) a wczoraj chodzilam po sklepach i zaopatrzyłam się w dwa nowe staniki, bo miałam tylko 1, w ktorym moje piersi chcialy się zmieścić :) swoją drogą, bolą mnie ciągle tak samo intensywnie :D
 
Do góry