reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja właśnie wróciłam z IP pobrali krew,zbadał mnie lekarz i według niego wszystko jest ok tzn szyjka zamknięta jest ale USG zrobia mi jutro o 15:00.Plamię jeszcze od czasu do czasu ale zanim pojechaliśmy do szpitala to pojawiła się już czerwona krew a teraz brazowa znowu :/
Denerwuję się jutrzejsza wizyta.
Staraj się dużo teraz odpoczywać i nie dźwigać. Jak lekarz powiedział że jest wszystko ok to na pewno tak jest i jutro na usg się popłaczesz ze szczęścia :-)
 
reklama
Ja właśnie wróciłam z IP pobrali krew,zbadał mnie lekarz i według niego wszystko jest ok tzn szyjka zamknięta jest ale USG zrobia mi jutro o 15:00.Plamię jeszcze od czasu do czasu ale zanim pojechaliśmy do szpitala to pojawiła się już czerwona krew a teraz brazowa znowu :/
Denerwuję się jutrzejsza wizyta.
Kurcze,dziwne ze nie zrobil usg.Mowil dlaczego nie odrazu?
Bylabys spokojniejsza.Dal ci jakies leki?Luteina?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. U mnie dzień jak codzień czyli mdłości, wymioty i brak sił.
Aniolek06 bardzo mi przykro z powodu córki, ja też bardzo nie cierpię jak widzę że moje dziecko źle się czuję i wtedy dosłownie staje na głowie żeby była zadowolona.
Dziewczyny które mają małe dzieci jak sobie radzicie z tymi objawami ciazowymi i małym dzieckiem? Ja mam straszne wyrzuty sumienia bo widzę że nie poświęcam jej tyle czasu co wcześniej. Ciągle źle się czuję, biegam do kabelki czy leżę w łóżku a ona biedna musi bawić się sama, czuje jakbym była złą matką :-(
Moja jest juz duza ale z powodu zapalenia oskrzeli tez polegiwalam z lozku.Niby samodzielna ale widziala ze brakuje jej tej mamy która na codzien prowadzi inny tryb zycia.Chodzi zagaduje a mi jest przykro ze ja taka zdechla kłoda nie do zycia:(
Tak to zawsze pieklysmy ciasto na ndz lub jakies fajne gry a teraz to mi czaszka dymi z bolu glowy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi06 nie powiedział czemu nie może ale na IP od lekarza pierwsze co usłyszałam to to iż oni na tym etapie ciaży nic nie robia i nie podaja żadnych leków.W Anglii niestety ale nie ratuje się wczesnych ciaż.
 
Czesc Dziewczyny!
Na prawde nie wiem co Was sie dzialo przez ten tydzien :(
Nie bylo mnie caly tydzien bo tak bardzo mecza mnie mdlosci i zapachy :( Koszmar!
Bylam tydzien temua we wtorek na wizycie wyszla ciaza prawie o tydzien mlodsza, serduszko pieknie bilo :) czyli wychodzilo ze bylam w 6tc +3dni <3
Dzis dopadlo mnie przeziebienie wiec juz wogole jestem niezywa :( Termin na 16 maja

Zdrowka dla chorujacych!
 
Cześć dziewczyny, jestem z kwietniowych mam ale raczej tych, co urodzą na końcu ( termin na 23.04.17 )
i czasem zaglądam co u Was. Powiem Wam, ze w Norwegii do 12 tc to też jakby "nie ciąża", nie da się niemal doprosićo jakiekolwiek badania i organizm sam zdecyduje czy utrzyma czy nie, później w zasadzie też jakoś specjalnie się nie trzęsą. Liczę po prostu,że będzie okej :)
 
Dziewczyny ale się dziś poklucilam z mężem. Pojechał w czwartek do swoich rodziców na wieś bo chciał naprawić sobie samochód a oni mają kanał. Pomijam że jest to 150km od nas. Ja zostałam sam w domu z synkiem. W piątek zaczął mu się przebijać kolejny ząbek, więc płacz, gorączka i tylko noszenie na rękach. Mąż wrócił wczoraj jak Adaś już spał i oczywiście go obudził i zaczął do niego gadać tak że się rozbudzil i usypialam go 1,5 godziny. A dziś się dowiedzialam że nie zrobił auta bo ocieplal z tata szope i że jeszcze tam musi jechać. A jak mu powiedziałam że źle się czuje i nie mogę nosić cały czas na rękach Adasia to usłyszałam ,, ciąża to nie choroba, moja mama miała dzieci rok po roku, a męża w wojsku i dała radę to ty też dasz.'' Tak nie lubię jak tam jedzie sam bo rodzice go zawsze buntuja. Przepraszam ale musiałam się komuś wyrażalic.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale się dziś poklucilam z mężem. Pojechał w czwartek do swoich rodziców na wieś bo chciał naprawić sobie samochód a oni mają kanał. Pomijam że jest to 150km od nas. Ja zostałam sam w domu z synkiem. W piątek zaczął mu się przebijać kolejny ząbek, więc płacz, gorączka i tylko noszenie na rękach. Mąż wrócił wczoraj jak Adaś już spał i oczywiście go obudził i zaczął do niego gadać tak że się rozbudzil i usypialam go 1,5 godziny. A dziś się dowiedzialam że nie zrobił auta bo ocieplal z tata szope i że jeszcze tam musi jechać. A jak mu powiedziałam że źle się czuje i nie mogę nosić cały czas na rękach Adasia to usłyszałam ,, ciąża to nie choroba, moja mama miała dzieci rok po roku, a męża w wojsku i dała radę to ty też dasz.'' Tak nie lubię jak tam jedzie sam bo rodzice go zawsze buntuja. Przepraszam ale musiałam się komuś wyrażalic.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj przytulam mocno.Myslisz ze rodzice go buntują?To nastepnym razem daj mu synka.Niech babcia sie zajmuje a on bedzie tacie pomagal badz naprawial auto.
Ja jestem na L4 (plamienia ustaly ale zapalenie oskrzeli)i jak maz zauwazyl ze lepiej sie czuje to juz zacząl wymyslac.Bo ty siedzisz w domu teraz i masz wiecej czasu to :jedz do kablowki po aneks,jedz do ikeii,jedz z corka do dentysty choc caly czas on jezdzi.Więc on swoje a ja swoje i tak nie jadę.Albo pojade jak bede sie czula na silach albo jak mu sie nie podoba niech jedzie sam.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj przytulam mocno.Myslisz ze rodzice go buntują?To nastepnym razem daj mu synka.Niech babcia sie zajmuje a on bedzie tacie pomagal badz naprawial auto.
Ja jestem na L4 (plamienia ustaly ale zapalenie oskrzeli)i jak maz zauwazyl ze lepiej sie czuje to juz zacząl wymyslac.Bo ty siedzisz w domu teraz i masz wiecej czasu to :jedz do kablowki po aneks,jedz do ikeii,jedz z corka do dentysty choc caly czas on jezdzi.Więc on swoje a ja swoje i tak nie jadę.Albo pojade jak bede sie czula na silach albo jak mu sie nie podoba niech jedzie sam.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój synek ma 7 miesięcy więc nie chciałabym go puszczać samego jest trochę za mały. Jego rodzice uważają że ich synek jest biedny bo pracuje a ja siedzę na macierzyńskim i jeszcze chce żeby mi coś w domu pomógł. Zawsze jak wraca to chce zmieniać zasady jakie mamy bo mama powiedziała....

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry