reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej Mamusie :)
Ale duzo piszecie, ciężko nadążyć z czytaniem!

gratuluję udanych wizyt, zdjęcie 3d, strasznie roozczulające :)

Ja dzisiaj pół dnia prrzespałam, jak mi ciężko funkcjonować w ciągu dnia. Śpię na stojąco, budzę się tylko na siku.

Jeżeli chodzi o zaparcia to piekę sobie chlebki z otrębów i po nich nie ma opcji się nie załatwić. Goni strasznie.

Kurcze, mialam strasznie duży apetyt do tej pory, teraz wręcz nie chce mi się jeść, chyba że mnie mdli i mam jakieś zachcianki. Dziś zjadłam nalesnika na śniadanie, a teraz wciągnęłam oliwki ze słoika. Mam ochotę na kwaśne, słodkie, słone, tzn. Nie mam jednego smaku, który za mną chodzi.

Dziewczyny. U mnie to 8 tydzień, a na wieczór wydyma mi brzuch, jak na 5 miesiąc. Już mnie sppodnie cisną. :(

Ja z brzuchem tez mam tak. Rano jeszcze jeszcze ale jak pojem albo wieczór to 6 miesiąc. Masakra!!
 
reklama
rozumiem :) ta miska to nie głupi pomysł :)
Możliwe, że taki był jej charakter i po prostu tak wyszło. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Też niczego bym nie zmieniała, Martynkę bardzo dobrze mi się....obsługiwało ;) Poznałam bardzo dobrze jej harmonogram dnia, nie robiłam nic na siłę, kładłam spać jak była śpiąca, udawało mi się dobrze odczytywać jej sygnały. Przy Pati tak mi lekko nie poszło, no ale pierwsze dziecko, człowiek głupiutki ;)
Mi tez udalo sie odczytywac potrzeby malej,mialysmy swoj plan dnia i tego sie trzymalysmy.Zasypiala pozniej sama.Spala sama w lozeczku.Do tej pory woli spac w swoim niz z rodzicami.
U nas najgorsze pierwsze 3 msc.Na dodatek mala nie lubila jazdy samochodem.Do tej pory nie lubi.Prawie nigdy nie zasnie.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Mamusie :)
Ale duzo piszecie, ciężko nadążyć z czytaniem!

gratuluję udanych wizyt, zdjęcie 3d, strasznie roozczulające :)

Ja dzisiaj pół dnia prrzespałam, jak mi ciężko funkcjonować w ciągu dnia. Śpię na stojąco, budzę się tylko na siku.

Jeżeli chodzi o zaparcia to piekę sobie chlebki z otrębów i po nich nie ma opcji się nie załatwić. Goni strasznie.

Kurcze, mialam strasznie duży apetyt do tej pory, teraz wręcz nie chce mi się jeść, chyba że mnie mdli i mam jakieś zachcianki. Dziś zjadłam nalesnika na śniadanie, a teraz wciągnęłam oliwki ze słoika. Mam ochotę na kwaśne, słodkie, słone, tzn. Nie mam jednego smaku, który za mną chodzi.

Dziewczyny. U mnie to 8 tydzień, a na wieczór wydyma mi brzuch, jak na 5 miesiąc. Już mnie sppodnie cisną. :(
Ja tez. Mam ciagle smaki na cos innego, raz na slodkie, raz na slone, raz na kwasne [emoji3] niedlugo bede jak wieloryb wyglądać [emoji39]

 
Hej, melduje po wizycie. U mnie 9.1 z usg i dzidzia ma 2,47 cm. Na razie wszystko dobrze. Dostałam pakiet badań i jak policzyłam z cennika to 350 zł wychodzi. Siedzę i szukam laboratorium które oferuje jakiś pakiet ciążowy, może będzie jakas znizka.
Mój gin lubi się bawić swoim usg i dostałam sweet focie 3d ( badanie nie było w 3d bo to za wcześnie, dostałam tylko zdjęcie).

Zobacz załącznik 775589

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
a powiedz jeszcze gdzie takie usg robią :).
 
Cześć dziewczyny. Ja tylko wpadłam napisaać,że teściory przyszły i robiłam jeden,ale wyszła 1 kreska..tylko,że ja to robiłam ok 16-17 godziny,a z tego co wiem,stężenie hormonu hcg może być za małe,żeby test mógł wykryć ciążę o tej porze dnia, zrobię jutro rano,ale to u mnie jakiś 5tc i 5/6 dni byłoby,a wiem,że niektórym kobietom wychodzi nawet dopiero w 8tc. Znacie takie przypadki? WIzytę mam dopiero 12.10, a 2 poprzednie ciąże...no cóż,pierwsza wyszła z betki,jeszcze w Polsce,a druga już w De -dowiedziałam się ze zwyczajnego USG,ale to był już 12 tc...Dziewczyny,pocieszycie.??:no2:
 
Ja mam potworne mdlosci :( zapachy - kazdy powoduje u mnoe wymioty, caly dom mi smierdzi :( albo mam mega głod i wtedy czuje sie strasznie a na nic nke moge do jedzenia patrzec i jem suchy zytni chleb :( nie wiem co pic - nic nie pije od wszystkoego wymiotuje, nawet od wody! Jedynie od czasu do czasu mam ochote na slodycze, czasami czesciej.. Do poludnia moja 3letnia corą zajmuja sie moi rodzice od 16stej przejmuja ja maz - mam takie wyrzuty sumienia :( leze i doalownie umieram..
To samo, to samiutko przerabialam z Emilką, ta ciaza jest identyczna a mialam nadzieje ze bedzie lzej :(
 
Mi się udało wiele rzeczy, które rodzina i znajomi uważali za szalone. Robili zakłady, kiedy wymięknę. Haha!

Np. Stosowałam NHN (naturalna higiena niemowląt) od urodzenia.. Tzn od samego początku obserwowałam syna i wysadzałam na "nocnik". Dzięki temu zaoszczędziłam sporo prania (wielorazowe pieluchy), a w wieku 12,5 mies miałam już dziecko odpieluchowane. Wszyscy znajomi pukali się w głowę, a ja byłam pewna, że dobrze robię. I jestem z siebie dumna, że wytrwałam, choć nie miałam ani odrobiny wsparcia, a jedynie kpiny. [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No kurde super, czytałam o tym. Ja w takie cuda wierze. Ja stosowałam BLW:)

Hej Mamusie :)
Ale duzo piszecie, ciężko nadążyć z czytaniem!

gratuluję udanych wizyt, zdjęcie 3d, strasznie roozczulające :)

Ja dzisiaj pół dnia prrzespałam, jak mi ciężko funkcjonować w ciągu dnia. Śpię na stojąco, budzę się tylko na siku.

Jeżeli chodzi o zaparcia to piekę sobie chlebki z otrębów i po nich nie ma opcji się nie załatwić. Goni strasznie.

Kurcze, mialam strasznie duży apetyt do tej pory, teraz wręcz nie chce mi się jeść, chyba że mnie mdli i mam jakieś zachcianki. Dziś zjadłam nalesnika na śniadanie, a teraz wciągnęłam oliwki ze słoika. Mam ochotę na kwaśne, słodkie, słone, tzn. Nie mam jednego smaku, który za mną chodzi.

Dziewczyny. U mnie to 8 tydzień, a na wieczór wydyma mi brzuch, jak na 5 miesiąc. Już mnie sppodnie cisną. :(

Mam to samo z tym brzuchem, wieczorem jest ogromny. Z tym spaniem miałam to samo, od dwóch dni jakoś się uspokoiło, chce mi się spać ale obywam się bez drzemki w dzień! szok.

Mi tez udało się odczytywć potrzeby malej,miałyśmy swój plan dnia i tego sie trzymałyśmy.Zasypiała później sama.Spala sama w lozeczku.Do tej pory woli spac w swoim niz z rodzicami.
U nas najgorsze pierwsze 3 msc.Na dodatek mala nie lubila jazdy samochodem.Do tej pory nie lubi.Prawie nigdy nie zaśnie.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja też wola spać sama i w samochodzie też ma kłopot aby spać ;)

Boszzz. ciążowy mózg!!! wiecie co przed chwilą zrobiłam....Patrze na posta którego napisałm i mówię jej ile podkreśleń na czerwono, więc poprawiam polskie znaki....co się okazało poprawiam posta Jagi :) hahaha
 
Cześć dziewczyny. Ja tylko wpadłam napisaać,że teściory przyszły i robiłam jeden,ale wyszła 1 kreska..tylko,że ja to robiłam ok 16-17 godziny,a z tego co wiem,stężenie hormonu hcg może być za małe,żeby test mógł wykryć ciążę o tej porze dnia, zrobię jutro rano,ale to u mnie jakiś 5tc i 5/6 dni byłoby,a wiem,że niektórym kobietom wychodzi nawet dopiero w 8tc. Znacie takie przypadki? WIzytę mam dopiero 12.10, a 2 poprzednie ciąże...no cóż,pierwsza wyszła z betki,jeszcze w Polsce,a druga już w De -dowiedziałam się ze zwyczajnego USG,ale to był już 12 tc...Dziewczyny,pocieszycie.??:no2:


Po czym wnioskuję sz ze jesteś w ciąży? Z tego co wiem testy w ciągu dnia łapią jeśli termin miesiączki mi al a się nie pojawila. Mi 4 dni po planowany terminie wyszły 2 kreski. Ciężko powiedzieć nie wiem w jakiej sytuacji jestes
 
No kurde super, czytałam o tym. Ja w takie cuda wierze. Ja stosowałam BLW:)



Mam to samo z tym brzuchem, wieczorem jest ogromny. Z tym spaniem miałam to samo, od dwóch dni jakoś się uspokoiło, chce mi się spać ale obywam się bez drzemki w dzień! szok.


Moja też wola spać sama i w samochodzie też ma kłopot aby spać ;)

Boszzz. ciążowy mózg!!! wiecie co przed chwilą zrobiłam....Patrze na posta którego napisałm i mówię jej ile podkreśleń na czerwono, więc poprawiam polskie znaki....co się okazało poprawiam posta Jagi :) hahaha
Mi nie pokazuje ile mam podkreslen na czerwono:(
To zalezy od czego?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No kurde super, czytałam o tym. Ja w takie cuda wierze. Ja stosowałam BLW:)



Mam to samo z tym brzuchem, wieczorem jest ogromny. Z tym spaniem miałam to samo, od dwóch dni jakoś się uspokoiło, chce mi się spać ale obywam się bez drzemki w dzień! szok.


Moja też wola spać sama i w samochodzie też ma kłopot aby spać ;)

Boszzz. ciążowy mózg!!! wiecie co przed chwilą zrobiłam....Patrze na posta którego napisałm i mówię jej ile podkreśleń na czerwono, więc poprawiam polskie znaki....co się okazało poprawiam posta Jagi :) hahaha
A gdzie ja byki zrobilam?
Mi nie pokazuje ile mam podkreslen na czerwono:(
To zalezy od czego?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry