reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzoewczyny,powiedzcie czy ja duzo robie czy malo.Ale zwazajac na nasz stan.Rano zakupy gdy rodzinka spi.Dwie pelne ciezkie siaty jak przy weekendzie.Pozniej sniadanko pod nos.Potem odkurzanie calego mieszkania i jazda na mopie.Za chwile obiad.Czy tylko ja uwazam ze sporo jak na 12:50 a gdzir koniec dnia.Wogole mam ogolny wkurw i zmiany nastrojow:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzoewczyny,powiedzcie czy ja duzo robie czy malo.Ale zwazajac na nasz stan.Rano zakupy gdy rodzinka spi.Dwie pelne ciezkie siaty jak przy weekendzie.Pozniej sniadanko pod nos.Potem odkurzanie calego mieszkania i jazda na mopie.Za chwile obiad.Czy tylko ja uwazam ze sporo jak na 12:50 a gdzir koniec dnia.Wogole mam ogolny wkurw i zmiany nastrojow:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie zrobiłam zakupów bo mąż właśnie poszedł. A tak to też co chwilę coś robię i stwierdziłam że nie umiem odpoczywać. Teraz Cora poszła spać, mam godzinę luzu, wszystko zrobione więc postanowiłam się polozyc, ta dam!
 
ja zasypianiem mam tak, że padam ok 21 na kanapie i zasypiam w trzy sekundy, ale jak się budzę aby przenieść się do łóżka to już nie mogę usnąć mimo, że chce mi się spać. Budzę się też w nocy...W poprzednich ciążach miałam podobnie

jagi- moja córka ma różne nastroje, raz zrobi bez gadania a raz stawia opór, ale to taki, że jeju. Jest bardzo wybuchowa, od zawsze tak miała. U nas też przede wszystkim kłopoty z matmą, ale wiem, że jak by się przyłożyła nie byłoby problemu...jej się po prostu nie che, nie widzi w tym sensu, nie lubi tego. Pati od kilku miesięcy uczy się jeździć konno, przyswaja tam wiedze w bardzo szybkim tempie, odnosi sukcesy, 4 puchary już są;) Tam jest skupiona, ogarnięta a powiem Wam, że jada konna do łatwych nie należy. Więc wiem, że jak jej na czym zależy to zrobi wszystko.
Jesli Ci moge cos polecic to wez Pati na CAVALIADE do Warszawy,Poznania badz Lublina.My jezdzimy co rok do Warszawy.W ndz zawsze sa najlepsze wystepy.Sa dzieci na kucach,sa sztafety dzieci +doroslych,sa speed and music?zaprzegi i powozenie zaprzegami.Sa miedzynarodowe zawody(czasami jest nasz hymn wiec mloda duma stoi)Od 9 do 21.Dupa boli.Ale zal wyjsc wczesniej.Do tego targi:)Mloda zawsze zachwycona.Moge podac ci mojego fb to zobaczysz zdjecia.Mam tam pare.
Jedz.Bilety w przystepnej cenie.
Dzoewczyny,powiedzcie czy ja duzo robie czy malo.Ale zwazajac na nasz stan.Rano zakupy gdy rodzinka spi.Dwie pelne ciezkie siaty jak przy weekendzie.Pozniej sniadanko pod nos.Potem odkurzanie calego mieszkania i jazda na mopie.Za chwile obiad.Czy tylko ja uwazam ze sporo jak na 12:50 a gdzir koniec dnia.Wogole mam ogolny wkurw i zmiany nastrojow:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Moja chodzi teraz do 4 klasy i tez walczymy glownie z matematyka.Jest bardzo grzeczna i o co poprosze zrobi bez focha.Fakt zaczynaja sie klotnie z kolezankami,jej male problemy wiec trzeba jej duzo czasu na rozmowy poswiecac.Ale jest oczkiem w glowie i jak przyjezdza moja mala roczna chrzesnica to widze ze zazdrosna...
Ja bez zastanwienia pojde na L4,duzo jezdze samochodem,czasami nawet 500 km codzien do klientow.Wytrzesie mnie i boje sie ze ktos mi wjedzie w "dupe"jesli bede miala wiekszy brzuch.
Juz w pierszej ciazy pracowalam do 8 msc i powiedzialam nigdy wiecej-zaden pracodawca tego nie doceni.Ja tez mam juz 38 lat wiec 10 lat miedzy jedna ciaza a druga to sporo_Organizm nie ten sam.




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kochane! :) Nigdy nie miałam problemów z zasypiamiem, a teraz...kręce sie i wierce, odkrywam przykrywam...2godziny zasypiam. Czy macie podobnie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam to samo, nie umiem znaleźć wygodnej pozycji i cala noc sie wierce mimo ze jestem spiochem. Rano wstaje o 5 jak zombie a po pracy padam na kanapie jakbym tydzień nie spala

 
Moja chodzi teraz do 4 klasy i tez walczymy glownie z matematyka.Jest bardzo grzeczna i o co poprosze zrobi bez focha.Fakt zaczynaja sie klotnie z kolezankami,jej male problemy wiec trzeba jej duzo czasu na rozmowy poswiecac.Ale jest oczkiem w glowie i jak przyjezdza moja mala roczna chrzesnica to widze ze zazdrosna...
Ja bez zastanwienia pojde na L4,duzo jezdze samochodem,czasami nawet 500 km codzien do klientow.Wytrzesie mnie i boje sie ze ktos mi wjedzie w "dupe"jesli bede miala wiekszy brzuch.
Juz w pierszej ciazy pracowalam do 8 msc i powiedzialam nigdy wiecej-zaden pracodawca tego nie doceni.Ja tez mam juz 38 lat wiec 10 lat miedzy jedna ciaza a druga to sporo_Organizm nie ten sam.




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko będzie dobrze, ja mam różnicę między dziećmi 15lat :)

Zasypiam w sekundę bez problemu, ale jak Wybyudzę się rano to koniec.
Niestety muszę nosić małego, mieszkam na wysokim 3p. Mały czasami śpi lub jest zmęczony więc orka z nim i zakupami na górę :(. Ogólnie dom jest na mojej głowie, bo mąż cały dzień w pracy. Jak on wraca ja wychodzę do pracy. Wracam czasami ok 22 i padam. I tak w koło :)
 
Ostatnia edycja:
Jagi- no proszę :) dwie koniary. Pati jak na
razie z indywidualnego treningu przeszła na grupowy, marzy o skakaniu. Na obozie coś próbowała. Jeździ od kwietnia br. O cavaliadzie oczywiście słyszałam, tylko jak będzie w wawie to się wybieramy:)

Ja też dzisiaj latam ale nie za dużo. Zakupami od zawsze zajmuje się mój mąż :) posprzątałam dzisiaj, obiad w sumie też ugotował mąż :laugh2:, zabrałam młodszą na spacer, zaszłyśmy do reserved i go sportu ;) i te małe ubranka mnie rozczuliły:cool2: Młodej musimy zakupić większy rower. To mała rowerzystka, bez roweru nie wychodzi z domu ;) a ten co ma już za mały.
Straszna na koniach, jak wróci powtórka z części mowy ;) nauka, nauka, nauka ;)

Dzisiaj chce mi się spać.

Słuchajcie, a czy brzuch boli cały czas, czy czasami ustępuje. Bo ja schizuje jak mnie nie boli i go nie czuje:cool:
 
Jagi- no proszę :) dwie koniary. Pati jak na
razie z indywidualnego treningu przeszła na grupowy, marzy o skakaniu. Na obozie coś próbowała. Jeździ od kwietnia br. O cavaliadzie oczywiście słyszałam, tylko jak będzie w wawie to się wybieramy:)

Ja też dzisiaj latam ale nie za dużo. Zakupami od zawsze zajmuje się mój mąż :) posprzątałam dzisiaj, obiad w sumie też ugotował mąż :laugh2:, zabrałam młodszą na spacer, zaszłyśmy do reserved i go sportu ;) i te małe ubranka mnie rozczuliły:cool2: Młodej musimy zakupić większy rower. To mała rowerzystka, bez roweru nie wychodzi z domu ;) a ten co ma już za mały.
Straszna na koniach, jak wróci powtórka z części mowy ;) nauka, nauka, nauka ;)

Dzisiaj chce mi się spać.

Słuchajcie, a czy brzuch boli cały czas, czy czasami ustępuje. Bo ja schizuje jak mnie nie boli i go nie czuje:cool:
Moja marzyla o jedzie po plazy na koniu o w tym roku pojechalismy z nia do buffalo bill w Jantarze i jechala po plazy.Cala ekipa +na koncu same zrebaki za mamami:)Zobacz na fb ich profil i zobacz jakie maja fajne te wypady:)
My z grupowych przeszlismy na indywidualne.Tak zdecydowala jej trenerka.Ale jak schodzi to kapie jej spod kasku:)Ale dobrze bo jak wraca to kapiel i spac:)Nie siedzi przez to w internecie prawie wogole:)a twoja pati lubi gre stars stable?To jedyna gra na ktora corka wchodzi na komputer.Nie mam z tym problemu ze godzinami przesiaduje:)Jesli nie to polecamy na jesienne wieczory w ramch przerwy w nauce:)

Mnie pobolewa i mam schizy.
Myslalam o remoncie salonu ale maz mowi aby na wiosne bo bedzie czysciutki,swiezy na dluzej jak sie maluch pojawi a teraz na zime to jeszcze sie kurzy(ogrzewanie etc)
Ale ja tak sobie mysle 6,7 msc to mi sie bedzie chcialo sprzatac po remoncie Myslec i jezdzic o dodatkach etc.Sama nie wiem.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi- nie znam gry :) ale zaraz zobaczę co to :)
Byłam w jantarze w tym roku heheh tzn obok, bardzo blisko bo w mikoszewie, tam też jest stajnia, konie są właśnie z jantaru, jeździła, ale na plaże nie pojechała, jakaś była marna pogoda.

Mnie tez pobolewa ale niekiedy przestaje i wtedy mam schizy
 
Ja na razie żyję w sumie normalnym trybem, zwłaszcza że wiemy tylko my, a mieszkam nad teściami:) poza tym - domek na wsi, więc kurki, kot i pies też jeść muszą dostać:) sprzątanie sobotnie też normalnie, obiad a potem sterta prasowania. W sumie czuję się dobrze, może aż za dobrzemiał tak czytam Wasze odczucia? Budzę się ostatnio szybciej i coś tam jakby się dzieje w brzuchu:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jagi- już widzę, że super ta gra :)

zfieszak- ja też żyje normalnym trybem, dziś tylko czuję się gorzej niż dotychczas, tzn spać mi się chce ;)
 
Do góry