reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jaa jeszcze nie myślałam o polowkowym badaniu. Wydaje mi się bardzo odległą przyszłością, ale z doświadczenia wiem, że zleci szybciej niz mi się wydaje :)
 
reklama
A nie miedzy 18-24?
Wiem ze echokardigrafia plodu napewno miedzy 19-24 tc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A echokardiografii płodu chyba nie miałam robionej. Albo nawet nie wiem że miałam[emoji5] wiem że lekarz badał serce dokładnie czy ma 4 komory itp. To się odbywało właśnie na połówkowym. A teraz nic mi o tym nie mówił. Na następnej wizycie w 13 tygodniu będę miała usg genetyczne, a dalej nie wiem jeszcze[emoji5]
 
Cześć dziewczyny :) dziś mam prenatalne , trochę mam stracha ale jestem szczęśliwa że podejrze maluszka :) dziś bezsenność straszna mnie dopadla, SpAłam 2 godziny tylko w nocy..... padam na twarz

Trzymajcie kciuki proszę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A echokardiografii płodu chyba nie miałam robionej. Albo nawet nie wiem że miałam[emoji5] wiem że lekarz badał serce dokładnie czy ma 4 komory itp. To się odbywało właśnie na połówkowym. A teraz nic mi o tym nie mówił. Na następnej wizycie w 13 tygodniu będę miała usg genetyczne, a dalej nie wiem jeszcze[emoji5]
Echokardiografia płodu to jakby odrebne badanie.U nas juz nie refundowane.No chyba ze ktos wskazania z nfz to moze tak,tego nie wiem.Ja zrobie napewno przy tym drugim.One ocenia w sposob bardzo dokladny prace serce etc.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) dziś mam prenatalne , trochę mam stracha ale jestem szczęśliwa że podejrze maluszka :) dziś bezsenność straszna mnie dopadla, SpAłam 2 godziny tylko w nocy..... padam na twarz

Trzymajcie kciuki proszę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy[emoji173][emoji173][emoji9][emoji9]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mnie dzisiaj bolą plecy. Spalam prawie całą noc na lewym boku (ciągle się uczę tej pozycji), a dzisiaj boli mnie kręgosłup jak jasny gwint :(
 
reklama
Lekarz prowadzący wpisał mi na jednym skierowaniu badania prenatalne w 11-13 tc i 20-22 tc, czyli też polowkowe ujął. Mnie zapisano na 20.12, tuż przed świętami.Zaproponowano mi też zrobienie testu białka AFP w listopadzie, muszę doczytać co i jak ale 32 zł to nie jest wielki pieniądz.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry