reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja też paliłam, ale rzuciłam od razu jak zaczelam podejrzewać, ze bedzie dzidzia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak samo, od razu stop, nawet nie potrafię sobie siebie wyobrazić z brzuchem i papierosem przy buzi... nie rozumiem tego kompletnie. Czy tak trudno dla dobra dziecka z czegos zrezygnować.. [emoji32]

A wam dużo zdrówka :)

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie palę i widok palącej w ciąży kojarzy mi się z patologią. Kiedyś widziałam taki afisz "nie bądź komorą gazową dla własnego dziecka" jakoś zostało mi to w głowie. Tak samo odrzuca mnie widok kobiety z wózkiem i fajką w ręku. Dla mnie to też pato.
A propos szpitali, w pierwszej ciąży wylądowałam w 7mc z podejrzeniem wyrostka na patologi ciąży. Sala 4os i w tym ja i 3 dziewczyny po poronieniach :(. Cały czas płakały i opowiadały między sobą jak im się to zdarzyło. Rozumiem je i przykro mi ale nie bardzo chciałam tego słuchać a nie było miejsca na innych salach. Po 2 dniach nie dałam rady i wyszłam na własne rządanie. :(
Ja dzis leniwa niedziela z małym, mąż cały dzień w pracy :(
 
ja po poronieniu leżałam na oddziale ginekologii, były tam kobiety z różnymi ginekologicznymi problemami. Zresztą ja w tym samym dniu co miałam zabieg wyszłam ze szpitala.
Ja ten weekend nie leniwy, wróciliśmy właśnie z imienin. Pojadłam :)
 
Ja roznie.4 razy poronienie wiec 2 razy na ginekologii onkologicznej z kobietami po operacji na raka,bez macic etc.Masakra:(2 x z cieżarnymi ale one mi dodawaly otuchy ale ich ktg mnie zabijało:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie lubię szpitali, ble...po porodach też jak na szpilkach czekałam na wypis.
Ja miałam w tamtym roku zabieg w szpitalu Medicover, w ramach NFZ. I opieka, warunki tam panujące - super. Zupełnie nie czułam się jak w szpitalu. Marzy mi się tam poród, ale nie wiem czy warunki finansowe nam pozwolą. Ogólnie w tym szpitalu inna rzeczywistość.
 
Hej, dołączam do grupy :). Mam termin na 16 maja 2017 r.
Dziewczyny od razu z pytaniem do Was: Czy Wy też odczuwacie takie bóle brzucha jak przed okresem? To jest 10 tydzień ciąży i zazwyczaj przez chwilę raz lub dwa razy w ciągu dnia odczuwam właśnie taki ból. Martwię się, czy to jest ok.
 
Dla mnie palca mama to też jakaś abstrakcja, nie wiem jak można to robić dziecku :-(
Ja od wczoraj się lepiej czuje i nie wymiotuje i zamiast się cieszyć, to się stresuje czy wszystko jest dobrze... Ech a wizyta dopiero w czwartek
Za to dziś poszłam z synkiem na basen, trochę popływalam, przed ciaza plywalam regularnie ok 40 długośći ale dziś tylko 10 tak bezpiecznie, ale i tak czuję się trochę zmęczona [emoji42]
Jutro planuje iść do pracy pomoc koleżance, bo sobie nie radzi trochę.
Bóle brzucha w ciąży się zdarzają, macica się rozciąga więc Aśka nie stresuj się No i witamy :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam w tamtym roku zabieg w szpitalu Medicover, w ramach NFZ. I opieka, warunki tam panujące - super. Zupełnie nie czułam się jak w szpitalu. Marzy mi się tam poród, ale nie wiem czy warunki finansowe nam pozwolą. Ogólnie w tym szpitalu inna rzeczywistość.
Mój mąż był w szpitalu medicover po operacji kolana i też bardzo zachwalał. Ja tam miałam w poprzedniej ciąży dwa usg, w tej też mam dwa mieć. Szpital super, ale porody drogie.

Aśka Grubaśka- raczej normalne. Wszystko tam rośnie i się rozciąga, czujemy to. Pierwsza ciąża? :) Witamy:)

Ja od dwóch dni spokój z mdłościami a dzisiaj mnie dopadły znowu, od 17 męczą i męczą. Jak zjem jest lepiej ale zarz znowu. Nie mogę w kółko jeść. Dziś się ważyłam, już mam 3 plus ;/
 
reklama
Ja się boję zważyć.
Odżywiam się źle i czuję, że obrosłam już tłuszczem. Ale zamiast mobilizacji, czuję doła i tylko sięgam po czekoladę, ciasteczko...śledzia.. [emoji17]

Dziś się nie dopięłam w jesienny płaszczyk. Co prawda włożyłam pod niego grubą bluzę mojego męża, ale i tak byłam w szoku, że po zapięciu guzików nie mogę oddychać!
Nie wiem w takim razie, w czym mam teraz chodzić...
Na zimę mam kurtkę z poprzedniej ciąży i z noszenia syna w chuście pod nią. Na pewno będzie dobra.
Ale na teraz nie mam nic.
Szok.


Byliśmy na weekend u moich rodziców. Już im miałam powiedzieć o ciąży i wtedy moja mama znów wyskoczyła z wyliczaniem znajomych w ciąży lub z licznymi rodzinami, stawiając mi ich za niedościgniony wzór.. Wkurzyłam się i nic jej nie powiedziałam.
Chyba poczekam do usg genetycznego, za 4 tyg.
Tylko nie wiem, czy do tego czasu jeszcze bardziej nie utyję i ciąża nie zrobi się bardziej widoczna.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry