reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Nie poddawaj się!Niektorym nie wychodzi test nawet 2 dni po @!
Glowa do gory kochana!Te testy tez sa rozne.Nie wiadomo na jaki trafilas.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

bertha- u mnie w dniu @ wyszła baaaardzo słaba kreska i to po ok 3 minutach, więc wiesz. Mocniejsza wyszła dwa ni po ;)

ale dzisiaj mam wku...hormony szaleją ;/ bez kija nie podchodzić :/

Bertha jeszcze nic straconego, ja dzień przed miesiączka miałam test negatywny, a później już pozytywne także trzymam kciuki :-)

Dzięki kochane, ale nie pisałam ze wczoraj robiłam betę popołudniu, wyszła <0.1 w 11dpo. To chyba jednak juz przesadzone... Nie wiem.. Robiła któraś z was betę w podobnym czasie i wyszła negatywna a jednak pojawiła sie ciąża po paru dniach?
 
reklama
Dzięki kochane, ale nie pisałam ze wczoraj robiłam betę popołudniu, wyszła <0.1 w 11dpo. To chyba jednak juz przesadzone... Nie wiem.. Robiła któraś z was betę w podobnym czasie i wyszła negatywna a jednak pojawiła sie ciąża po paru dniach?
A skad wiesz kiedy mialas dokladnie owulacje?Moze sie przedunela?Ile Ci dni brakuje do @?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja się nie boje koni już, bo wcześniej trochę tak, teraz to je nawet całuje ;) konie są boskie i działają na mnie terapeutycznie. Jak wracam ze stajni jestem spokojna. Bertha kurcze, do póki okresu nie ma jest nadzieja...
 
Ja jestem płacowcem :)
Żeby Ci pomóc, potrzebuję więcej informacji. Czy masz ciągłość zatrudnienia? Te umowy są u jednego pracodawcy? Masz tylko podstawę czy do tego jakieś składniki zamienne - premie, nagrody etc? Kiedy ostatnio byłaś na zwolnieniu lekarskim?

Butterfly- super. Juz ci odpowiadam. Wszystkie umowy są u jednego pracodawcy. Od1.09.2015 miałam dwie umowy. Jedna na zastępstwo a druga na czas określony do 31.08.2016. Ta na zastępstwo zakończyła sie 24.06.2016. Ta druga nadal trwała. Od 1.09.2016 podpisałam nowa umowę na czas określony. Generalnie nie mam przerwy w zatrudnieniu. Wynagrodzenie otrzymywałam za obie umowy razem z góry plus premie i dodatki na koniec miesiąca. Czy do wyliczenia zasiłku będzie liczyło się wynagrodzenie ze wszystkich umów i średnia z 12 miesięcy czy tylko z bieżącej umowy czy jeszcze inaczej?
 
reklama
Butterfly- super. Juz ci odpowiadam. Wszystkie umowy są u jednego pracodawcy. Od1.09.2015 miałam dwie umowy. Jedna na zastępstwo a druga na czas określony do 31.08.2016. Ta na zastępstwo zakończyła sie 24.06.2016. Ta druga nadal trwała. Od 1.09.2016 podpisałam nowa umowę na czas określony. Generalnie nie mam przerwy w zatrudnieniu. Wynagrodzenie otrzymywałam za obie umowy razem z góry plus premie i dodatki na koniec miesiąca. Czy do wyliczenia zasiłku będzie liczyło się wynagrodzenie ze wszystkich umów i średnia z 12 miesięcy czy tylko z bieżącej umowy czy jeszcze inaczej?
Jeśli między czerwcem i wrześniem nie było przerwy i wszystko jest u jednego pracodawcy, to na Twoją podstawę chorobową złożą się zarobki z 12 miesięcy z obu umów, o ile nie chorowałaś w międzyczasie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry