reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

(wybaczcie, że wracam do tematu)
W Opolu genetyk wspomniał, że rzadko to robią u bliźniąt. No więc, boję się. Spróbuję się w poniedziałek do niego umówić. Czy masz może jakiś telefon kontaktowy czy po prostu szukać przez Internet?
32 2444662 proszę.Wewnetrzny 2.
Jakbyś potrzebowała abym tam podjechała lub coś innego pisz smialo.




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie to już jest 11t3d, wiec już nieco pozniej. Oprócz tego odczuwam pobolewania podbrzusza, pomimo brania Nospy. Nie wiem, zaczynam wariować :(. Musze jutro sprawdzić co jest u lekarza :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aska grubaska jak sie czujesz?Jak minela noc?Wszystko wporzadku?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny od dzisiaj jestem na diecie od dietetyczki.Mam ogromny apetyt na slodycze i siedze w domu od 4tc (praktycznie przelazalam do 12)postanowilam zeby nie zrobic sobie krzywdy i dziecku przygotowala mi zbilansowna diete.Za 2 tyg sie waże.Trzymajcie kciuki:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aska grubaska jak sie czujesz?Jak minela noc?Wszystko wporzadku?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Plamienia ustapily, przynajmniej dla mnie sa niewidoczne, noc średnia, bo dwa razy śnił mi sie koszmar, domyślacie sie jaki... Zaraz będę dzwoniła do mojego ginekologa i próbowała sie umowic.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny od dzisiaj jestem na diecie od dietetyczki.Mam ogromny apetyt na slodycze i siedze w domu od 4tc (praktycznie przelazalam do 12)postanowilam zeby nie zrobic sobie krzywdy i dziecku przygotowala mi zbilansowna diete.Za 2 tyg sie waże.Trzymajcie kciuki:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny od dzisiaj jestem na diecie od dietetyczki.Mam ogromny apetyt na slodycze i siedze w domu od 4tc (praktycznie przelazalam do 12)postanowilam zeby nie zrobic sobie krzywdy i dziecku przygotowala mi zbilansowna diete.Za 2 tyg sie waże.Trzymajcie kciuki:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znać. Jak Ci.idzie, czy.się. najadasz, czy posiłki można łatwo i szybko przygotować itp. Też się zastanawiam bo w 1 ciąży przytylam 35 kg :(przy aktywnym trybie życia i pracy do 35 tygodnia :/ tylko muszę czekać aż mi wymioty przejda.....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Plamienia ustapily, przynajmniej dla mnie sa niewidoczne, noc średnia, bo dwa razy śnił mi sie koszmar, domyślacie sie jaki... Zaraz będę dzwoniła do mojego ginekologa i próbowała sie umowic.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To dobrze ze noc pod wzgledem plamien spokojna.
A moze robilas cos co Cie moglo przeciazyc?Sprzatanie mega?Ciezkie zakupy?
Jestem z Toba[emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Daj znać. Jak Ci.idzie, czy.się. najadasz, czy posiłki można łatwo i szybko przygotować itp. Też się zastanawiam bo w 1 ciąży przytylam 35 kg :(przy aktywnym trybie życia i pracy do 35 tygodnia :/ tylko muszę czekać aż mi wymioty przejda.....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Moge Ci ja przeslać[emoji4]Mam ja w pdf.Posilki sa fajne.Uwzglednila co lubie a co nie.Ja zawsze bylam aktywna ale ostatni rok od stycznia (tez ciaza w lozku 8 tyg ktora niestety poronilam)i ta daly mi w sumie kilka kg nadprogramowych.Ja ciezko zrzucam.Moj organizm sie blokuje.A ze szybko lapie dola z powodu wygladu wiedzialam ze musze cos dla siebien zrobic.
Ja zawsze aktywna,caly dzien w biegu a teraz zwolnilam o 80% wiec wiem co mnie moze czekac.Do tego u nas od 27.11 same imprezy i te jedz jedz jedz to dla dziecka to mnie zabije.

Trzymam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry