reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

Nika Filip w niedzielę skończy 17 tygodni.

My już dawno jesteśmy po chrzcinach. Chrzcilismy jeszcze w czerwcu, trochę nas sytuacja do tego zmusiła, bo chrzestny miał w planach wyjazd za granicę do pracy na wakacje. Poszło szybko i bez problemu. Trochę się obawiałam bo wtedy akurat nawiedziły nas kolki, ale w ten dzień nic Filipowi nie dolegało.

U nas pojawiła się dzisiaj temp. 37,5 stopnia. Mam nadzieję, że to przez ząbki. No i nauczyliśmy się łapać stopy;)

Miłego wieczoru :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!
U nas chrzciny dopiero w październiku bo z chrzestnym jest trochę zamieszania.
@Jahjahbob gdzie kupowałaś ubranko do chrztu?! Oglądam w necie i są fajne i ładne sukieneczki! U nas też na chrzcinach mają być tylko najbliżsi ale to i tak ok 20 osób!
Też mam dosyć tej afrykańskiej pogody, koszmar!!
@kasia0121 to super że Mały już łapie stopki. Nam jeszcze potrzeba trochę czasu, bo u Ali dopiero 12 tyd. minął!
 
Avita teraz to już czas szybko leci, mnie się dłużył pierwszy miesiąc, a w środę Filip już kończy 4 miesiące. Za chwilę już jesień, zima i święta. A nasze szkraby będą wtedy takie duże :).
Ubranka do chrztu są piękne, zwłaszcza dla dziewczynek. Na Filipa nie było ładnego kompletu to sama dobierałam ubranka. Nie był w bieli co wzbudziło delikatny niesmak starszyzny ;). Nie będę Wszystkich uszczesliwiac na siłę.

Madziolek jak tam po szczepieniu? Mam nadzieję że noc przespaliście spokojnie.

Jahjahbob teraz to z dnia na dzień pojawiają się nowe umiejętności. specjalnie Filipowi zakładam takie kolorowe skarpety z paluchami żeby jeszcze bardziej przykuć jego uwagę i żeby częściej je łapał;) Teraz to mam w planach nauczyć go mówić "mama";)
 
Kasia0121 Natalka we wtorek skonczy 3 miesiace, jeszcze troche musimy czekac.
Avita sukieneczke, opaske i bolerko kupilam w smyku, calkiem spory wybor, a rajstopki i buciki w sklepie osiedlowym, w zadnej sieciowce nie udalo mi sie znalezc bucikow.
U nas znowu dzis dzika Afryka, normalnie tropiki. Dzizas...
Za to wczoraj zaliczylismy wypad w Beskidy, Natalka byla pierwszy raz. Bylo super :-)
 
@kasia0121 Filip to już duży chłopczyk. Mój synek kończy dzisiaj 14 tygodni ale jeszcze nie będziemy nic wprowadzać. Do 6 miesiąca tylko pierś.

My już dawno po chrzcinach. Alanek też nie był ubrany na biało. Sama kompletowalam strój ponieważ nie bardzo podobały mi się te atłasowe garniturki. A fajne kosztowały majątek.
 
Hej wszystkim.Noc przespana,ale za to cały dzień kombinacji co zrobić żeby nie płakał,zrobił mu się obrzęk na nóżce po szczepieniu i jak nie śpi to płacze,nawet piersi nie chce :((
 
Hej wszystkim.Noc przespana,ale za to cały dzień kombinacji co zrobić żeby nie płakał,zrobił mu się obrzęk na nóżce po szczepieniu i jak nie śpi to płacze,nawet piersi nie chce :((

Zrób Mu okład z sody. Powinno pomóc. Dosyć, że tak gorąco to jeszcze masz taki problem!!

@Jahjahbob w Smyku są faktycznie fajne rzeczy. Jutro jadę na zakupy to odwiedzę też Smyka. Tylko ta moja kobieta rośnie jak na drożdżach i boję się, że jak teraz coś kupię to za m-c może być za małe:(
A w za dużym też nie może być!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zrób Mu okład z sody. Powinno pomóc. Dosyć, że tak gorąco to jeszcze masz taki problem!!

@Jahjahbob w Smyku są faktycznie fajne rzeczy. Jutro jadę na zakupy to odwiedzę też Smyka. Tylko ta moja kobieta rośnie jak na drożdżach i boję się, że jak teraz coś kupię to za m-c może być za małe:(
A w za dużym też nie może być!!!
Robimy okłady z sody ale to pomaga na moment(uspokaja się na chwilę a później płacz)zasnął niedawno umęczony całym dniem,mam nadzieję,że prześpi spokojnie noc a jutro już będzie w porządku.Co do ubranek to masakra jest z rozmiarówką mamy ubranka w kilku rozmiarach i wszystkie teraz pasują pomimo tego,że rozbieżność rozmiaru jest duża 50-68,zamówiliśmy ubranka 74 jak przyszły to okazało się,że są tak duże,że Aleks założy je dopiero za kilka miesięcy.
 
Do góry