reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny od dzisiaj jestem na diecie od dietetyczki.Mam ogromny apetyt na slodycze i siedze w domu od 4tc (praktycznie przelazalam do 12)postanowilam zeby nie zrobic sobie krzywdy i dziecku przygotowala mi zbilansowna diete.Za 2 tyg sie waże.Trzymajcie kciuki:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostałam dietę jeszcze przed ciążą z zasadami diety też w ciąży. Przed ciążą schudłam 10 kg i cały czas waga utrzymuje się. Wiadomo zaraz zacznie rosnąć, ale to dlatego, że maluszek zacznie więcej ważyć.
Można wyszukać zasady tej diety w necie: dr Aneta Senczyna.
Ja mam owoce raz dziennie, warzywa do każdego posiłku obiad: 1/2 porcji warzyw, 1/4 zapychacza, 1/4 mięsa lub ryby.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dostałam dietę jeszcze przed ciążą z zasadami diety też w ciąży. Przed ciążą schudłam 10 kg i cały czas waga utrzymuje się. Wiadomo zaraz zacznie rosnąć, ale to dlatego, że maluszek zacznie więcej ważyć.
Można wyszukać zasady tej diety w necie: dr Aneta Senczyna.
Ja mam owoce raz dziennie, warzywa do każdego posiłku obiad: 1/2 porcji warzyw, 1/4 zapychacza, 1/4 mięsa lub ryby.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Super.Tylko ze ja mam problem z systematycznoscia posilkow oraz kalorycznoscia ich przygotowania.Robilam light sniadania a ciezkie kolacje.Na dodatek za duzo owocow.Bo jak mi brakowalo slodkiego to owoc.A te maja duzo cukru.
Zobaczymy.Dalam sobie 2 tyg na probe.Duzo wody zero slodyczy i 5 posilkow.Teraz jestem w domu wiec nie bedzie problemu z regularnoscia.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To dobrze ze noc pod wzgledem plamien spokojna.
A moze robilas cos co Cie moglo przeciazyc?Sprzatanie mega?Ciezkie zakupy?
Jestem z Toba[emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Mozliwe, mega sprzątania to nie było, ale rzeczywiście przez kilka dni byłam bardziej aktywna, no i moze to głupie, ale wczoraj byłam w Filharmonii i ubrałam strasznie ciasne spodnie, już w trakcie koncertu myślałam, ze zejdę, głupota totalna :/. Pojde na USG to zobaczę co i jak. Ale dziękuje Ci za wsparcie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mozliwe, mega sprzątania to nie było, ale rzeczywiście przez kilka dni byłam bardziej aktywna, no i moze to głupie, ale wczoraj byłam w Filharmonii i ubrałam strasznie ciasne spodnie, już w trakcie koncertu myślałam, ze zejdę, głupota totalna :/. Pojde na USG to zobaczę co i jak. Ale dziękuje Ci za wsparcie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No wiec kochana, spodnie gleboki do szafy a Ty nam juz stracha nie napedzasz... No chyba, ze mlody nie meloman i protestuje przeciwko tego typu rozrywkom :p zalezy pewnie od repertuaru :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Filharmonia super, dawno nie byłam. Tutaj gdzie mieszkam nie ma :(.
Za to powiem wam coś śmiesznego, przed porodem max namówił mnie na Mad Maxa do kina. Wiadomo : głośno, wstrzały, basy, wibracje itp. Mały w brzuchu był przerażony, kopał, rzucał się okropnie. Myślałam, że tam urodzę. Tak bardzo się wystarczył, że obrócił się w brzuchu. Biedaczek. Położna mnie nakrzyczala, że z takim brzuchem to chodzi się na spokojne romanse a nie filmy akcji ;). Powiedziała żebym nawala do wanny wody, głośnik z muzyką obok a mąż niech wali w wannę, to poczuje to co mały :). Miałyście jakąś ciążowa przygodę?
 
No wiec kochana, spodnie gleboki do szafy a Ty nam juz stracha nie napedzasz... No chyba, ze mlody nie meloman i protestuje przeciwko tego typu rozrywkom :p zalezy pewnie od repertuaru :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Haha rozbawiłaś mnie z tym niewłaściwym repertuarem :). Moj lekarz kazał zwiększyć dawkę Luteiny i Nospe brać dwa razy dziennie i w ogóle nie zapisał mnie na wizytę w najbliższym czasie, tylko tak jak było - 7.11. Teraz do Allianzu dzwoniłam, bo to ubezpieczenie z pracy, aby dzisiaj dostać sie do obojętnie jakiego ginekologa na USG, a jeśli dzisiaj nie da rady to chociaz w poniedziałek. Niedługo maja oddzwonić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha rozbawiłaś mnie z tym niewłaściwym repertuarem :). Moj lekarz kazał zwiększyć dawkę Luteiny i Nospe brać dwa razy dziennie i w ogóle nie zapisał mnie na wizytę w najbliższym czasie, tylko tak jak było - 7.11. Teraz do Allianzu dzwoniłam, bo to ubezpieczenie z pracy, aby dzisiaj dostać sie do obojętnie jakiego ginekologa na USG, a jeśli dzisiaj nie da rady to chociaz w poniedziałek. Niedługo maja oddzwonić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A IP?Nie chcesz?Mysle ze to efekt zwiekszonej aktywnosci oraz obcislych spodni.Zwieksz dawke i duzo odpoczywaj w leginasach:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
wrócę na chwilę do tematu amnio, ja bym robiła, jak by wyszło nt nie prawidłowe, zrobiła bym bez wahania. Nie umiała bym nie wiedzieć co dolega dziecku, lepiej wiedzieć i się na to wszystko jakoś w razie co psychicznie nastawić...a zresztą pewnie wyszło by że wszystko jest ok, przestała bym się stresować.

Aśga Grubaśka- odpoczywaj :)

Ja mega przeziębiona, nie pojechałam na wykłady, leci mi z nosa i boli głowa, masakra :( czuję, się fatalnie. Pół nocy nie spałam przez katar.
 
Ja dzis mega pospalam. Pierwszy raz. Co prawda obudzilam sie dwa razy rano ale ostatecznie po 10 sie obudzilam [emoji3] zwykle juz o 6,7 mialam po spaniu [emoji3]

Ja tez robilam pappe i troche zaluje, teraz czekanie na wyniki [emoji20] nie chcialam robic ale lekarz robi tylko w pakiecie. Moja radość po prenatalnych zastapil strach...

 
reklama
Do góry