reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny pol nocy nie spalam po informacji od asiucha-L[emoji24][emoji24]
Wczoraj wkladajac globulke do srodka zauwazylam troche krwi na palcu(przepraszam za szczegoly)Wogole jak ta gobulka wyplywa to mam sluz na rozowo.
Po drugie poszlam sie kapac w cieplej wodzie i nie wiem jaka mogla miec temp.ale mysle ze nie 36.Moze to z za cieplej wody? Mi sie juz wydawalo ze skoro dzieli mnie tydzien przed prenatalnymi to juz nic mnie nie moze spotkać.Wariatka!Co 5 min dotykam piersi czy ciezkie.Sprawdzam wkladke jak glupia.Myslalam ze zadna z nas nie spotkaja juz teraz takie rzeczy a jednak.

Nie pamietam w ktorym tc byla Asiucha-L?Widziala wczesniej bicie serca juz?
Bo pewnie nie zagladanie tutaj jakis czas [emoji21]Tak mi smutno razem z nią[emoji24]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Niestety, ale czytanie forum ma zarówno dobre, jak i złe strony :( Jest to moja pierwsza ciąża i będąc tutaj dowiedziałam się przez trzy tygodnie wiele różnych, ciekawych rzeczy, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Ale niestety, pod wpływem forum też ciągle sprawdzam czy nie plamię i czy piersi nie są aby zbyt miękkie... O dzidziusia starałam się pół roku - niby nie długo, ale jednak już po trzech miesiącach zdążyłam się na tyle zniechęcić, żeby pomyśleć, że coś jest nie tak. Tym bardziej, że u mnie w rodzinie od mojej strony problemy z zajściem w ciążę mają dwie kuzynki i kuzyn. Dlatego jestem dodatkowo wyczulona na wszystko.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asiucha - przezylam to samo wiem co czujesz jestem z Toba myslami!!

Forum jest po to zeby przezywac i te dobre i zle chwile w tych czasach miec dziecko to blogoslawienstwo tyle par sie stara bez skutku a jak juz ciaza jest to poronienia. Tego niestety nie da sie przeskoczyc.
Aleee my jestesmy w ciazy i cieszmy sie z tego. To juz moja 3 ciaza i boje sie ale wszytsko teraz w rekach losu.
Wiem ze serduszko jest i bije.
Ale jestem swiadoma tego ze roznie moze byc mimo tego kurde cholernie sie ciesze ze jestem w ciazy!!!
Dziewczyny te ktore mialy opryszczke wygoila sie? Bo mi sie niestety przyplatala :(
Wczoraj wieczorem myslalam ze umre bol glowy mdlosci masakra :(
To moje dzieciatko to chyba nocny psotnik bedzie bo mi sie objawy wlasnie wieczorem i w nocy wlaczaja hihi
 
Asiucha - przezylam to samo wiem co czujesz jestem z Toba myslami!!

Forum jest po to zeby przezywac i te dobre i zle chwile w tych czasach miec dziecko to blogoslawienstwo tyle par sie stara bez skutku a jak juz ciaza jest to poronienia. Tego niestety nie da sie przeskoczyc.
Aleee my jestesmy w ciazy i cieszmy sie z tego. To juz moja 3 ciaza i boje sie ale wszytsko teraz w rekach losu.
Wiem ze serduszko jest i bije.
Ale jestem swiadoma tego ze roznie moze byc mimo tego kurde cholernie sie ciesze ze jestem w ciazy!!!
Dziewczyny te ktore mialy opryszczke wygoila sie? Bo mi sie niestety przyplatala :(
Wczoraj wieczorem myslalam ze umre bol glowy mdlosci masakra :(
To moje dzieciatko to chyba nocny psotnik bedzie bo mi sie objawy wlasnie wieczorem i w nocy wlaczaja hihi
Mi właśnie kończy się goić a używam tylko pomadke regenerującą Eveline z Rossmanna cały czas pilnuje żeby było to miejsce nawilżone i jest ok
 
Mi właśnie kończy się goić a używam tylko pomadke regenerującą Eveline z Rossmanna cały czas pilnuje żeby było to miejsce nawilżone i jest ok

Dobry pomysl chyba tez mam taka to wyprobuje :)

Jagi moja lekarka chciala mi dac luteine dopochwowo ale jednak stwierdzial ze nie bedziemy tam ingerowac i mam pod jezyk. Wlasnie powiedziala ze moze tam podrazniac i moze pojawic sie sluz zabarwiony na rozowo i zeby mi nie dawac juz wiecej stresu dala inne ale w Twoim przypadku sa to leki ktore wlasnie tam maja dzialac i jednak lepiej zebys dokonczyla kuracje. Moze zadzwon do gina i zapytaj bo wiesz moze da jakies inne rozwiaznie. Ja tylko mowie to co dowiedzialam sie od mojego :)
 
Jagi- no właśnie, może Cię podrażniają, albo razem z pozostałością globulki wlatuje stara krew?
Szczypać może. Jakie masz globulki. Pimacufin (czy jakoś tak)?
Mam kochana clotrimazolum i 5 min po wlozeniu mnie szczypi i nad ranem widze rozowy sluz(fakt zabarwiony krwia)
Mam mdlosci,piersi bola,senna jestem ale czy to wystarczy by sie nie martwic?:(


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiucha - przezylam to samo wiem co czujesz jestem z Toba myslami!!

Forum jest po to zeby przezywac i te dobre i zle chwile w tych czasach miec dziecko to blogoslawienstwo tyle par sie stara bez skutku a jak juz ciaza jest to poronienia. Tego niestety nie da sie przeskoczyc.
Aleee my jestesmy w ciazy i cieszmy sie z tego. To juz moja 3 ciaza i boje sie ale wszytsko teraz w rekach losu.
Wiem ze serduszko jest i bije.
Ale jestem swiadoma tego ze roznie moze byc mimo tego kurde cholernie sie ciesze ze jestem w ciazy!!!
Dziewczyny te ktore mialy opryszczke wygoila sie? Bo mi sie niestety przyplatala :(
Wczoraj wieczorem myslalam ze umre bol glowy mdlosci masakra :(
To moje dzieciatko to chyba nocny psotnik bedzie bo mi sie objawy wlasnie wieczorem i w nocy wlaczaja hihi
Wygoila sie i mialam krem polecony przez lekarza bez recepty.Goiło sie tydzien.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobry pomysl chyba tez mam taka to wyprobuje :)

Jagi moja lekarka chciala mi dac luteine dopochwowo ale jednak stwierdzial ze nie bedziemy tam ingerowac i mam pod jezyk. Wlasnie powiedziala ze moze tam podrazniac i moze pojawic sie sluz zabarwiony na rozowo i zeby mi nie dawac juz wiecej stresu dala inne ale w Twoim przypadku sa to leki ktore wlasnie tam maja dzialac i jednak lepiej zebys dokonczyla kuracje. Moze zadzwon do gina i zapytaj bo wiesz moze da jakies inne rozwiaznie. Ja tylko mowie to co dowiedzialam sie od mojego :)
Tak,zadzwonie do gina w pn i dowiem się.Masz racje powinnam dokonczyc kuracje bo inaczej nic nie da ale wylecze grzyba ale przy okazji walnę z stresu na zawał:-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry