reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja mam o 12.00 ale pewnie wejde z opoznieniem.Ide do Agaty Włoch jest na liscie osob z tym "jakims"certyfikatem i specjalista echa serca.Umawialam sie juz w 7 tc i bylo ciezko juz.Mam nadzieje ze bedzie miala dla mnie tylko dobre wiesci.
A ty gdzie jedziesz?W Opolu trudno o takie badanie na szybko?Czesto jezdze do Opola,ladnie tam:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U Wloch byla moja szwagierka tez na prenatalnych:)
 
reklama
Ja tez tak mialam ze w 1szej ciazy slodycze mogly nie istniec, pod koniec ciazy zaczelam dopiero normalnie jesc i urodzilam corke.. A teraz od poczatku mam ochote na slodkie:p
Moja pierwsza corka ma juz 10 lat i nie pamietam jak bylo pod koniec:(
Pamietam tylko ze namietnie jadlam buraczki w occie:)

U Wloch byla moja szwagierka tez na prenatalnych:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jak zadowolona byla z wizyty?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie narzekala.. Ona byla 3 razy na prenatalnych w przeciagu 2tyg. Bo na 1szym u innego gina wyszly jej cuda wianki. Ze dziecko bedzie niepelnosprawne, ze nie ma blednika czy cos, nerki cos zle itp i jechala do niej. Sprawdzic u innego i u niej wyszlo wszystko ok. Pytala sie ze gdzie robila prenatalne i co to za lekarz. Bratanek ma teraz ponad rok i jest wszystko ok.
 
U mnie dziś 7t4d. Właściwie to ciąża przebiega prawie bezobjawowo.. Moje dzieci już spore bo ekhm.. Powiedzmy że wcześnie zaczęłam mój syn ma 16 a córka 9.ja sama właśnie skończyłam 35 :) aż nie odwiedzam :)
Postaram się poczytać wątek i nadrobić zaległości
Miłej niedzieli :)

Napisane na D6633 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie narzekala.. Ona byla 3 razy na prenatalnych w przeciagu 2tyg. Bo na 1szym u innego gina wyszly jej cuda wianki. Ze dziecko bedzie niepelnosprawne, ze nie ma blednika czy cos, nerki cos zle itp i jechala do niej. Sprawdzic u innego i u niej wyszlo wszystko ok. Pytala sie ze gdzie robila prenatalne i co to za lekarz. Bratanek ma teraz ponad rok i jest wszystko ok.
Moje wszystkie znajome robily i zadowolne i wszystko ok po porodzie.Jest jeszcze dr Cnota z Genom Ruda Slaska.
Zobaczymy jutro.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry