reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Chyba można odmówić każdej ingerencji w swoje ciało. Ale oni go robią kiedy już jesteś zdesperowana żeby urodzić i wtedy godzisz się na wszystko :-)

Sami zakładanie nie boli. Nie pamiętam żadnego znieczulenia. Potem łazisz z rurką z między nogami i to jest tylko niewygodne. A potem jak dobrze pójdzie to rośnie ci rozdarcie. Ja to wspominam najgorzej z całego porodu, łącznie z CC.
Lewatywa jest tylko krępująca i stresujesz się żeby zdążyć do kibla. Potem jest jakbyś miała rewolucję w żołądku. Jest polecana bi może wywołać akcje plus nie masz stresu że coś ci się wydanie podczas parcia :-)



Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
A jak twoje cc?Mozesz cos wiecej?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj maz byl przy pierwszym porodzie i pomogl mi ale najwazniejsze bylo dla mnie ze jesli by sie cos dzialo zle ze mna a wiadomo czasami lekarze przeciagaja w nieskonczonosc porody to wiedzialam ze bedzie potrafił zareagowac i wyciagnać za kitel nawet spiacego ordynatora z dyzurki:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak ogladam ig i sie zastanawiam ale moze zle mysle.
Musze kupic wozek.Ale tak sie zastanawiam czy zamiast gondoli w maju moge wozic dziecku na stelazu w wozku w foteliku?Tak teraz sobie przypominam ze duzo kolezanke moich wozilo maluchy w lato wlasnie w tych fotelikach.Mozna wogole tak?Zdrowe to bedzie dla dziecka?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak ogladam ig i sie zastanawiam ale moze zle mysle.
Musze kupic wozek.Ale tak sie zastanawiam czy zamiast gondoli w maju moge wozic dziecku na stelazu w wozku w foteliku?Tak teraz sobie przypominam ze duzo kolezanke moich wozilo maluchy w lato wlasnie w tych fotelikach.Mozna wogole tak?Zdrowe to bedzie dla dziecka?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kategorycznie nie wolno takiego malucha wozić tylko w foteliku. Jest to bardzo nie zdrowe moim zdaniem nie ma dla dziecka nic bardziej wygodnego niż gondola i nie ma co kombinować
 
Ja jak narazie mialam 3 wizyty i na kazdej maz byl ze mna. [emoji4] następne mam mieć prenatalne wiec chyba tez pojedzie ze mna a na zwykla wizyte to zobaczymy. Jak bedzie mial wolne to pewnie tez pojedzie

 
Dziewczyny tak ogladam ig i sie zastanawiam ale moze zle mysle.
Musze kupic wozek.Ale tak sie zastanawiam czy zamiast gondoli w maju moge wozic dziecku na stelazu w wozku w foteliku?Tak teraz sobie przypominam ze duzo kolezanke moich wozilo maluchy w lato wlasnie w tych fotelikach.Mozna wogole tak?Zdrowe to bedzie dla dziecka?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na pewno kupię gondole bo :
-Dziecko ma więcej przestrzeni może spokojnie spać z podniesionymi rączkami
-Dziecko dużo bardziej poci się w foteliku niż w gondoli
Uwielbiam wózki mutsy :-)
 
Jagi tak jak pisze stycznówka, nie jest to zdrowe- wiadomo, że są sytuacje kiedy tak robimy, wizyta u lekarza, wyciągamy z samochodu fotelik i na stelaż ale spacery godzinne czy dłuższe na pewno nie.

Jezu, ale mnie mdłości zpałały, muszę coś skubać...teraz podgryzam chleb z masłem i jest lepiej...jakaś masakra. Po tym obiedzie mi tak słabo :(
 
Dziewczyny z terminem na początku maja mialyscie teraz usg transwaginalne czy przez brzuch. Ja mialam transwaginalne i nie slyszalam serduszka, tylko widzialam. Mialam dzis pierwsze usg z 3 które sie robi w ciazy. Myslalam ze ze te 3 najważniejsze usg które sie robi w ciazy sa przez brzuch

 
reklama
Dziewczyny z terminem na początku maja mialyscie teraz usg transwaginalne czy przez brzuch. Ja mialam transwaginalne i nie slyszalam serduszka, tylko widzialam. Mialam dzis pierwsze usg z 3 które sie robi w ciazy. Myslalam ze ze te 3 najważniejsze usg które sie robi w ciazy sa przez brzuch


Ja mialam transwaginalne juz 3 raz, chyba nastepne za 2 tygodnie bedzie juz przez brzuszek, a bedzie 11-12 tydzien tez narazie tylko widzialam jak miga serduszko, ale wazne i to :)
 
Do góry