reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej. Byłam dzisiaj na badaniach cukier mam 98 zna się któraś?

Nadal zle się czuję. Do tego mam zapalenie pęcherza. Mojego gina nie ma poszłam do jakiejś baby, przepisała mi globulki na grzybice po których zaczęłam plamic. Pojechalismy rano na dyzur, był jakiś starszy lekarz zobaczył co biorę i powiedział, że tego w pierwszym trym się nie bierze. Zrobił badania i nie wyszła żadna grzybica, dał mi leki na pęcherz i dzisiaj juz jest dobrze. Zrobił usg, ale na szczęście z maluchem jest wszystko ok. Dostałam mega doła po tym i przeryczalam dwa dni

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jakie badania zrobil na grzybice ze odrazu wynik tak szybko?Mi jak pobiera wymaz mykologiczny to czekam chyba tydzien?Qurcze ze chyba maja jakies nowe metody?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja za tydzień mam lekarza dopiero, a ta babeczka co mi krew pobierala powiedziała tylko wynik. No i czytam na necie jedni pisza ze do 90 norma, drudzy, ze do 110. Poczekam do lekarza.

No i wlasnie miałam te same i powiedział mi że w pierwszym trymestrze nie wolno ich stosować

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jakie badania zrobil na grzybice ze odrazu wynik tak szybko?Mi jak pobiera wymaz mykologiczny to czekam chyba tydzien?Qurcze ze chyba maja jakies nowe metody?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie były odrazu, po wyniki P pojechał dopiero w piątek. Do tego czasu nie kazał mi brać nic na grzybice tylko na pęcherz bo jego zdaniem to było zapalenie, a gdyby wyniki wyszły złe to wtedy by mi coś przepisał. Sorki, że tak haotycznie piszę, ale nie umiem zebrać myśli. Mam mega doła i zaczynam być mega przewrazliwiona

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie były odrazu, po wyniki P pojechał dopiero w piątek. Do tego czasu nie kazał mi brać nic na grzybice tylko na pęcherz bo jego zdaniem to było zapalenie, a gdyby wyniki wyszły złe to wtedy by mi coś przepisał. Sorki, że tak haotycznie piszę, ale nie umiem zebrać myśli. Mam mega doła i zaczynam być mega przewrazliwiona

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
A to dobrze.Bo zastanawialam sie jak tak szybko mial wynik:)Nie martw się a tym bardziej nie denerwuj.Duzo dziewczyna ma albo grzybice albo zapalenie drog moczowych i bedzie dobrze.Zawsze pobyt na IP budzi strach i niepokoj.
Dzisiaj w pytanie na sniadanie bedzie chyba o badaniach genetycznych.Ciekawe co powiedzą eksperci.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry