reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dobry wieczór, jestem mama 3 miesięcznego dziecka i mam do Was pytanie jako, że mamy dzieci w podobnym wieku. Mój Maluch ma napięcie mięśniowe i pediatra skierował nas na rehabilitacje, ale jak to w tym państwie bywa na nfz kolejka... wizytę mamy na koniec sierpnia - czy może któraś mama też się z tym boryka i może jest już na rehabilitacjach i ma jakieś złote rady?
P.S. czytam Wasze wypowiedzi ad. reakcji po szczepieniu i aż się boje, bo jutro idziemy na przypominające,a po pierwszym wylądowałyśmy na SORze z ropiejącą raną więc na samą myśl robi mi się słabo. Jutro po szczepieniu na pewno pierwsze co zrobię po powrocie do domu to okład z sody, żeby uniknąć powikłań-tak mi doradzili na chirurgii.
 
reklama
Perełka sto lat dla Maleństwa.
Jahjahbob super że tak znosi szczepienie. To jest idealny przykład ze każde dziecko zareaguje inaczej, oby same takie reakcje poszczepienne u nas występowały.
U mnie też powoli wysiada kręgosłup i mięśnie brzucha, większość czasu Filip spędza na rękach, jest bardzo ciekawy świata, a jak go próbuje odłożyć to pojawia się podkówka i nie ma zmiłuj. Spacery też są na rękach. Także jak któraś z Was chce sobie zrobić rzeźbę to zapraszam do mnie, zaczynam powoli wyglądać jak Pudzian ;)
Jeszcze z jedno takie dziecko i zawodowo zajmę się dźwiganiem ciężarów ;)

Mam pytanie: jak Wasze dzieci śpią w dzień?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Gabiś mój Filip ma 3 drzemki w ciągu dnia, dwie po ok. 20 min. i jedną ok. godziny. Ale ta dłuższa drzemka to jest albo wtedy jak z nim śpię, albo w wózku, który musi być cały czas w ruchu. Często wygląda to tak, że zanim zdążę go odłożyć to już się budzi - dom wygląda jak pobojowisko;)

Miłego dnia dziewczyny, my przywitaliśmy nowy dzień o 4.30. Ale za to przespaliśmy całą noc bez ani jednej pobudki:) jupi jupi nastają złote czasy :)
 
Dziękujemy bardzo ☺ U nas w ciągu dnia też są kilkuminutowe drzemka Ale zdarza się też dłuższe spanie, zależy od dnia, a w nocy jedna pobudka około 3 i resztą sen ☺
 
Dziewczyny witam sie i ja. Natalka przespala ladnie noc od 23 do 7.30 z jedna pobudka na 15 minut karmienia. Goraczki brak. Oby tak dalej.
Milego dnia :-)
 
Gabis u nas jest tak ze na spacerach tylko i wylacznie maly spi, jak zatrzymam sie na chwile to on otwiera oko i patrzy czy juz w domu jestesmy[emoji38]. Zawsze jak przekraczam prog drzwi to dziecko juz oczy otwarte i glodne oczywiscie[emoji57] a w domu w ciagu dnia to roznie czasami 15 min drzemki a czasami potrafi 2.5 do 3h przespac od karmienia do karmienia.
Jahjahbob no to ladni mala Ci noc przespala i cale szczescie ze goraczki noe bylo[emoji4]
Dziewczyny czy Wasze maluszki potrafia juz przekrecac sie z brzuszka na plecki? Bo moj to ok 2 tyg temu zaczal sie tak bawic i teraz musze go pilnowac jak go klade na brzuszek.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamiłka mój malutek przekręca się na boki, raz chyba jej się udało przekręcić na brzuszek, ale ze względu na napięcie mięśniowe może nie jest tak rozwinięte jak Twoje. W jakim wieku jest Miłek?
 
reklama
Mamamiłka Filipowi kilka razy się zdarzyło przewrócić z brzucha na plecy, ale wydaje mi się że to nieświadomie. Za to próbuje odpychać się nogami i obracać z pleców na boki. Myślę że do takich świadomych obrotów to musimy jeszcze chwilę poczekać, co nie zmienia faktu, że na łóżku nasze pociechy bez opieki zostać nie mogą.
 
Do góry