reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jeju a mi cos dzieje sie z zebami, z lewej strony gryzdz nie moge bo bola dziasla, z prawej mam ubytek pomiedzy 5 i 6 i jak jem po tej stronie i cos tam wejdzie to boli ze szok. I od wczoraj pod niebienie mnie boli, nie wiem od czego ale jak bym podraznione czyms miala, jak tu jesc

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie dalej 3 razy dziennie kanapki z pasztetem i ogorkiem z moich obserwacji wynika ze po nich jedynie czuje sie dobrze. Po reszcie mi niedobrze. Na obiad jadlam wczorajsza kalafiorowa i musialam zagryzc sucha bulka a i tak mnie mdlilo.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju a mi cos dzieje sie z zebami, z lewej strony gryzdz nie moge bo bola dziasla, z prawej mam ubytek pomiedzy 5 i 6 i jak jem po tej stronie i cos tam wejdzie to boli ze szok. I od wczoraj pod niebienie mnie boli, nie wiem od czego ale jak bym podraznione czyms miala, jak tu jesc

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Musisz odwiedzić dentystę. Nie mecz się
 
Dzisiaj czuje sie masakrycznie.Przespalam poludnie.Glowa peka.Zjadlam obiad(kopytka,gulasz i ogorek kiszony)i chyba zaraz go zwroce:(
Brzuch wzdety jak na 5 miesiac.Poddaje sie dzisiaj.A jak u Was samopoczucie?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to samo. Wrocilam z pracy z mega bolem glowy a nie mam w domu paracetamolu, tylko ibuprom, wiec polozylam sie spac. Przed chwila mnie pies na spacer obudził i chodze po tym dworze i zamarzam brrr.
Na obiad nanjutro szykuje kapusniak :-)
Ja ostatnio po kapusniaku umieralam dwa dni, zjadlam pol garnka i mialam masakryczne bole brzucha[emoji23] ale bylo warto.

 
Ja to samo. Wrocilam z pracy z mega bolem glowy a nie mam w domu paracetamolu, tylko ibuprom, wiec polozylam sie spac. Przed chwila mnie pies na spacer obudził i chodze po tym dworze i zamarzam brrr.

Ja ostatnio po kapusniaku umieralam dwa dni, zjadlam pol garnka i mialam masakryczne bole brzucha[emoji23] ale bylo warto.



Już zaczęłam próbować ten kapusniak. Jeszcze kapusta lekko twarda ale pyszny yyy. Fakt lekko mi bulgota w brzuchu jednak jak wspominałaś warto :-)
 
No za mna chodzil ten kapusniak ciagle i jak w koncu sie najadlam to mi sie przejadl. Teraz mam spokoj [emoji23]
Teraz mi przyszla ochpta na kopytka, ale nie mam motywacji zeby zrobic, ostatnio kupilam gotowe w sklepie i byly ochydne

W ogole to ja mam na tyle rzeczy ochote ale najlepiej jakby mama zrobila [emoji39] a mama daleko[emoji17]

 
Niestety dziewczyny ale nie bede majówką. Serce nie bije zarodek obumarł najprawdopodobniej tydzień temu. W poniedziałek idę na szpitala.
Życzę wam wszystkim szczęśliwych rozwiązań i wierze że każdej z was się uda.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety dziewczyny ale nie bede majówką. Serce nie bije zarodek obumarł najprawdopodobniej tydzień temu. W poniedziałek idę na szpitala.
Życzę wam wszystkim szczęśliwych rozwiązań i wierze że każdej z was się uda.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Asiucha-L tak mi przykro[emoji24][emoji24]Tulę calym sercem[emoji173][emoji173]
Bede z Toba myslami w poniedziałek
No za mna chodzil ten kapusniak ciagle i jak w koncu sie najadlam to mi sie przejadl. Teraz mam spokoj [emoji23]
Teraz mi przyszla ochpta na kopytka, ale nie mam motywacji zeby zrobic, ostatnio kupilam gotowe w sklepie i byly ochydne

W ogole to ja mam na tyle rzeczy ochote ale najlepiej jakby mama zrobila [emoji39] a mama daleko[emoji17]



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry