reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ano właśnie . Mówiłam, że nie jestem specjalistką :p Ale jak coś to widzę , że wiem do kogo udać się z podobnymi pytaniami :D a finansowaniu po urodzeniu dziecka też się znasz ? chodzi mi o urlop macierzyński , rodzicielski, zasiłek rodzicielski ? Co prawda daleko do tego tematu ale jestem w nim kompletnie zielona
Tak, tym też się zajmuję. W razie czego jestem do dyspozycji, na ile mogę, chętnie pomogę :)
 
reklama
Ciężko mi powiedzieć . Ja przytyłam w całej ciąży 14 kg ale to powiedzmy przez to , że pod koniec gdy były badania krzywej cukrzycowej okazało się , że mam początki cukrzycy ciążowej. Gdyby nie to to zapewne przytyłabym ponad 20kg . Nie byłam leczona lekami jedynie pilnowałam się diety - którą pamiętam do dziś, był to horror. Zamiast pod koniec ciąży tyć to ja schudłam 5 kg. Ale to wynik tego , że ograniczyłam cukier , czyli mało jadłam owoców i warzyw, o słodyczach w ogóle zapomniałam . Ale pamiętam , że na forum BB były dziewczyny, które pilnowały się diety, jadły racjonalnie, chodziły na jogę, na basen. Ja jeżeli to nie konieczne to z dietami na bakier jestem , nie umiem być wytrwała i konsekwentna
A mialas rozpisane co wolno a czego nie wolno?
Ja nie przytylam wciazy ok 15 kg ale zrzucialam ale po paru latach troche mi sie przytylo o teraz z ciaza startuje z waga na +
Uwielbiam owoce i to moze byc zgubne:(
U nas jest fajna dietetyczka i bierze nie wielkie pieniadze,moze sie wybiore po 10 tygodniu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisisj idziemy w gosci do znajomych i bede do grilla serwowane drinki wiec bede musiala sciemniac ze biore antybiotyk:(Mam nadzieje ze nie beda drazyc tematu...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O dobrze mieć specjalistę :)

na przeziębienie mleko z miodem i masłem, maliny, sok pomarańczowy, herbata z imbirem:) coś się znajdzie

Dziewczyny, czy też sikacie co 15 minut? jest to dla mnie straszna zmora w pracy....szczególnie jak już sotaje sama w grupie z dziećmi (bo większość dnia jesteśmy we dwie) ale np o 15 jedna z nas wychodzi a druga jest sama do 17 lub 18 i jest masakra...to jest pierwszy powód dla którego nie mogę pracować :D ;)

a i mam jeszcze jedno pytanie, jak się liczy tygodnie ciąży. Na suwaku ma teraz 5 tc ale to znaczy że zaczęłam 6 tc tak? jestem w trakcie 6? dobrze rozumuje? chyba ciąża zabrała mi mózg :p
 
O dobrze mieć specjalistę :)

na przeziębienie mleko z miodem i masłem, maliny, sok pomarańczowy, herbata z imbirem:) coś się znajdzie

Dziewczyny, czy też sikacie co 15 minut? jest to dla mnie straszna zmora w pracy....szczególnie jak już sotaje sama w grupie z dziećmi (bo większość dnia jesteśmy we dwie) ale np o 15 jedna z nas wychodzi a druga jest sama do 17 lub 18 i jest masakra...to jest pierwszy powód dla którego nie mogę pracować :D ;)

a i mam jeszcze jedno pytanie, jak się liczy tygodnie ciąży. Na suwaku ma teraz 5 tc ale to znaczy że zaczęłam 6 tc tak? jestem w trakcie 6? dobrze rozumuje? chyba ciąża zabrała mi mózg :p


Tak zaczęłaś 6 jesteśmy prawie identycznie bo ja mam 5i 1

Dziewczynki dzięki za dane zrobię wieczorem albo jutro bo z dzieciakami do Bałtowa trochę mi plany pokrzyżowało miała być kolacja ale nie wiem czy nie bedziemy wypompowani mąż dzisiaj ma urodziny i mam w pudełeczku pozytywny test ciążowy:)
 
reklama
Do góry