reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny a czy wy tez macie brzuchy baloniki? Mnie to dzis tak napompowalo ze żadnych spodni zapiac nie moge. Mam balonik jak na 6 nmiesiac [emoji52] wcześniej mialam tylko wieczorami tak, rano bylo plasko a dzis obudzilam sie z balonem [emoji52]

 
reklama
Mam taka nadzieje.Czytalam ze objawy powoli ustepuja ale od 12 tyg ciazy a ja mam dzisiaj 9tc6d wiec troche za szybko.
Jutro znajde sobie tyle zajec by niedziela migiem przeleciala:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam 9t6d i czasem mam dni bez objawów, i zwykle jak narzekam na brak objawow to nast dnia mnie dopada wszystko na raz. Ciekawa jestem naszych wizyt. Znow mamy w tym samym czasie wizyty [emoji4]

 
Dziewczyny a czy wy tez macie brzuchy baloniki? Mnie to dzis tak napompowalo ze żadnych spodni zapiac nie moge. Mam balonik jak na 6 nmiesiac [emoji52] wcześniej mialam tylko wieczorami tak, rano bylo plasko a dzis obudzilam sie z balonem [emoji52]


Też tak mam ale to chyba zależy co się zjadło. Wczoraj cały dzień miałam napompowany brzuch, dziś rano tylko taki malutki zaokrąglony lekko a teraz znów mała piłeczka. Zastanawiam się czy jak brzuch będzie rósł to rozsadzi mi biodra czy pójdzie do przodu. W sumie nie wiem od czego to zależy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rano budzę się z płaskim, a jak coś podjem to mi wysadza troszke bardziej niż przed ciążą. W pierszej ciąży w piątym miesiącu miałam bardzo malutki brzuszek nikt by się nie domyslil ze jestem w ciąży. Dopiero w szóstym był już widoczny ale mały. Teraz na pewno będzie szybciej widać już to widzę.
 
Ja tez mam 9t6d i czasem mam dni bez objawów, i zwykle jak narzekam na brak objawow to nast dnia mnie dopada wszystko na raz. Ciekawa jestem naszych wizyt. Znow mamy w tym samym czasie wizyty [emoji4]

Haha[emoji173]Leze naciskam tam gdzie mnie palilo wczesniej a noz cos poczuje i nic.Zaraz sie najem czegos nie zdrowego i bede liczyla na to ze zgaga sie znow pojawi.
Ja jestem jak mlody Bog.Tak sie czuje jak wtedy kiedy nie bylam wciazy.
Bedac na zakupach i tak kupilam podpaski na ewentualny szpital w wtorek.Plus zapas mokrych husteczek i wypralam moja najladniejsza pizame:-/

Zauwazylam podczas wielu pobytow w szpitalu ze malo ktora laska chodzi w pizamie tylko spodnie z dresu i koszulka badz leginsy.Tylko te starsze Panie w koszulach.
Nawet te po porodzie nie chodza w pizamach tylko na sportowo plus takie balerinki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha[emoji173]Leze naciskam tam gdzie mnie palilo wczesniej a noz cos poczuje i nic.Zaraz sie najem czegos nie zdrowego i bede liczyla na to ze zgaga sie znow pojawi.
Ja jestem jak mlody Bog.Tak sie czuje jak wtedy kiedy nie bylam wciazy.
Bedac na zakupach i tak kupilam podpaski na ewentualny szpital w wtorek.Plus zapas mokrych husteczek i wypralam moja najladniejsza pizame:-/

Zauwazylam podczas wielu pobytow w szpitalu ze malo ktora laska chodzi w pizamie tylko spodnie z dresu i koszulka badz leginsy.Tylko te starsze Panie w koszulach.
Nawet te po porodzie nie chodza w pizamach tylko na sportowo plus takie balerinki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam zgage moze z 5 razy i to zwykle wieczorem. Ostatnio mialam 3 dni takiego przypływu energii i brak objawow ze posprzatalam cale mieszkanie porzadnie, nastepnego dnia zdychalam caly dzien na kanapie a mialam zaplanowane zakupy ubraniowe na zime ale nic z tego nie wyszlo haha [emoji23]

 
Jagi ja nawet nie posiadam czegos takiego jak piżama [emoji39] spie zawsze w spodenkach i koszulce meza[emoji39] ostatnio jak mialam nieplanowany pobyt w szpitalu to tez bylam w dresie i koszulce. Wyglądałam ok i czulam sie w porządki. Nie wiem jakbym sie czula paradujac po szpitalu w pizamie albo koszuli nocnej [emoji23]

 
reklama
Jagi ja nawet nie posiadam czegos takiego jak piżama [emoji39] spie zawsze w spodenkach i koszulce meza[emoji39] ostatnio jak mialam nieplanowany pobyt w szpitalu to tez bylam w dresie i koszulce. Wyglądałam ok i czulam sie w porządki. Nie wiem jakbym sie czula paradujac po szpitalu w pizamie albo koszuli nocnej [emoji23]

No tez własnie:)Dlatego mam wyprane leginsy:)Pizamy sa teraz fajne ale zawsze to pizama.Ja sie czuje w pizamie w wsrod obcych.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry