reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam :) ja tez usg mam na każdej wizycie. W poprzedniej ciazy tez tak mialam. Lekarz lubi zerknac czy z maluszkiem wszystko jest ok. Na poczatku 8 tygodnia mialam plamienia dlatego teraz za kazdym razem sprawdza czy wszystko jest ok.

Co do kremow na roztepy to w poprzedniej ciazy caly czas sie smarowalam Fissanem ale niestety nie przynioslo to efektow. Moze przez to ze przenosilam corke 2 tygodnie i widzialam jak skora peka mi w oczach. Teraz tez musze cos kupic tylko jeszcze nie wiem co wybrac.

Milego dnia Wam zycze :) ja dzisiaj wybieram sie do fryzjera. Musze znowu wyglądac jak człowiek :p
 
reklama
Dziewczyny w ktorym tc macie umowione II badanie prenatalne i echokardiografie płodu???II badanie mam bezplatne ale za echo 280 zl place.Mam na 20 tydzien ale zastanawiam sie czy nie przesunac na 18,19tc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czym smarujecie brzuchy ? Mnie tez zaczal swedziec czasami, pewnie od rozciągania. Nie lubie balsamowania wiec szukam czegos dobrego co w miare szybko sie wchlania [emoji4] myslalam nad palmersem

Ja smaruje balsamem novea baby z emolientem. W poprzednich ciążach też nie stosowałam kremów typowo dla kobiet w ciąży, nie mam żadnego rozstępu.

Jagi- mówisz o połówkowym? jeszcze nie jestem zapisana. Wizytę u gina mam 7 listopada i w tedy się zapiszę. Chciała bym przed Bożym Narodzeniem, akurat będzie 20 tydzień.
 
Dziewczyny w ktorym tc macie umowione II badanie prenatalne i echokardiografie płodu???II badanie mam bezplatne ale za echo 280 zl place.Mam na 20 tydzien ale zastanawiam sie czy nie przesunac na 18,19tc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi drugie takie ważne badanie to polówkowe. Wykonuje się między 20-22 tygodniem. Nie można tego raczej zrobić wcześniej żeby było widać wszystko to co lekarz musi zobaczyć. Chyba ze myślisz o jakimś innym badaniu. Ale prenatalne robi się tylko raz chyba wady są wykluczone i nie trzeba już tego sprawdzać drugi raz. Może się mylę, ja tak przynajmniej miałam w pierwszej ciąży.
 
Ja smaruje balsamem novea baby z emolientem. W poprzednich ciążach też nie stosowałam kremów typowo dla kobiet w ciąży, nie mam żadnego rozstępu.

Jagi- mówisz o połówkowym? jeszcze nie jestem zapisana. Wizytę u gina mam 7 listopada i w tedy się zapiszę. Chciała bym przed Bożym Narodzeniem, akurat będzie 20 tydzień.
Tak o polowkowym.U nas zapisuja odrazu po 1 prenatalnym i papp-ie.Mi wychodzi 20 tydzien ok 12.12 ale moge juz isc od 28.11 bo to juz 18 tydzien i szczerze powiedziawszy nie wiem czy nie isc wczesniej z czystej ciekawosci bo juz nie moge sie doczekac..
Dadzi boje się polowkowego...
Tyle ciaz super po 1 badaniu a na polowkowym wychodzi.Jeszcze to czas swiateczny ech


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi drugie takie ważne badanie to polówkowe. Wykonuje się między 20-22 tygodniem. Nie można tego raczej zrobić wcześniej żeby było widać wszystko to co lekarz musi zobaczyć. Chyba ze myślisz o jakimś innym badaniu. Ale prenatalne robi się tylko raz chyba wady są wykluczone i nie trzeba już tego sprawdzać drugi raz. Może się mylę, ja tak przynajmniej miałam w pierwszej ciąży.
A nie miedzy 18-24?
Wiem ze echokardigrafia plodu napewno miedzy 19-24 tc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jagi drugie takie ważne badanie to polówkowe. Wykonuje się między 20-22 tygodniem. Nie można tego raczej zrobić wcześniej żeby było widać wszystko to co lekarz musi zobaczyć. Chyba ze myślisz o jakimś innym badaniu. Ale prenatalne robi się tylko raz chyba wady są wykluczone i nie trzeba już tego sprawdzać drugi raz. Może się mylę, ja tak przynajmniej miałam w pierwszej ciąży.
Tak masz racje polowkowe u nas w klinice rozpisuja I,II,III badanie prenatalne dlatego tak napisalam.Wiem ze te drugie nazwyane jest potocznie polowkowym.Ale o tym samym myslimy:)

Ja smaruje balsamem novea baby z emolientem. W poprzednich ciążach też nie stosowałam kremów typowo dla kobiet w ciąży, nie mam żadnego rozstępu.

Jagi- mówisz o połówkowym? jeszcze nie jestem zapisana. Wizytę u gina mam 7 listopada i w tedy się zapiszę. Chciała bym przed Bożym Narodzeniem, akurat będzie 20 tydzień.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry