reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
1475153615067.jpg

Mi chodzi o taki :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475153615067.jpg
    1475153615067.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 248
Każdy wychowuje po swojemu, ale zastanówcie się czy chcecie nauczyć swoje dziecko, że żeby zasnąć trzeba być bujanym. To trochę jak kręcenie bicza na własny tyłek. Bo jak się potem obudzi w środku nocy to nie przewroci się na drugi bok i nie zaśnie tylko będzie potrzebowalo pobujania czyli obudzonego rodzica.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każdy wychowuje po swojemu, ale zastanówcie się czy chcecie nauczyć swoje dziecko, że żeby zasnąć trzeba być bujanym. To trochę jak kręcenie bicza na własny tyłek. Bo jak się potem obudzi w środku nocy to nie przewroci się na drugi bok i nie zaśnie tylko będzie potrzebowalo pobujania czyli obudzonego rodzica.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi nawet nie chodzi o funkcje bujania ale wszedzie go zabiore.Na taras,do salonu.Nie musze latac gora dol.
Ja mam zle doswiadczenia bo moja pierwsza miala masakryczne kolki od 22 do 3 nad ranem.Przez 3 miesiace.Popadlam przez to prawie w depresje poporodowa bo mala nie plakala a wyla i sinila na moich rekach.




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To lepiej kółeczka :-).
Eh, jak sobie kolki przypomnę to mi się odechciewa. Ja mieszkam w mieszkaniu. Jest spore, ale do pokoju dziecka zawsze mam max 10 kroków, więc faktycznie nie brałam pod uwagę mobilnosci :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To lepiej kółeczka :-).
Eh, jak sobie kolki przypomnę to mi się odechciewa. Ja mieszkam w mieszkaniu. Jest spore, ale do pokoju dziecka zawsze mam max 10 kroków, więc faktycznie nie brałam pod uwagę mobilnosci :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jak pomysle o kolkach to mi ciarki przechodza.Mowili ze dziewczynki nie maja...A moja miala chyba za dwie:(
Jak robila sie sina to pakowalam ja w kombinezon i do szpitala.Wpakowali jek taka dluga rurke,odgazowali i wracalismy do domu.A potem znow to samo.
Wszystkie sab simplex,gripe water nic nie dawalo.Cieple oklady,suszarki,odkurzacze,nic:(
Skonczyla rowne 3 msc i skonczyly sie kolki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry