reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
nie, ten weekend wolny ;) Jadę w w następny. Wczoraj byliśmy na spotkaniu u Neli małej reporterki, staliśmy 2 h po podpis[emoji14]ale warto;) Mała szczęśliwa :) Targi też fajne, podróżnicze :)
Potem byliśmy na urodzinach u chrześniaka Łukasza, było super, brakowało mi kontaktu z ludźmi! Nawet mi nie przeszkadzało, że wszyscy coś tam popijali ;) było super :) A dzisiaj jedziemy na imieniny do teściowej :)
A tu moja podróżniczka i wielka fanka Neli :)
14650774_1158817557539154_7761984258085952185_n.jpg
O fajnie:)Udany weekend:)
Sliczne zdjecia i slodka córeczka:)
U mnie zaraz sie zaczna imprezy i troche sie ciesze bo mi juz brakuje ludzi.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi oj powiem Ci ze przewinelo sie tych mamusiek sporo.
Porody raz na jakis czas, bo to maly szpital, ale lubie sobie podsluchac :-) sale mam obok porodówki.
Z czym leza hmm...
Na podtrzymaniu sporo, ale takie juz z duzym brzuszkiem.
Jedna byla na zabieg, bo serduszko nie zaczelo bic i nie chcieli dlugo czekac, bo pozniej dziecko moze miec problemy.
Ale co mnie zadziwia. Lezalam z trzema dziewczynami, jedna w 9 miesiacu, druga w 7, trzecia w 4 i chodziły co chwile razem palić. Wyglądało to ooooookrooopnieee [emoji52]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Serio?Ja bym sie pod ziemię zapadla a lekarz jak to widzial to powinien taki wyklad zrobic zeby sie zapadly pod ziemie ze wstydu!Jak mozna truc wlasne dziecko:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Serio z grzybicą trzeba leżeć w szpitalu?
Ja nienawidzę szpitali.
Chyba bym wyszła na własne żądanie.
Rozważam takie wyjście po cc. Tzn max 2 dni. Więcej nie dam się trzymać.
Bardzo mi siada psychika w szpitalu.

Dziewczyna na indukcję poronienia była na sali z ciężarnymi?!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Serio z grzybicą trzeba leżeć w szpitalu?
Ja nienawidzę szpitali.
Chyba bym wyszła na własne żądanie.
Rozważam takie wyjście po cc. Tzn max 2 dni. Więcej nie dam się trzymać.
Bardzo mi siada psychika w szpitalu.

Dziewczyna na indukcję poronienia była na sali z ciężarnymi?!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, była tu z nami. Pytali, czy chce miec osobny, gdzie będzie sama, ale nie chciała.
Lepiej jej było jak była tu na sali, pogadała z nami, wypłakała sie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Planuje w sr dietetyczke.Juz kiedys u niej sie odchudzalam i super efekty.Rozpisuje dania na kazda pore dnia.Ale teraz zastanawiam sie jak to bedzie.Rozpisze mi np w srode na obiad rybe na ktora np.nie bede miec ochoty lub mnie zemdli na sama mysl.Chyba ze gory jej wyklucze produkty na ktore nie mam ochoty.Ale dzis moge nie miec za dwa dni bym pewnie zjadla.Sama nie wiem czy to ma sens?Jak uwazacie?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja sobie tego nie wyobrażam. Leżeć z ciężarnymi.
Ja leżałam z 3 innymi dziewczynami, ale wszystkie byłyśmy na poronieniu. Było nam raźniej. Nawet udawało nam się żartować trochę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry