reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dadzi ja za to slabo jem. Gdyby nie to ze w ciazy jestem to bym nie jadla ale musze sie zmuszac ;(

Klaudynka mnie o dziwo plecy nie bola. Moze dlatego ze bardzo sie oszczędzam, nie nosze nic ciezszego niz 5 kg ;)

 
Mi dzisiaj plecy dają i sobie znać, wogole dziś jesten zmęczona, najchętniej bym pół dnia przespala. No ale niestety z corcia dziś same w domu bo mąż na służbie
 
Hej ja napisałam po południu do Bestyji żeby nam założyła tu możemy dodawać sobie tematy, zrobimy oddzielnie listę która kiedy itp.

Ależ mnie korci żeby mężowi powiedzieć:p

A i żeby nie było mój nick musiał się zmienić:p więc to ja kasiek88kasiek


Dziewczyny trochę rewolucję zrobiłam:p z powodu że "mam tę moc, mam tę moc" udało mi się przenieść stary temat do tego głównego przypiętego wątku i połączyć go więc mamy wszystko sorry że się tak porządziłam ale będzie już wszystko w jednym miejscu:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry