reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny pol nocy nie spalam po informacji od asiucha-L[emoji24][emoji24]
Wczoraj wkladajac globulke do srodka zauwazylam troche krwi na palcu(przepraszam za szczegoly)Wogole jak ta gobulka wyplywa to mam sluz na rozowo.
Po drugie poszlam sie kapac w cieplej wodzie i nie wiem jaka mogla miec temp.ale mysle ze nie 36.Moze to z za cieplej wody? Mi sie juz wydawalo ze skoro dzieli mnie tydzien przed prenatalnymi to juz nic mnie nie moze spotkać.Wariatka!Co 5 min dotykam piersi czy ciezkie.Sprawdzam wkladke jak glupia.Myslalam ze zadna z nas nie spotkaja juz teraz takie rzeczy a jednak.

Nie pamietam w ktorym tc byla Asiucha-L?Widziala wczesniej bicie serca juz?
Bo pewnie nie zagladanie tutaj jakis czas [emoji21]Tak mi smutno razem z nią[emoji24]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba w 8 tyg byla [emoji29]

 
reklama
Nie wiem ale trochę żałuję że tak szybko szukałam forum majówek i widzę że większości z nas każda taka informacja się udziela i bardziej się denerwujemy, nakręcamy zamiast te pierwsze tygodnie spokojnie przetrwać. Za każdym razem kiedy taką wiadomość czytam robi się tak strasznie przykro i smutno, nie wiadomo co napisać jak pocieszyć i jak wtedy cieszyć się ze swojej ciąży.
Pierwszy raz jestem tak szybko na forum i przy żadnej ciąży się tak nie filmowałam jak przy tej chociaż staram się jak najbardziej te negatywne myśli odsuwać, nigdy nie oczekiwałam kolejnego usg z myślą że może być coś nie tak raczej zawsze nie mogłam się doczekać żeby podejrzeć okruszka.
Przesyłam wszystkim pozytywne myśli i oby żadna z nas już nie musiała przekazywać innym takich smutnych wieści.
Asiucha też nie pamiętam czy to twoja pierwsza czy kolejna ciąża (zbyt dużo informacji na forum) ale mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie i będziesz miała możliwość szybkiego cieszenia się ze zdrowej ciąży.
Ja rowniez jakis czas temu zrezygnowalam z forum, tak mnie dobijaly te informacje ze postanowilam dac sobie spokoj do 2 trymestru ale nie wytrzymalam.

 
Niestety dziewczyny ale nie bede majówką. Serce nie bije zarodek obumarł najprawdopodobniej tydzień temu. W poniedziałek idę na szpitala.
Życzę wam wszystkim szczęśliwych rozwiązań i wierze że każdej z was się uda.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro :((( Teraz świat Ci się zawalił, jest smutek, ale uwierz, będzie dobrze. Trzymaj się.

-------------------------------------
Styczniówkka to prawda co piszesz. Czytamy smutne wieści i nam samym robi się smutno, bo jak się cieszyć jak komuś przytrafia się coś tak strasznego :(
No ale jakoś trzeba odganiać te myśli, cieszyć się ciążą, nie myśleć o najgorszym, nie nakręcać się, bo to nic dobrego nie da.

Jagi a jakie masz globuli, ja mam białe i wypływa mi też białe.

Ja wczoraj zjadłam 2 kanapki z pasztetem i ogórkiem a teraz jak o niej myślę to mi nie dobrze ;/
Za to od kilku dni nieziemsko smakuje mi mleko!
 
Asiucha ściskam... trzymaj się dzielnie kochana :(

34bww1d3lnjy2tu6.png
 
Ja sobie wczoraj zdałam sprawę że ze mnie dziwny egzemplarz jest :errr: Przy każdej ciąży objawy pojawiały mi się około 10 tc i tym razem też pomału się zaczyna więc myślę ze za tydzień zacznie się na maksa:-p tak samo mam z pokarmem dopiero dostaję na 4-5 dobę po porodzie i za każdym razem był problem w szpitalu z dokarmianiem bo położne kazały przystawiać a ja nie miałam pokarmu w końcu przy trzecim i czwartym brałam od razu do szpitala mleko i butelkę i robiłam po kryjomu :-D
Tym razem też chciałabym jak najmniej przytyć ale coś czuję że będzie to wyjątkowo ciężkie bo codziennie mam ochotę na ciasto na nic innego :sorry:
 
Bardzo mi przykro :((( Teraz świat Ci się zawalił, jest smutek, ale uwierz, będzie dobrze. Trzymaj się.

-------------------------------------
Styczniówkka to prawda co piszesz. Czytamy smutne wieści i nam samym robi się smutno, bo jak się cieszyć jak komuś przytrafia się coś tak strasznego :(
No ale jakoś trzeba odganiać te myśli, cieszyć się ciążą, nie myśleć o najgorszym, nie nakręcać się, bo to nic dobrego nie da.

Jagi a jakie masz globuli, ja mam białe i wypływa mi też białe.

Ja wczoraj zjadłam 2 kanapki z pasztetem i ogórkiem a teraz jak o niej myślę to mi nie dobrze ;/
Za to od kilku dni nieziemsko smakuje mi mleko!
Globulki biale ale sluz delikatnie rozowy.
I troche szczypi pare minut po wlozeniu.

Zastanawiam sie czy nie zrezygnowac z tych globulek i obserwowac sluz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jagi- no właśnie, może Cię podrażniają, albo razem z pozostałością globulki wlatuje stara krew?
Szczypać może. Jakie masz globulki. Pimacufin (czy jakoś tak)?
 
Do góry