reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Idźcie, nie polegajcie na opinii jednego lekarza. Może skoro to znika to jest to jakieś uczulenie, alergia. Może coś nowego wprowadzilas do menu albo jakiś nowy kosmetyk, ubranko. Oby to było jednorazowe i już się nie pojawiło.

Mamamilka jaki macie stolik edukacyjny?
 
reklama
Madziołek bedzie dobrze zobaczysz[emoji5], musi być dobrze inaczej tego nie widzę.
Kasia dzięki mam jeszcze trochę czasu, może coś się trafi konkretnego w miarę szybko.
Dziewczyny wczoraj było Miłosza i nasz syn w swoje imieniny postanowił nauczyć się siadać z czworaka[emoji16]. Ćwiczył cały dzień jestem z niego bardzo dumna[emoji16]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziołek Kasia ma rację lepiej poradzić się kilku lekarzy.
Kasia my mamy stolik Miłek i moj kot go uwielbiaja[emoji4]

takihttps://m.ceneo.pl/58993439;pla?se=CUhiK9iN_HQqub618z-BZfUL_WUc7rQs&gclid=Cj0KCQiAwKvTBRC2ARIsAL0Dgk2idbCrCyim3Tmv_wGpmUvGTZQxfFK2oP9YxPZMVpuox59WCpOqj6UaAvNCEALw_wcB#tab=click

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stolik kapitalny, spodobał mi się. Zamawialiscie przez Internet czy w sklepie stacjonarnym kupowaliscie? W niedzielę podejde jeszcze do smyka i zobaczę co tam mają.

Mamamilka brawa dla Miloszka. Z czworaka to chyba trudno jest usiąść. Mój Filip tego nie potrafi, ba, nawet nie próbuje. Siada tylko z pozycji leżącej
 
Sorki, że nie opisywałem ale przeprowadzką żyłam przez ostatnie dwa dni.
Dziekujemy[emoji16]
Naprawdę polecam ten stolik Miłek przy nim potrafi długo siedzieć bo ma duzo funkcji. My zamawialismy na allegro. Mało nie kosztuje ale wart swojej ceny.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamilka jak tam przeprowadzka?
Madziolek byliście u innego lekarza?

U nas lada dzień wyjdą górne jedynki lub dwójki, już je widać. Filip jest bardzo marudny, ma problemy ze snem. Ja przez to nie mam czasu na nic. Tak bardzo bym chciała żeby to wszystko już się unormowało. Czuję że jadę na resztkach sił 8-)
 
reklama
@kasia0121 wczoraj mąż pojechał po ostatnie kartony. Wszystko przechowujemy u teściów a mieszkamy u moich rodziców. Przez miesiąc jestesmy bezdomni, tzn. Ja u rodziców a moj M po urlopie zatrzyma się u mojej siostry. Kasia dasz radę pomysł że jeszcze chwila i zapomnisz o zębach, a my nawet nie mamy jednego zabka czyli cala akcja zebowa przed nami...[emoji17].
@Madziołek. właśnie jak u Was byliscie u innych lekarzy??
@Jahjahbob @biedronka10 jesteście?? Co u Was??

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry