reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mój non stop siedzi z telefonem w ręku. Nie umie odłożyć. Wytrzyma max 10 min bez tel.
A mnie szlag trafia.
Teraz też... Poprosiłam, żeby wyjął syna z wanny i ubrał. Od pół godziny siedzi obok niego...i coś czyta w internecie.
Wieczorów dla siebie w ogóle nie mamy. Jest tylko telefon.
Jak się czepiam, to zamyka się w WC. Na godzinę.. Z telefonem! [emoji17]

Już chyba bym wolała, żeby wychodził na piwo.. Przynajmniej jego widok by mnie tak nie irytował.


Poza tym to dobry facet.
Ale co z tego, skoro go praktycznie nie ma.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To u mnie Łukasz pilnuje tego, kąpieli, mycia zębów, zakładania aparatu itd i na tym się kończy jego rola, tylko "wykąp się", "załóż aparat", "zrób lekcje", oni nie potrafią się ze sobą dogadać, jedno bardziej uparte od drugiego ale kurde to Łukasz jest dorosły. Z Patrycją czasami trzeba jak z jajkiem, taki typ. Szkoda mi Łukasza, bo to on traci więź z córką. Brakuje mi też czegoś takie u niego że przyjdzie w sobotę i powie, chodźcie, pojedziemy gdzieś, zróbmy coś...Dla niego sobota to jest JEGO dzień wolny, nie kwapi się aby zrobić coś razem...Oczywiście robimy ale moim zdaniem za rzadko i to zazwyczaj z mojej inicjatywy.

magda- to nie wesoło jak on tak codziennie wychodzi. Zapewne już z nim rozmawiałaś nie jeden raz i noc to nie dało...Może sama zacznij gdzieś wychodzić, niech zobaczy jak to jest. Gdziekolwiek, pojedz sobie wieczorem do kina, umówi się z koleżankami na kolacje. Nic wielkiego, ale żeby Cię nie było w domu.

Ja to czasami mam ochotę zaciągnąć go na jakąś terapie. Strasznie się zmienił. Jak się urodziła Pati była jego oczkiem w głowie, całe serce wkładał w jej wychowanie. Czytał książki, oglądał programy jak sobie radzić w różnych sytuacjach, bawił się z nią, kąpał, wychodził na spacery. Nie wiem co mu się stało. Po prostu Pati już nie mała dziewczynka a duża dziewczyna i ma inne jazdy, on tego nie kuma. Czasami płaczę przez to wszystko i myślę, jak to by było zostawić to w cholerę, ale nie potrafię, nie wyobrażam sobie życia z kimś innym...Takie to wszystko trudne.
 
Zgaga przeszla jak reka odjął,sennosc takze a mowia ze jak nagle przejda objawy ciazy jest sie czym martwic...Byle do pn i usg

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem czy to prawda ale mi i objawy czasem przychodza i odchodza w ciagu paru chwil. Ostatnio sie nastresowalam bo mnie w ciagu kilku chwil przeszedl kompletnie bol piersi, ale wrocil po jakims czasie, czesto mi sie tak dzieje i sie nie przejmuje

 
Jagi Ty masz wizytę w pn a ja we wtorek. Będzie się działo. Dziś też lepiej się czułam aż zaczęłam się martwić. Ale teraz znów mnie mdli, chyba tak jest ze czasem się gorzej czujemy, a czasem lepiej.
Ja tez mam we wtorek rano. Doczeka sie nie umiem. Ciagle myślę o tejwizycie i chciałabym zeby juz byl wtorek [emoji19]

 
reklama
Do góry