reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć dziewczyny. Ja tylko wpadłam napisaać,że teściory przyszły i robiłam jeden,ale wyszła 1 kreska..tylko,że ja to robiłam ok 16-17 godziny,a z tego co wiem,stężenie hormonu hcg może być za małe,żeby test mógł wykryć ciążę o tej porze dnia, zrobię jutro rano,ale to u mnie jakiś 5tc i 5/6 dni byłoby,a wiem,że niektórym kobietom wychodzi nawet dopiero w 8tc. Znacie takie przypadki? WIzytę mam dopiero 12.10, a 2 poprzednie ciąże...no cóż,pierwsza wyszła z betki,jeszcze w Polsce,a druga już w De -dowiedziałam się ze zwyczajnego USG,ale to był już 12 tc...Dziewczyny,pocieszycie.??:no2:
Spokojnie. Powtórz jutro test z porannego moczu i musisz uzbroić się w cierpliwość. Ja tym razem robiłam betę, nie test.
Przy 1 ciąży robiłam test około 5 tygodnia i wyszły 2 kreski, ale na spokojnie. Moze jutro już będziesz widziała drugą, wyraźną kreskę. Trzymam kciuki :*
 
reklama
Tego to już nie wiem,a le wydaje mi się że to był Twój cytat :p a może miałam zwidy, sama już nie wiem, czasami ciąża rzuca mi się na mózg....:p

Mi dwie kreski pokazały się dzień po okresie, ale takie słabe dopiero 4 dni po okresie były mocne.
 
Plamienie jaki kolor?Wzielas nospe?
Moze zadzwon do lekarza badz jedz na na usg-nie bedziesz sie martwic.
A bierzesz np luteine?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Sytuacja już nieco opanowana. Plamienie miało rdzawy kolor jakby ze śluzem, było tylko rano i przez cały dzień już nic nie plamiłam. Luteinę biorę. Żadnych bóli brzucha.
Przy okazji badań krwi dzisiaj zrobiłam betę hcg dodatkowo i jest zgodna z tygodniem ciąży.
Zrobiłam sobie też test ale nie dla potwierdzenia ciąży tylko na pamiątkę z racji tego iż pierwszy test wyszedł ze słabą kreseczką a na drugi wylała mi się oliwka.

Dziewczyny zrobiłam badania. Z tarczycą u mnie wporządku ale czy któraś umie interpretować wyniki toxoplazmozy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.
Ja dzisiaj wylądowałam w szpitalu.
Muszą mnie nawodnić, bo od tego niejedzenia j niepicia mam słabs wyniki. Z dzidzią wszystko ok. Dzisiaj lekarz "wymacał" maleństwo a jutro usg.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sytuacja już nieco opanowana. Plamienie miało rdzawy kolor jakby ze śluzem, było tylko rano i przez cały dzień już nic nie plamiłam. Luteinę biorę. Żadnych bóli brzucha.
Przy okazji badań krwi dzisiaj zrobiłam betę hcg dodatkowo i jest zgodna z tygodniem ciąży.
Zrobiłam sobie też test ale nie dla potwierdzenia ciąży tylko na pamiątkę z racji tego iż pierwszy test wyszedł ze słabą kreseczką a na drugi wylała mi się oliwka.

Dziewczyny zrobiłam badania. Z tarczycą u mnie wporządku ale czy któraś umie interpretować wyniki toxoplazmozy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
http://m.poradnikzdrowie.pl/sprawdz...a-wynikow-badania-na-toksoplazmoze_40612.html

Zobacz ten artykul.Fajnie opisany.

Ciesze sie bardzo ze betka ladna i wszystko sie uspokoilo:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.
Ja dzisiaj wylądowałam w szpitalu.
Muszą mnie nawodnić, bo od tego niejedzenia j niepicia mam słabs wyniki. Z dzidzią wszystko ok. Dzisiaj lekarz "wymacał" maleństwo a jutro usg.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O jejku trzymaj sie kochana.Nawodnia Cie,zrobia usg i wrocisz do domku:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojej Kaludyna trzymaj się i się nawadniaj. Zostajesz w szpitalu?
asiucha- dobrze, że ustało. Bierz luteinę i będzie dobrze.
 
reklama
Do góry