reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Boli mnie dzisiaj brzuch.Jaby minimalne brudzenie ale takie ciut ciut.Tylko ze ja znam juz noe raz ten kolor brudzenia:(Nie wiem czy czekac do 12.09 czy pojechac do jednej z Katowickich klinik na usg(tam to maszynowo przyjmuja) i tam mnie przyjma by nie zwariowac.Biore nospe i duphaston.Moze lepiej wiedziec wczesniej niz zyc nadzieja...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi może dla świętego spokoju jedz, stres w niczym nie pomoże.. A tak pojedziesz, będzie ok i będziesz spokojna, trzymam kciuki :-*

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boli mnie dzisiaj brzuch.Jaby minimalne brudzenie ale takie ciut ciut.Tylko ze ja znam juz noe raz ten kolor brudzenia:(Nie wiem czy czekac do 12.09 czy pojechac do jednej z Katowickich klinik na usg(tam to maszynowo przyjmuja) i tam mnie przyjma by nie zwariowac.Biore nospe i duphaston.Moze lepiej wiedziec wczesniej niz zyc nadzieja...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Może jedz będziesz wiedziała. Ja plamiłam i skrzepy leciały koło 11 tygodnia a mam dziewczynę jak złoto:)
 
Jak mi sie uda pojade jutro a jak nie to w pn.Nie musi byc nie wiadomo jaki lekarz.Niech tylko zrobi usg...Ja tez z corka plamilam i bylo ok.Dzieki za wsparcie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) chciałabym do was dołączyć, jestem mama 13 miesiecznego lobuziaka i obecnie w 4 tygodniu i 6 dniu ciąży. Bardzo się z mężem cieszymy, póki co jest to nasza slodka tajemnica, choć wydaje mi się że brzuszek powoli zaczyna być widoczny albo to moje urojenia ;) na pierwszą wizytę wybieram się za ok 2,5 tygodnia, chyba że nie wytrzymam i pójdę wcześniej ;) do dziewczyn będących już kiedys w ciązy - co robilyscie żeby dużo nie przytyć ? Po mimo sporej dawki ruchu i uleganiu nie wszystkim zachcianka przytylam 36kg. Nie chcialabym tego powtórzyć ;( choć najważniejsze żeby bąbelek był zdrowy......
 
Dziewczyny, czy jest tu ktoś, kto się zna na prawie pracy i potrafi odpowiedzieć jak wylicza się podstawę wymiaru zasiłku chorobowego?
Mam nietypową sytuację, bo pracuję ciągle na umowę na czas określony lub umowę na zastępstwo ciągle u tego samego pracodawcy. Był czas że te umowy się nawet zazębiały. Umowa na zastępstwo skończyła się w połowie czerwca a druga trwała do końca sierpnia. Teraz znowu jestem na czas określony od pierwszego września. Nie wiem jakiej kasy mogę się spodziewać jeśli poszłabym na L4 bo nie wiem, czy wliczy mi się wynagrodzenie z 12 miesięcy ze wszystkich umów czy nie, czy tylko z bieżącej umowy?
Ktoś coś wie na ten temat?
 
Witam kasztanek. Niestety w kwestii wagi Ci nie pomogę, bo sama w ciąży przytyłam 20 kg. A pytanie do mam które mają jeszcze małe dzieci, jak radzicie sobie z ich podnoszeniem. Ja staram się tego nie robić ale są sytuacje kiedy muszę i za każdym razem mam stracha.
 
reklama
Witam kasztanek. Niestety w kwestii wagi Ci nie pomogę, bo sama w ciąży przytyłam 20 kg. A pytanie do mam które mają jeszcze małe dzieci, jak radzicie sobie z ich podnoszeniem. Ja staram się tego nie robić ale są sytuacje kiedy muszę i za każdym razem mam stracha.
Moja Cora ma 22 miesiące i odkąd dowiedziałam się ze jestem w ciąży to Jej nie podnioslam. Krzesełko do karmienia obnizylam i sama wchodzi. Szczebelki z łóżeczka wyciągam jak ma wyjść lub wejść. A przebieram na dywanie, już się nauczyła że jak ma kupę to się kładzie na dywanie[emoji1]
 
Do góry