reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny a jak jest z tym echo plodu?miała któraś z Was kiedyś robione?bo piszecie że to osobne badanie i ze można robić od 19ty g?zastanawiam się nad tym bo w związku ze zwiększonym NT jest ryzyko właśnie wad serca wiec myślę że warto byłoby zrobić w moim przypadku.chyba zadzwonię po weekendzie do Centrum medycznego gdzie mam zaplanowana amnio i polowkowe i zapytam czy maja w ofercie takie echo plodu..

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to osobne badanie i nazywa sie echokardiografia.Robione wlasnie miedzy 19-24 tc.Mi bedzie robic najpierw polowkowe a pozniej wlasnie to badanie.
Tam sa bardzo dokladnie mierzone i sprawdzane parametry serca i przepływy.
Ja robie na pewno.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zaczęłam stosować globulki dopochwowe i dzisiaj jak sobie je aplikowalam wyczuwam po prawej stronie taka kulke nie boli jak dotykam jest na wysokości połowy palca wskazującego. Czy to jest normalne, mam już straszna schize ze coś nie tak. Nie mam pieczenia ani nic mnie nie swędzi trzy tygodnie temu miałam wymaz z szyjki i był ok. Co to może być ??
 
1477763754574.jpg


Takie piękne zjawisko dziś w Warszawie [emoji2]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1477763754574.jpg
    1477763754574.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 457
Wpadłam powiedzieć Wam coś dziwnego...
Chyba mam w jednej piersi pokarm dla obecnego synka, a w drugiej siarę dla dziecka w brzuchu!

Prawą pierś mam z wklęsłą brodawką i mój syn jej nie lubi.
Od 1,5 miesiąca odmawia picia z niej.
Sprawdziłam, czy w ogóle jeszcze mam w niej pokarm. A tam zupełnie inne mleko! Bardziej gęste, żółte i o całkiem innym smaku! Wow! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja znow chora:(Boli mnie gardło,głowa,leje sie z nosa.Na dodatek mam znow problem z wc i 2 i brzuch jak na 6 msc.Kiedy to sie skonczy?:(
Wyobrazalam sobie inaczej ta ciaze:usmiechnieta,pelna energii,smigajaca tu i tam.Nic mi sie nie podoba.Od ciuchow ciazowych po dzisiejsze kwiaty na groby:(
Wogole chodze po domu a raczej wlokę się.Nic mi sie nie chce.Mąz rozumie moj stan ale od czasu ciazy funkcjonujemy calkowicie inczej.Wieczorem filmu nie obejrze,nic mi sie nie chce,obiad na odwal się,wiecznie mnie cos boli.Mam dość [emoji23]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. Wlasnie czytalam artykuł u sroki o skladnikach kosmetyków zabronionych w ciazy i jestem w szoku. Wszystkie moje kosmetyki zawieraja skladniki z tego artykulu czy to znaczy ze powinnam z nich zrezygnować? Nie uzywam duzo odkąd jestem w ciazy, na codzien tylko tusz do rzęs ktory wieczorem zmywam mleczkiem. Co kilka dni szampon i odżywka do włosów i na codzien zel do kąpieli. Uzywam tez kremu do twarzy dla alergikow - jedyny bezpieczny. Reszta kosmetyków stoi nieużywana, przeszkadzaly mi zapachy wiec postawilam na minimalizm... i teraz mysle czy nadal uzywac tych kosmetyków czy poszukac czegos innego [emoji52][emoji52]

 
reklama
Hejka. Wlasnie czytalam artykuł u sroki o skladnikach kosmetyków zabronionych w ciazy i jestem w szoku. Wszystkie moje kosmetyki zawieraja skladniki z tego artykulu czy to znaczy ze powinnam z nich zrezygnować? Nie uzywam duzo odkąd jestem w ciazy, na codzien tylko tusz do rzęs ktory wieczorem zmywam mleczkiem. Co kilka dni szampon i odżywka do włosów i na codzien zel do kąpieli. Uzywam tez kremu do twarzy dla alergikow - jedyny bezpieczny. Reszta kosmetyków stoi nieużywana, przeszkadzaly mi zapachy wiec postawilam na minimalizm... i teraz mysle czy nadal uzywac tych kosmetyków czy poszukac czegos innego [emoji52][emoji52]


Szczerze to nie czytałam tego artykułu, ale wydaje mi sie, ze nie można dać sie zwariować. Ja nawet chyba nie chce takich rzeczy czytać, z grubsza wiem, czego nie powinno byc i już. Tak samo z jedzeniem, wiadomo używki, alkohol itd nie, ale no tez bez przesady, wypić colę raz na jakiś czas na pewno nic sie nie stanie. No nie wiem, moze luźniej do tego podchodzę niż powinnam, ale kurcze nie ma co wariować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry